Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: I Święto Niepodległości Republki Parlandii  (Read 3355 times)

Peter Soprano

• Użytkownik
  • **
    • Parlandia
I Święto Niepodległości Republki Parlandii
« on: Grudzień 23, 2009, 11:31:03 am »

Przez ten rok różnie było, wielokrotnie zapowiadaliśmy koniec naszego istnienia lecz jakoś daliśmy rade. Szczerze mówiąc żałuje początku mojego w mikronacji kiedy to założyłem Pio******* :/ <Jednym słowem żal> Ale dobrze przejde już do zaproszenia.

25 grudnia o godz. 19.00 odbędzie się uroczystość Święta Niepodległości Parlandii <będzie to już rok  ;)>. Licze że na uroczystości pojawią się ludzie z innych mikronacji. Każdy miło widziany. Pozdrawiam.

LINK CHATU:
http://www.flash-chat.pl/chat.php?chatID=96910365
Parlandia - prezydent

Harold

• Zaawansowany użytkownik
  • Stary Młody Winek
Odp: I Święto Niepodległości Republki Parlandii
« Reply #1 on: Grudzień 23, 2009, 12:05:20 pm »

Ja się pojawie by wam nawrzucać :)
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #2 on: Grudzień 23, 2009, 12:22:33 pm »

A wiecie co? Może i kraj jest dla nas o żenująco niskim poziomie i pewnie nadal nie będziemy go chcieć w OPM czy koło siebie na mapie. Może i nie ma nawet przyzwoitej strony i forum, a zasady poprawnego pisania są tam obce. Może i jest za co się wstydzić (w końcu to też mikronacja). Ale mają jeden plus, który rzadko posiadają "takie" państwa (vide: Genovia) - nie smęci na okrągło "Pomóżcie nam!", ani "Nam się od większych należy!", a mówi wprost, że ma wszystkich innych w d... i stara się - choć bardzo nieudolnie - robić swoje.

Łukasz Harpien

• Aktywny użytkownik
« Reply #3 on: Grudzień 23, 2009, 13:47:38 pm »

Oo, 25 grudnia. W tym roku Elderland ma swoje pięciolecie 25-ego grudnia, ciekawe, czy coś zorganizują też.
Ja się pojawie by wam nawrzucać :)
Ja tak samo  ;D
(-) Major Łukasz Harpien,
Premier Arcyksięstwa Monderii,
http://elderland.pl

Tocza

• Aktywny użytkownik
    • Wolna Republika Winktown
« Reply #4 on: Grudzień 23, 2009, 18:21:39 pm »

Tja, też się chyba pojawię... Od poziomu tej "uroczystości" zależy to, czy będę "ofensorem", czy jedynie spektatorem...

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #5 on: Grudzień 23, 2009, 19:33:52 pm »

A wiecie co? Może i kraj jest dla nas o żenująco niskim poziomie i pewnie nadal nie będziemy go chcieć w OPM czy koło siebie na mapie. Może i nie ma nawet przyzwoitej strony i forum, a zasady poprawnego pisania są tam obce. Może i jest za co się wstydzić (w końcu to też mikronacja). Ale mają jeden plus, który rzadko posiadają "takie" państwa (vide: Genovia) - nie smęci na okrągło "Pomóżcie nam!", ani "Nam się od większych należy!", a mówi wprost, że ma wszystkich innych w d... i stara się - choć bardzo nieudolnie - robić swoje.

No i w odróżnieniu od tamtych "państw" Parlandia nie padłą na ryj po dwóch miesiącach, tylko trzyma się dzielnie - jak dla mnie plus :) . Też może wpadnę xD

Minister Spraw Zagranicznych Wolnej Republiki Winktown
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

Peter Soprano

• Użytkownik
  • **
    • Parlandia
« Reply #6 on: Grudzień 23, 2009, 20:35:26 pm »

No i w odróżnieniu od tamtych "państw" Parlandia nie padłą na ryj po dwóch miesiącach, tylko trzyma się dzielnie - jak dla mnie plus :) . Też może wpadnę xD
Musze przyznać że to co powiedział Franciszek Józef jestem zaszokowany. Poraz pierwszy coś dobrego powiedział o Parlandii. Dziękujemy  :)
Parlandia - prezydent

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #7 on: Grudzień 24, 2009, 00:41:17 am »

Udzielił mi się optymizm sojusznika, króla Paulosa Petrosigosa ;-).

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #8 on: Grudzień 24, 2009, 23:03:57 pm »

Gratulacje :)
25 grudnia 2008 to data założenia Piotrusiova ? pierwsze forum?
Ja za wytrwałośc, determinację, nie ustępliwość. Postępy
Te wszystkie Tritus'y Temerie, Saracenie, Soviunale i inne nawet obiecujące popadały a Parlandia trwa :D
Nie dla ACTA !!!

Peter Soprano

• Użytkownik
  • **
    • Parlandia
« Reply #9 on: Grudzień 25, 2009, 15:29:19 pm »

Witam, niestety nie będę obecny na tej jakże ważnej uroczystości dla całej ludzkości Parlandii  :( Powód: CHORYYY i to w święta  :-\  <załamka>
Mimo wszystko mam nadzieje że uroczystość będzie udana.

Pozdrawiam.
Parlandia - prezydent