Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 14 15 [16]

Author Topic: Ogłoszenie Niepodległości przez Biedną Republikę Ciprofloksji  (Read 18573 times)

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
Odp: Ogłoszenie Niepodległości przez Biedną Republikę Ciprofloksji
« Reply #150 on: Sierpień 28, 2010, 20:32:55 pm »

Ja mam pytanie takie - czytalem sobie trochę waszą stronę i tak mi się gnomia przypomniała - ktoś wiec co z nią się stało?
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #151 on: Sierpień 30, 2010, 17:08:38 pm »

Ja mam pytanie takie - czytalem sobie trochę waszą stronę i tak mi się gnomia przypomniała - ktoś wiec co z nią się stało?

Słusznie przypomniała, strona jest robiona chyba na tej samej bazie, co kiedyś pomniejsze strony Gnomii :P jak bank, czy Gnomon... A co do Gnomii - w końcu upadła, po długich okresach snu zimowego dopadło ją przegapienie terminu opłacenia domeny "scholandia.pl" na której stała - i znikła z internetu. Jeden z gnomów mieszka jeszcze w Wandystanie, jak mi wiadomo (przynajmniej jeden jawnie, pod tym samym imieniem i nazwiskiem co w WRE :P)
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #152 on: Kwiecień 14, 2011, 03:43:53 am »

Towarzysze,

Ponieważ brakuje ostatnio dobrego flejmu na tym forum, a temat Biednej Republiki jest mi szczególnie bliski ufam, że uda mi się kolejny flejm sprokurować.

Oskarżam konspirację srumeńsko-sarmacką o zamordowanie Aleksandra Falandysza Kiszki [..] Hergemon-Euskadi oraz Wojciecha Delictusa [..] Hergemona. Poprzez specjalne bomby termowizyjne i akceleratory spowolnionych cząsteczek doprowadzili do rozbicia się samolotu, którym lecieli.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!
Pages: 1 ... 14 15 [16]