Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Królestwo Nordii  (Read 7544 times)

Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
Odp: Królestwo Nordii
« Reply #20 on: Luty 07, 2010, 15:01:36 pm »

Jaka Polska? Ja znam tylko Koronę i Litwę. Otto, realioza Cię dopada... A mówiłem, żebyś tyle nie grał w tego reala!
Kutwa... Ta choroba przytłacza. :/

I to co raz bardziej :PP Uważaj, bo Cię zakład zamknięty ogarnie ^^

Otto von Rütelheld

• Aktywny użytkownik
« Reply #21 on: Luty 07, 2010, 16:07:22 pm »

I to co raz bardziej :PP Uważaj, bo Cię zakład zamknięty ogarnie ^^
Wypuścili, czy może bardziej wyrzucili mnie stamtąd. Powiedzieli, że zostało mi jedynie na nogi się leczyć, bo z głową za późno, heh eutanazja jest zabroniona, a obciążeniem dla podatnika nie mogę być.
/-/ Otto von Rütelheld
Obywatel Mikroświata i Apatryda
oddany Monarchii Austro-Węgier

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #22 on: Luty 08, 2010, 00:52:13 am »

Cóż, realia brutalnego kapitalizmu monarchofaszystowskiego...
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #23 on: Luty 08, 2010, 18:10:40 pm »

Co innego, gdy jeden Otto był obciążeniem. Ale kiedy zaczął zarażać personel psychiatryków, to już było przegięcie.

Einar

• Zaawansowany użytkownik
    • Królestwo Nordii
« Reply #24 on: Maj 04, 2013, 22:17:45 pm »

Dawno mnie tu nie było :)

Chciałbym poinformować, że była u nas pani Magda Gessler jesteśmy w trakcie "odświeżania" naszego wizerunku, w skład którego wchodzi przede wszystkim stworzenie nowej strony i forum. Zdecydowaliśmy się na coś bardziej funkcjonalnego niż php fusion, więc zapraszamy wszystkich dawnych i obecnych bywalców nordyjskich ziem do odwiedzania nas pod adresem: http://forum.norde.org/

Z góry uprzedzam, że forum jest cały czas w trakcie budowy, stąd obecny wygląd daleki jest od estetycznego, natomiast biorąc pod uwagę, że dzisiaj wieczorem zaczęliśmy użytkowanie nowego forum uznałem, że należy poinformować społeczność Forum Mikronacje, żeby turyści, którzy zdecydują się na wyjazd do Nordii nie musieli się błąkać tylko trafiali od razu do celu :)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, ci którzy kiedykolwiek decydowali się na urlop w Nordii raczej nie mieli powodów do narzekań. Klimat może u nas zimny, ale atmosfera jak najbardziej ciepła :D Tym bardziej zapraszamy bezpaństwowców, którzy szukają nowej ojczyzny, myślę, że w ciągu tych 3,5 roku istnienia udowodniliśmy, że warto u nas zostać na dłużej :)

I jeszcze jedna prośba - jeśli są tu osoby w miarę zorientowane w forum opartym na phpbb3 i byłyby gotowe udzielić paru porad - chętnie bym skorzystał  :) Mimo szczerych chęci nie wszystko umiem i nie wszystkie rozwiązania problemów tak łatwo udaje się znaleźć w internecie.
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #25 on: Maj 05, 2013, 09:53:10 am »

Dobrze znowu Was widzieć, może tym razem uda mi się Was odwiedzić :P

Jeśli potrzebne są porady z phpBB, zapraszam do przesłania mi prywatnej wiadomości :)
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Einar

• Królestwo Nordii
« Reply #26 on: Maj 05, 2013, 16:18:12 pm »

My cały czas żyjemy, nawet nie mieliśmy kryzysu na tyle poważnego, by aktywność całkowicie zamarła. Po prostu z konieczności prowadziliśmy izolacjonistyczną politykę ;D

A z pomocy chętnie skorzystam, jak tylko ustalę jakie problemy w tej chwili są najistotniejsze do rozwiązania.
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #27 on: Maj 05, 2013, 20:12:21 pm »

Ja już na Mordoksiędze pisałem: jak uda Wam się forum zrobić takie ładne jak było to przed PHP Fusion, to będzie super ;)
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Einar

• Królestwo Nordii
« Reply #28 on: Maj 05, 2013, 20:52:13 pm »

Na pewno nie będzie takie samo jak tamto, ale mam nadzieję, że będzie się prezentować wystarczająco dobrze :)

Ważne, żeby współgrało z całością. W najbliższym czasie w planach jest przeniesienie Dziennika Praw na jakiś wordpress, albo coś takiego (w sumie sam nie jestem pewien, ale wordpress wydaje się do tego odpowiedni). W każdym razie celem ostatecznym jest całkowite uniezależnienie się i pożegnanie php fusion.
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #29 on: Maj 07, 2013, 07:51:23 am »

Na pewno nie będzie takie samo jak tamto, ale mam nadzieję, że będzie się prezentować wystarczająco dobrze :)

Ważne, żeby współgrało z całością. W najbliższym czasie w planach jest przeniesienie Dziennika Praw na jakiś wordpress, albo coś takiego (w sumie sam nie jestem pewien, ale wordpress wydaje się do tego odpowiedni). W każdym razie celem ostatecznym jest całkowite uniezależnienie się i pożegnanie php fusion.

Też kiedyś organizowałem Dziennik Praw na wordpressie i nie za dobrze to wyszło. Choć być może to kwestia wtyczek.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth