Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny  (Read 2400 times)

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« on: Maj 25, 2016, 19:25:25 pm »


Ogródek Informacyjny Our Sound  Trizondal 2016

Witajcie Fani Muzyki!
Chcielibyśmy Was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w kolejnej, już 9 edycji Our Sound, która w tym roku organizowana jest przez Trizondal (Nowy Jantar) oraz Austro-Węgry (Wiedeń).  Jednak to tylko miejsca ogłoszenia piosenek-kandydatów i wyników całego konkursu.  Our Sound jest tą szczególną imprezą międzynarodową, która toczy się wszędzie tam, gdzie zbierze się przynajmniej dwóch fanów muzyki. Mamy nadzieję, że także w Waszym kraju!

Ten temat będzie miejscem, gdzie zawsze będą aktualne informacje dotyczące 9 odsłony Our Sound. Jeśli masz jakieś pytania, to śmiało, nie zwlekaj!

Quote
Informacje podstawowe
+ Strona internetowa
+ E-mail kontaktowy: oursoundix@gmail.com (tylko pod tym adresem e-mail należy umieścić zgłoszenie)
oursoundix@gmail.com   lub poland7@onet.eu (dla komentarzy, pytań i uwag[/b]
+ Dodatkowy kontakt:
Numer Gadu Gadu Krzysztofa Hansa van der Ice'a: 7260161 (tylko w kwestiach dotyczących komentarzy, pytań i uwag)
+ Forum Our Sound
+ Ogłoszenie piosenek finałowych we Wiedniu
+ Finał w Nowym Jantarze

Quote
Terminarz
+ Zgłaszanie uczestników i piosenek: 25.05 – 25.06
+ Ogłoszenie zgłoszonych piosenek: 26.06
+ Głosowania krajowe: 27.06 – 20.07
+ Finał: 25.07 lub 31.07

Zawsze aktualny terminarz znajdziesz klikając w ten tekst!

Quote
Our Portrait
W tej edycji przygotowaliśmy dla Was niepowtarzalną możliwość zaprezentowania swojego państwa szerokiej publiczności ze wszystkich krajów biorących udział w Our Sound - mowa o Our Portrait!

Wystarczy opracować prezentację swojego państwa pod kątem jednego przez siebie określonego tematu przewodniego i zgłosić ją TUTAJ. Prezentacja taka trafi na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich ogródków informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziesz klikając w ten tekst!


Quote
Nowy Jantar

To właśnie w Nowym Jantarze odbędzie się finał tej edycji Our Sound! Przy tej okazji warto zawitać do tego najmłodszego trizondalskiego miasta, które łączy w sobie klimat nadmorskiego kurortu okrytego tajemnicą dawnej historii tego miejsca.  Największym skarbem Nowego Jantaru są jego mieszkańcy, zawsze pełni zapału i z uśmiechem na twarzach!

Odwiedź Nowy Jantar klikając w ten tekst!
Na miejscu czeka na Ciebie już luksosowy pokój w jednym z lokalnych hoteli.
Będąc w mieście nie możesz nie odwiedzić takich miejsc jak Piwne SPA czy Palmiarnia!
Dla ludzi lubiących nurkowanie proponujemy odwiedzenie Społecznego Klubu Miłośników Sportów Wodnych "Balena".

Jeśli zapragniesz zwiedzić inne zakątki Trizondalu oraz Austro-Węgier, skorzystaj z naszego portalu transportowego: V-Transport!

« Last Edit: Czerwiec 26, 2016, 00:18:31 am by Krzysztof Hans van der Ice »
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #1 on: Czerwiec 26, 2016, 00:18:16 am »


Nowości w Our Sound

Od otwarcia Ogródków Informacyjnych minęło kilka dni, pora zobaczyć, co nowego słychać w temacie Our Sound. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących naszego konkursu.

Quote
14 Ogródków już otwartych
Dzięki pracy naszych wolontariuszy udało się już otworzyć 14 Ogródków Informacyjnych, w których będziemy Was informować o nowościach związanych z tą edycją imprezy.  Zasadniczym założeniem Ogródków jest zebrać w jednym miejscu najważniejsze informacje dotyczące konkursu, tak aby każdy mógł szybko sprawdzić terminarz, znaleźć adres e-mail do wysłania piosenek, poznać ofertę imprez towarzyszących bez opuszczania swojego krajowego forum. 
Jeśli w Waszym kraju nie powstał jeszcze odpowiedni Ogródek, wyślijcie nam wiadomość pod ten adres e-mail:oursoundix@gmail.comQuote
Our Sound TV
W ramach inicjatywy prywatnej powstała Our Sound TV, w której znajdziemy zestawienie wszystkich poprzednich zwycięskich piosenek wyłonionych w konkursie Our Sound. Można więc zapoznać się z tym, co w ciągu ostatnich 6 lat przypadło do gustu mikronautom i spróbować  na podstawie tego wyciągnąć odpowiednie wnioski.  Jednak może to być także rodzaj czasoumilacza, dla osób, które robią coś przy komputerze, a równocześnie chciałyby posłuchać dobrej muzyki (w końcu nie trzeba na bieżąco śledzić teledysków, bo chodzi nam o brzmienie).
Quote
Reklamuj swój kraj!

W dobie, gdy aktywność w mikronacjach spada, a wiele z nich odchodzi "na drugi v-świat", warto zareklamować swoje państwo.  My dajemy Wam niepowtarzalną szansę, aby to zrobić. Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrati i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!

Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!

Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!

Quote
Arena muzyki
Czy widzieliście już, gdzie odbędzie się finał Our Sound? Specjalnie dla Was zebraliśmy kilka zdjęć prezentujących Micronator Staid II, bo właśnie tam spotkamy się już w lipcu!
Najpierw sprawdźmy, gdzie mieści się ten stadion, oto mapka Nowego Jantaru:

(większa wersja TUTAJ)

I zdjęcia stadionu:

Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #2 on: Czerwiec 26, 2016, 00:29:08 am »

Pora na kolejną porcje doniesień dotyczących Our Sound. W tej notce dowiecie się między innymi jak przebiegać będzie głosowanie, kto poprowadzi konkurs oraz poznacie kilka innych informacji dotyczących narracji konkursu.
Quote
2 dni do końca zbierania zgłoszeń
Dokładnie z końcem obowiązywania daty 25 czerwca 2016 r. zakończy się zbieranie zgłoszeń państw do IX Our Sound w Trizondalu. Tych którzy jeszcze nie poinformowali organizatorów o utworze bardzo prosimy o uczynienie tego poprzez konkursowy adres e-mail: oursoundix@gmail.com. Na stan obecny możemy powiedzieć że do konkursu zgłosiło się 14 uczestników. W tym gronie jest także debiutant którego to pojawienie się może zaskoczyć wszystkie uczestniczące w konkursie państwa. Państwami które wyraziły chęć uczestnictwa w konkursie na dzień 24 czerwca 2016 r. są:
1. Monarchia Austro-Węgierska (współgospodarz) [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
2. Trizondal (gospodarz) [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
3. Wandystan [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
4. Królestwo Wurstlandii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
5. Imperium Abachazji [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
6. Carstwo Brodrii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
7. Federacja Slawonii [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
8. Bialenia [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
9. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu [reprezentacja wraz z utworem już wybrana - tutaj problem w tym że wykonawca jest nieznany]
10. Księstwo Sarmacji [reprezentacja wraz z utworem już wybrana]
11. Parlandia [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana]
12. Rzeczpospolita Obojga Narodów [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana] Debiut
13. Ałustria [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana] Debiut
14. Imperium Skarlandu [reprezentacja wraz z utworem juz wybrana]
Podana rozpiska państw pełnić będzie też funkcje kolejności startowej w konkursie a o dalszych pozycjach decydować będzie kolejność zgłaszania się do konkursu przez państwa które jeszcze tego nie uczestniczyły. Zgłoszenia będą prowadzone do momentu pojawienia się na zegarze północy dnia 26 czerwca 2016 roku. Tego dnia ogłosimy bowiem pełną listę krajów wraz z konkursowymi propozycjami.
Głosowanie będzie zbierane podobnie jak zgłoszenia pod adresem: oursoundix@gmail.com a wyniki będą prawdopodobnie publikowane na bieżąco na forum gospodarza konkursu (Trizondalu) oraz prawdopodobnie także na Forum Mikronacji. Chcemy by wyniki konkursu były przejrzyste i łatwo dostępne dla wszystkich. Wyniki będą prowadzone przez organizatora IX edycji w Trizondalu i zarazem pomysłodawcę całego konkursu Krzysztofa Hansa van der Ice'a który to także odpowiada za konkursowy adres e-mail na który zresztą można wysłać prezentacje dotyczące projektu Our Portrait. 
Quote
Co nieco organizacji widowiska
Jak wiecie już IX edycja odbędzie się na stadionie Micronator Staid II w Nowym Jantarze. Teraz poznaliśmy kilka stricle-narracyjnych informacji na temat konkursu takich jak grafika, hymn, scena, motyw, slogan czy prowadzący. Zacznijmy może od sceny. Scena została wybrana w głosowaniu mieszkańców Trizondalu pokonując kilka innych projektów a wyglądać będzie następująco:

W rzeczywistości wygląd sceny jest taki sam jak ten który był używany podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2014.
Scena która wykorzystywana będzie w IX edycji Our Sound jest bardzo przestrzenna a użycie w niej wody będzie nawiązywało do sloganu konkursu o którym wspomnimy za chwilę. Podłoga scena będzie kształcie diamentu który ma odnosić się do tego że każda mikronacja jest takim diamentem w mikroświecie. Rusztowanie obecne na scenie ma oznaczać pracę jaką wykłada na co dzień każdy kraj w budowaniu lepszego jutra. Greenroom czyli miejsce gdzie wykonawcy będą oczekiwać na wynik zlokalizowany będzie blisko sceny - na powyższym zdjęciu strefa greenroomu jest oznaczona zresztą kolorem niebieskim.
Teraz przejdźmy może do grafiki i sloganu konkursu. Sloganem konkursu będzie "Cool Vibes - Chłodne Wibracje" a podobnie też będzie nazywał się hymn konkursu wykonywany przez grupę Vanilla Ninja:
https://www.youtube.com/watch?v=gq7qqHeViNQ
Zamieszczony poniżej motyw odnosi się właśnie do sloganu konkursu - chłód symbolizuje w nim kolor niebieski natomiast wibracjami w tym przypadku są nuty:


Motyw odwołuje się do chłodnych (w sensie orzeźwiających), pozytywnych wibracji które to dostarczają dźwięki muzyki. Nuty zawarte w logotypie są też odwołaniem do różnorodności uczestniczących w konkursie mikronacji. Ta różnorodność pozwoli z kolei stworzyć jedną melodię, jeden projekt którym to jest mikronacyjny Our Sound.
Uzupełnieniem powyższego motywy jest dobrze znane wam logo konkursu oraz projektu Our Portrait:Motyw podobnie jak i logo został opracowany w pracowni graficznej przy Sekretariacie ds. Rozwoju Kultury Trizondalu. Projekt logo był wybierany przez mieszkańców Trizondalu spośród kilku projektów. Uzupełniem projektu jest koncept graficzny belek który będzie wyglądał następująco:


Czcionki użyte w logo konkursu to:
- Saved By Zero (napis Our Sound)
- Gotham Bold (napis Song Contest)
- Gotham Book (nazwa miasta/kraju i roku)
- Gotham Medium (slogan)
I w tych czcionkach utrzymana też będzie belka występowa. Dodatkowo każde państwo uczestniczące w konkursie będzie posiadało swoje logo zawierające skróconą nazwę kraju, hashtag oraz numer startowy. Grafika ta będzie pojawiać się między innymi w pocztówkach oraz przed każdym występem.
Poniżej przedstawiamy projekty dla Księstwa Sarmacji oraz gospodarza czyli Trizondalu:
Księstwo Sarmacji:

Trizondal:

Wspomniane wcześniej pocztówki nawiązywać będą do motywu chłodnych aczkolwiek pozytywnych wibracji. Reprezentanci będą na terenie swoich państw pokazywać co jest dla nich źródłem takich wibracji czyli mówiąc inaczej radości. Podczas pocztówek odbędziemy też podróż po uczestniczących dla danego kraju miejscach w których to zobaczymy między innymi flagę danego państwa a podkoniec pocztówki także wspomniane powyżej napisy.
A teraz kolejny element organizacji widowiska czyli prowadzący - zostani oni wybrani w przeprowadzonym na terenie Trizondalu castingu.
Będzie ich kilku ponieważ każdy z nich będzie miał przypisaną określoną pracę do wykonania. Poznajcie zatem team IX edycji Our Sound w Trizondalu klikając tutaj: http://trizondal.pl/www/forum/viewtopic.php?f=41&t=1412&start=10#p14310
Podsumowując prowadzące zakończonych już preselekcji Trizondalu to:
Ćwierćfinał 1 w Sendai: Natalia Jakowska, Paulina Rotterska oraz Karolina Palicka
Ćwierćfinał 2 w Pięciogrodzie: Marta Czarnecka, Nicola Stanec oraz Felicja Gratecka
Ćwierćfinał 3 w Sclavinianie: Agnieszka Skubka, Roksana Świętek oraz Katarzyna Kajkowska
Półfinał 1 w Rotterze: Natalia Jakowska, Marta Czarnecka oraz Aleksandra Szyszka i Dominika Natarkiewicz
Półfinał 2 w Nowym Jantarze: Agnieszka Skubka, Paulina Rotterska i Roksana Świętek a także Astana Stafecka
Finał w Trizopolis: Marta Czarnecka, Nicola Stanec i Roksana Świętek oraz Anna Krytko
Superfinał w Nyron: Anna Krytko, Astana Stafecka, Dominika Natarkiewicz i Joanna Szylkiewicz
Natomiast gospodarzami samego Our Sound zostaną:
konkurs Our Sound poprowadzą 4 prowadzące w każdym dniu:
Dzień I: Natalia Jakowska, Aneta Zyżycka, Astana Stafecka oraz Dominika Natarkiewicz
Dzień II: Marta Czarnecka, Nicola Stanec, Felicja Gratecka i Anna Krytko
Tak jak wspomnieliśmy powyżej czas koncertowy konkursu Our Sound będzie podzielony na dwa dni - w pierwszym usłyszymy konkursowe propozycje natomiast w drugim poznamy wyniki. W trakcie obydwóch dni na scenie wystąpią także goście specjalni.
Szerzej o nich w programie imprezy (z racji większej liczby uczestników może występować opóźnienie o jakieś półgodziny) dostępnym na forum Trizondalu : http://trizondal.pl/www/forum/viewtopic.php?f=41&t=1412&start=10#p14310
nich w Obecność Lindsey Stirling jako gościa specjalnego naszych preselekcji jest nie przypadkowa - to właśnie ona wraz z Kurtem Hugo Schneiderem jest autorem sygnału konkursu który to jest do wysłuchania pod tym linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=99ZYIECx1Vw
Sama "czołówka" konkursu będzie połączeniem przelotu nad Trizondalem i Austro-Węgrami (w kolejności Pięciopolska, Austro-Węgry, Dalmencja, Zongya z wjazdem na końcu czołówki do obiektu Micronator Staid II w Nowym Jantarze gdzie odbędzie się konkurs. Czołòwka zawierałaby też reakcje ludzi na nuty które to przelatywałyby nad obydwoma krajami a pod koniec czołówki wlatywały by do obiektu przybierając w trakcie swojej wędrówki barwy flag uczestniczących flag. Nuty rozpoczęłyby swoją wędrówkę w kraju organizatora VIII edycji Our Sound i od strony Pięciopolski leciałyby w kierunku Nowego Jantaru. Reakcje ludzkie w Trizondalu i Austro-Węgrzech na nuty byłyby z kolei połączone z nawiązaniem do flag i nazw krajów które to umiejscowione w tych państwach wypuszczałyby nuty które to dołączałyby do nut lecących do Nowego Jantaru a konkretniej do miejsca odbycia się widowiska tuż przed halą umiejscowione byłoby umiejscowione logo konkursu pomiędzy którym to ujęcie by przechodziło by następnie "wejść" do areny konkursowej. Tam ogrom nut spowoduje wybuch z którego to utworzy się slogan konkursowy.
Na koniec niniejszego artykułu polecamy się jeszcze zapoznać z następującym trailerem czy jak kto woli promocyjny IX edycji konkursu Our Sound w Nowym Jantarze, film ten stworzony przez jednego z mieszkańców Trizondalu: http://youtu.be/J60_nRoij_g
Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w IX edycji Our Sound - Nowy Jantar 2016. Niech ogarnie was fala chłodnych i orzeźwiających wibracji!

Quote
Reklamuj swój kraj!

Cały czas przypominamy o możliwości rozreklamowania państwa na łamach forum Trizondalu w ramach projektu Our Portrait.
Wystarczy tylko, by Wasz kraj wziął udział w Our Portrait  i przygotował materiały prezentujące Waszą Ojczyznę w dowolnie dobranym temacie. Jeszcze nigdy reklama własnego kraju nie była tak prosta i przyjemna, jak w tej edycji Our Sound!
Opublikujcie prezentację TUTAJ. Trafi ona na stronę 9 edycji Our Sound oraz w postaci odnośnika do wszystkich Ogródków Informacyjnych tej edycji!
Szczegółowe informacje dotyczące Our Portrait znajdziecie klikając w ten tekst!
Dodatkowo w tym samym dziale będzie prowadzony drugi projekt:

Polegać on będzie na możliwości tworzenia (poprzez opisywanie) imprez tworzonych przez wasz kraj dla delegacji z innych państw, dziennikarzy oraz fanów konkursu. Do dyspozycji dla was będzie duży Our Club i nieco mniejsza ale podległa mu lokalizacja Our Fan Cafe.
Sam Our Club umiejscowiony będzie w samym sercu Nowego Jantaru na terenie klubu "PartyShaker" będącego największym klubem muzycznym w Trizondalu no i rzecz jasna na terenie miasta.
Zdjęcie jednego z pomieszczeń klubu (w tym wypadku z 2009 roku) przedstawione jest poniżej

Our Club będzie miał trzy bary i ogromną scenę, na której występować będą różni reprezentanci. Natomiast położone dwie ulice dalej (przy klubie "Jump") Our Fan Cafe to trzy pomieszczenia, dwa parkiety i cztery bary.
Chcielibyśmy jeszcze dodać że materiały dla Our Club i Our Portrait powinny być oznaczone inicjałami tych projektów w nazwie tematu by wiadomo było co jest do czego.
Wkrótce w Trizondalu, kolejne atrakcje jak na przykład możliwość obstawienia wyników konkursu ale o wszystkim będziemy was jeszcze informować.
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #3 on: Czerwiec 26, 2016, 00:30:15 am »

Quote
20 państw w Our Sound - pora konkursowe poznać utwory!


Szanowni Państwo!
Z końcem dnia 25 czerwca 2016 roku (a konkretniej mówiąc o 23:59:59) zakończył się okres preselekcyjny w którym to mogli państwo zgłaszać swojego reprezentanta. Teraz przyszła pora na głosowanie finałowe które będzie miało na celu wyłonienie tej jedynej piosenki i tego jednego kraju który zostanie gospodarzem jubileuszowej bo już dziesiątej edycji Our Sound.
Tym razem w stawce mamy aż 20 pięknych v-państw które to specjalnie dla was przygotowały swoje propozycje. Oto zatem wspomniana dwudziestka wspomnianych państw:
1. Monarchia Austro-Węgierska (współgospodarz) :  KISS - Was Made For Loving You: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=diKz9udywg4
2. Trizondal (gospodarz) : Margaret - Cool me Down: https://www.youtube.com/watch?v=HWX-Mw4dbCs
3. Mandragorat Wandystanu: War - Met Him at the Wandaparade (feat. Wandoljubnn) :https://soundcloud.com/war-872677713/met-him-at-the-wandaparade-feat-wandoljubnn-11th-anniversary-edition
4. Królestwo Wurstlandii: Wilcza Zamieć - Pieśń Priscilli : https://www.youtube.com/watch?v=MSF5xZ-tUOw
5. Imperium Abachazji: Colonia - Oduzimah mi Dah:  https://www.youtube.com/watch?v=QKu4tRWlkVE&feature=youtu.be
6. Carstwo Brodrii: Iwan Pietrow - Szeroka jest moja Ojczyzna : https://youtu.be/bHl3rimkVoU .
7. Federacja Slawonii: Milica Todorovic - Tri case: http://youtu.be/BEDEf-Vcm40
8. Bialenia: Generał Wojciech Jaruzelski - Hołd młodych: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LpdiVXY0Jv4
9. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: Artysta Nieznany - Inba trwa dalej: https://www.youtube.com/watch?v=xvdtgE1fPso
10. Księstwo Sarmacji: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - Shadows: https://www.youtube.com/watch?v=tvXOqM705LQ
11. Parlandia: Olya Polyakova - Piervoye leto bez nego: https://www.youtube.com/watch?v=qlIJ5VWWHnM
12. Rzeczpospolita Obojga Narodów: Edyta Górniak & Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca: http://www.youtube.com/watch?v=wcXAKhwsl6o (debiut)
13. Ałustria: Gang Albanii - Ale tu jebie skunem: https://www.youtube.com/watch?v=K2Y265KZR4g (debiut)
14. Imperium Skarlandu: Gente de Zona ft. Marc Anthony - La Gozadera: https://www.youtube.com/watch?v=VMp55KH_3wo
15. Demokracja Surmeńska: Konstantinos Koufos - Metro Antistrofa: https://www.youtube.com/watch?v=iNJaoIZTHh0
16. Królestwo Dreamlandu: Muse - Mercy https://www.youtube.com/watch?v=yj8Xpdx60Ws
17. Pustkowia Winków (Winktown) : Wílbert Eckart und seine Volksmusík Stars - House of the Rising Sun: https://www.youtube.com/watch?v=9RVVHXdMmog
18. Państwo Kościelne Rotria:  Pentatonix - Mary, Did You Know?: https://www.youtube.com/watch?v=ifCWN5pJGIE
19. Królestwo Elderlandu: Alvaro Soler - Sofia: https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evUPozdrawiam,JdN
20. Królestwo Hasselandu: Lady Pank - Zostawcie Titanica: http://youtu.be/at9rE1VbzAc
A teraz pora na zasady głosowania. Głosować będziemy do maksymalnie 25 lipca choć w przypadku uzyskania wcześniej kompletów głosowań istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia głosowania.
Skala do głosowania jest następująca: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12 punktów przy czym najlepsza piosenka dostaje tą ostatnią notę zaś utwór który w głosowaniu był na 10 pozycji dostaje 1 punkt.
Głosy przekazywać będziemy przede wszystkim poprzez konkursowy adres e-mail: oursoundix@gmail.com choć preferujący inną drogę będą mogli to zrobić poprzez przesłanie punktacji drogą prywatnej wiadomości do organizatora Krzysztofa Hansa o ile ten w danym kraju ma konto. Dla pewności jednak lepiej jest przesłać głosy e-mailem gdyż wtedy jest 100% pewność że punktacja zostanie zauważona.
Punktacja będzie na bieżąco wrzucana na forum Trizondalu oraz forum Mikronacje. Pełne wyniki zostaną na życzenie danego v-kraju przesłane e-mailem ale dopiero po zakończeniu edycji.
Życzymy powodzenia wszystkim v-państwom! Niech wygra najlepszy.

Organizatorzy IX Our Sound Song Contest w Nowym Jantarze
Szef wykonawczy i pomysłodawca konkursu Our Sound
 • Krzysztof Hans van der Ice
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #4 on: Lipiec 26, 2016, 08:56:58 am »

Pora na to co czekacie czyli wyniki konkursu Our Sound - będą one prezentowane w trzech transzach w których to dwóch pierwszych znajdzie się po 6 krajów a w ostatniej 8 krajów
Oto zatem wyniki z pierwszej puli państw którą to tworzą:
01. (01) Mandgorat Wandystanu
02. (02) Księstwo Sarmacji
03. (03) Parlandia
04. (04) Królestwo Wurstlandii
05. (05) Rzeczpospolita Obojga Narodów
06. (06) Demokracja Surmeńska
U góry w nawiasie podałem numer kolejności podawania kraju zaś na dole w nawiasach są noty krajów. A więc zaczynamy... :
01.  Mandgorat Wandystanu  - Sekretarz Jury: Paulina Wileńska - Prezydentka Wandystanu
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 12 (12)
2. Królestwo Dreamlandu: 10 (10)
3. Federacja Slawonii: 8 ( 8 )
4. Carstwo Brodrii: 7 (7)
5. Królestwo Elderlandu: 6 (6)
6. Demokracja Surmeńska: 5 (5)
7. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4 (4)
8. Parlandia: 3 (3)
9. Monarchia Austro-Węgierska: 2 (2)
10. Państwo Kościelne Rotria: 1 (1)

11. Trizondal : 0
12. Mandragorat Wandystanu: 0
13. Królestwo Wurstlandii: 0
14. Imperium Abachazji: 0
15. Bialenia: 0
16. Księstwo Sarmacji: 0
17. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 0
18. Ałustria: 0
19. Imperium Skarlandu: 0
20. Królestwo Hasselandu: 0

02. Księstwo Sarmacji - Sekretarz Jury: Siergiusz Asketil
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Federacja Slawonii: 15 (7)
3. Królestwo Hasselandu: 12 (12)
4. Demokracja Surmeńska: 10 (5)
5. Królestwo Dreamlandu: 10
6. Imperium Skarlandu: 8 ( 8 )
7. Carstwo Brodrii: 7
8. Trizondal : 6 (6)
9. Królestwo Elderlandu: 6
10. Królestwo Wurstlandii: 4 (4)

11. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
12. Parlandia: 3
13. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 3 (3)
14. Mandragorat Wandystanu: 2  (2)
15. Państwo Kościelne Rotria: 2 (1)
16. Monarchia Austro-Węgierska: 2
17. Imperium Abachazji: 0
18. Bialenia: 0
19. Księstwo Sarmacji: 0
20. Ałustria: 0

03. Parlandia - Sekretarz Jury: Nieznany (punktacja wysłana z e-maila państwowego)
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Królestwo Dreamlandu: 15 (5)
3. Federacja Slawonii: 15
4. Królestwo Wurstlandii: 14 (10)
5. Królestwo Elderlandu: 13 (7)
6. Demokracja Surmeńska: 13 (3)
7. Imperium Abachazji: 12 (12)
8. Królestwo Hasselandu: 12
9. Państwo Kościelne Rotria: 10 ( 8 )
10. Imperium Skarlandu: 9 (1)

11. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 7 (4)
12. Carstwo Brodrii: 7
13. Monarchia Austro-Węgierska: 8 (6)
14. Trizondal : 6
15. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
16. Parlandia: 3
17. Ałustria: 2 (2)
18. Mandragorat Wandystanu: 2 
19. Bialenia: 0
20. Księstwo Sarmacji: 0

04. Królestwo Wurstlandii - Sekretarz Jury: Dorian Vilander
1. Królestwo Elderlandu: 25 (12)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
3. Królestwo Hasselandu: 19 (7)
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17 (10)
5. Imperium Skarlandu: 17 ( 8 )
6. Królestwo Dreamlandu: 18 (3)
7. Państwo Kościelne Rotria: 16 (6)
8. Federacja Slawonii: 15
9. Demokracja Surmeńska: 14 (1)
10. Królestwo Wurstlandii: 14

11. Monarchia Austro-Węgierska: 13 (5)
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 8 (2)
14. Carstwo Brodrii: 7
15. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
17. Parlandia: 3
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

05. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Sekretarz Jury: Samuel Radziwił
1. Królestwo Elderlandu: 29 (4)
2. Państwo Kościelne Rotria: 28 (12)
3. Królestwo Dreamlandu: 25 (7)
4. Królestwo Wurstlandii: 24 (10)
5. Federacja Slawonii: 23 ( 8 )
6. Imperium Skarlandu: 23 (6)
7. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
8. Królestwo Hasselandu: 19
9. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17
10. Demokracja Surmeńska: 14


11. Monarchia Austro-Węgierska: 13
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10 (2)
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9 (5)
15. Carstwo Brodrii: 8 (1)
16. Parlandia: 6 (3)
17. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

06. Demokracja Surmeńska - Petros Domestosigos
1. Państwo Kościelne Rotria: 38 (10)
2. Królestwo Wurstlandii: 36 (12)
3. Królestwo Elderlandu: 33 (4)
4. Federacja Slawonii: 31 ( 8 )
5. Imperium Skarlandu: 29 (6)
6. Pustkowia Winków (Winktown) : 27 (5)
7. Królestwo Dreamlandu: 26 (1)
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 24 (7)
9. Królestwo Hasselandu: 21 (2)
10. Monarchia Austro-Węgierska: 16 (3)

11. Demokracja Surmeńska: 14
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9
15. Carstwo Brodrii: 8
16. Parlandia: 6
17. Księstwo Sarmacji: 4
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2 
20. Bialenia: 0

Kolejna pula 6 państw już niebawem.
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #5 on: Lipiec 26, 2016, 21:03:32 pm »

Pora na pulę kolejnych 6 państw którymi to są:
01. (07) Ałustria
02. (08 ) Królestwo Elderlandu
03. (09) Bialenia
04. (10) Federacja Slawonii
05. (11) Królestwo Hasselandu
06. (12) Trizondal
07. Ałustria - Sekretarz Jury: Proch Petroshwenko
1. Królestwo Wurstlandii: 41(5)
2. Państwo Kościelne Rotria: 39 (1)
3. Federacja Slawonii: 34 (3)
4. Królestwo Elderlandu: 33
5. Pustkowia Winków (Winktown) : 29 (2)
6. Imperium Skarlandu: 29
7. Królestwo Dreamlandu: 26
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 24
9. Imperium Abachazji: 22 (10)
10. Królestwo Hasselandu: 21

11. Księstwo Sarmacji: 16 (12)
12. Monarchia Austro-Węgierska: 16
13. Demokracja Surmeńska: 14
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
15. Trizondal : 10
16. Mandragorat Wandystanu: 8  (6)
17. Carstwo Brodrii: 8
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

08. Królestwo Elderlandu - Sekretarz Jury: JdN
1. Królestwo Wurstlandii: 41
2. Państwo Kościelne Rotria: 39
3. Królestwo Dreamlandu: 36 (10)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 35 (6)
5. Imperium Skarlandu: 34 (5)
6. Federacja Slawonii: 34 (1)
7. Królestwo Elderlandu: 33
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 32 ( 8 )
9. Królestwo Hasselandu: 28 (7)
10. Trizondal : 22 (12)

11. Imperium Abachazji: 22
12. Monarchia Austro-Węgierska: 19 (3)
13. Demokracja Surmeńska: 18 (4)
14. Księstwo Sarmacji: 18 (2)
15. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
16. Mandragorat Wandystanu: 8 
17. Carstwo Brodrii: 8
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

09. Bialenia - Sekretarz Jury: Frederick Hufflepuff
1. Królestwo Wurstlandii: 46 (5)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 43 ( 8 )
3. Królestwo Hasselandu: 40 (12)
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 39 (7)
5. Państwo Kościelne Rotria: 39
6. Królestwo Elderlandu: 36 (3)
7. Imperium Skarlandu: 36 (2)
8. Królestwo Dreamlandu: 36
9. Federacja Slawonii: 34
10. Trizondal : 23 (1)

11. Demokracja Surmeńska: 22 (4)
12. Imperium Abachazji: 22
13. Monarchia Austro-Węgierska: 19
14. Carstwo Brodrii: 18 (10)
15. Księstwo Sarmacji: 18
16. Mandragorat Wandystanu: 14  (6)
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13 (4)
18. Parlandia: 6
19. Ałustria: 2
20. Bialenia: 0

10. Federacja Slawonii- Sekretarz Jury: Ludwik Tomović
1. Państwo Kościelne Rotria: 51 (12)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51 ( 8 )
3. Królestwo Wurstlandii: 46
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45 (6)
5. Królestwo Hasselandu: 40
6. Królestwo Elderlandu: 38 (2)
7. Królestwo Dreamlandu: 37  (1)
8. Imperium Skarlandu: 36
9. Federacja Slawonii: 34
10. Demokracja Surmeńska: 29 (7)

11. Monarchia Austro-Węgierska: 23 (4)
12. Trizondal : 23
13. Imperium Abachazji: 22
14. Księstwo Sarmacji:  21 (3)
15. Carstwo Brodrii: 18
16. Parlandia: 16 (10)
17. Mandragorat Wandystanu: 14 
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13
19. Ałustria: 7 (5)
20. Bialenia: 0

11. Królestwo Hasselandu - Sekretarz Jury: Eddard Nqtern
1. Państwo Kościelne Rotria: 57 (6)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51
3. Królestwo Wurstlandii: 50
4. Imperium Skarlandu: 46 (10)
5. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45
6. Królestwo Hasselandu: 40
7. Królestwo Elderlandu: 38
8. Demokracja Surmeńska: 37 ( 8 )
9. Królestwo Dreamlandu: 37 
10. Federacja Slawonii: 36 (2)

11. Księstwo Sarmacji:  28 (7)
12. Mandragorat Wandystanu: 26  (12)
13. Trizondal : 26 (3)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 24 (1)
15. Carstwo Brodrii: 23 (5)
16. Imperium Abachazji: 22
17. Parlandia: 16
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 13
19. Ałustria: 7
20. Bialenia: 0

12. Trizondal - Sekretarz Jury: Paulina Rotterska (prowadzenie głosowania: Krzysztof Hans)
1. Państwo Kościelne Rotria: 64 (7)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 51
3. Królestwo Hasselandu: 50 (10)
4. Królestwo Wurstlandii: 50
5. Federacja Slawonii: 48 (12)
6. Imperium Skarlandu: 46
7. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 45
8. Demokracja Surmeńska: 41(4)
9. Królestwo Elderlandu: 38
10. Królestwo Dreamlandu: 37 

11. Mandragorat Wandystanu: 31  (5)
12. Księstwo Sarmacji:  28
13. Trizondal : 26
14. Monarchia Austro-Węgierska: 25 (1)
15. Carstwo Brodrii: 23
16. Imperium Abachazji: 22
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 19 (6)
18. Parlandia: 19 (3)
19. Ałustria: 9 (2)
20. Bialenia: 8 ( 8 )
Ostatnia pula państw będzie liczyć 8 państw :)
« Last Edit: Lipiec 27, 2016, 20:02:46 pm by Krzysztof Hans van der Ice »
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Krzysztof Hans van der Ice

 • Zaawansowany użytkownik
 • ****
 • Posts: 271
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #6 on: Lipiec 26, 2016, 21:04:15 pm »

A oto część 3 i zarazem ostatnia:
Tutaj poznamy głosy z takich krajów jak:
01. (13) Królestwo Dreamlandu
02. (14) Pustkowia Winków (Winktown)
03. (15) Państwo Kościelne Rotria - tutaj brak głosów
04. (16) Imperium Skarlandu
05. (17) Carstwo Brodrii
06. (18) Imperium Abachazji
07. (19) Monarchia Austro-Węgierska
08. (20) Rzeczpospolita Obojga Narodów

13. Królestwo Dreamlandu - Sekretarz Jury:  Tomasz von Habsburg
1. Państwo Kościelne Rotria: 64
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 61 (10)
3. Królestwo Hasselandu: 52 (2)
4. Imperium Skarlandu: 51 (5)
5. Federacja Slawonii: 51 (3)
6. Królestwo Elderlandu: 50 (12)
7. Królestwo Wurstlandii: 50
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 49 (4)
9. Demokracja Surmeńska: 42 (1)
10. Mandragorat Wandystanu: 38 (7)

11. Królestwo Dreamlandu: 37 
12. Trizondal : 34 ( 8 )
13. Księstwo Sarmacji:  34 (6)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 25
15. Carstwo Brodrii: 23
16. Imperium Abachazji: 22
17. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 19
18. Parlandia: 19
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

14. Pustkowia Winków (Winktown) - Sekretarz Jury:  Piotr Tomczuk
1. Państwo Kościelne Rotria: 64
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 61
3. Królestwo Elderlandu: 57 (7)
4. Królestwo Hasselandu: 56 (4)
5. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 55 (6)
6. Królestwo Wurstlandii: 55 (5)
7. Imperium Skarlandu: 53 (2)
8. Federacja Slawonii: 51
9. Mandragorat Wandystanu: 50 (12)
10. Królestwo Dreamlandu: 45  (8)

11. Demokracja Surmeńska: 43 (1)
12. Trizondal : 34
13. Księstwo Sarmacji:  34
14. Carstwo Brodrii: 33 (10)
15. Monarchia Austro-Węgierska: 25
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22 (3)
17. Imperium Abachazji: 22
18. Parlandia: 19
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

15. Państwo Kościelne Rotria - brak głosów na e-mailu lub forum państwa czyli Dyskwalifikacja

16. Imperium Skarlandu - Sekretarz Jury: Norbert I Catalan (tutaj musiałem nieco sam zadziałać składając nie podliczone głosy kraju do kupy)
1. Królestwo Elderlandu: 67  (10)
2. Państwo Kościelne Rotria: 67 (3)
3. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 63 ( 8 )
4. Królestwo Wurstlandii: 61 (6)
5. Pustkowia Winków (Winktown) : 61 (1)
6. Królestwo Hasselandu: 56
7. Imperium Skarlandu: 53
8. Federacja Slawonii: 51
9. Demokracja Surmeńska: 50 (7)
10. Mandragorat Wandystanu: 50

11. Królestwo Dreamlandu: 49  (4)
12. Trizondal : 46 (12)
13. Carstwo Brodrii: 38 (5)
14. Księstwo Sarmacji:  34
15. Monarchia Austro-Węgierska: 25
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
17. Imperium Abachazji: 22
18. Parlandia: 21 (2)
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

17. Carstwo Brodrii - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat-Dostojewski
1. Królestwo Elderlandu: 79  (12)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 70 (7)
3. Państwo Kościelne Rotria: 68 (1)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 66 (5)
5. Królestwo Wurstlandii: 61 (6)
6. Królestwo Hasselandu: 60 (4)
7. Mandragorat Wandystanu: 58 ( 8 )
8. Demokracja Surmeńska: 56 (6)
9. Imperium Skarlandu: 53
10. Federacja Slawonii: 51

11. Królestwo Dreamlandu: 49 
12. Trizondal : 46
13. Carstwo Brodrii: 38
14.  Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32 (10)
16. Monarchia Austro-Węgierska: 28 (3)
17. Parlandia: 23 (2)
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

18. Imperium Abachazji - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat Dostojewski
1. Królestwo Elderlandu: 91  (12)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 80  (10)
3. Pustkowia Winków (Winktown) : 72 (6)
4. Państwo Kościelne Rotria: 68
5. Królestwo Hasselandu: 67 (7)
6. Demokracja Surmeńska: 61 (5)
7. Królestwo Wurstlandii: 61
8. Mandragorat Wandystanu: 58
9. Trizondal : 54 ( 8 )
10. Federacja Slawonii: 54 (3)

11. Imperium Skarlandu: 53
12. Królestwo Dreamlandu: 50 (1)
13. Carstwo Brodrii: 42 (4)
14.  Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32
16. Monarchia Austro-Węgierska: 28
17. Parlandia: 25 (2)
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

19. Monarchia Austro-Węgierska - Sekretarz Jury: Tomasz Bagrat Dostojewski (tutaj ten kraj nie przyznał najwyższej noty 12 punktów)
1. Królestwo Elderlandu: 98  (7)
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 82 (2)
3. Pustkowia Winków (Winktown) : 72
4. Demokracja Surmeńska: 69 ( 8 )
5. Królestwo Hasselandu: 68 (1)
6. Państwo Kościelne Rotria: 68
7. Królestwo Wurstlandii: 61
8. Federacja Slawonii: 59 (5)
9. Trizondal : 58 (4)
10. Mandragorat Wandystanu: 58

11. Imperium Skarlandu: 56 (3)
12. Carstwo Brodrii: 52 (10)
13. Królestwo Dreamlandu: 50
14. Księstwo Sarmacji:  34
15. Imperium Abachazji: 32
16. Parlandia: 31 (6)
17. Monarchia Austro-Węgierska: 28
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8

20. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu - Sekretarz Jury: Ametyst Faradobus (ten kraj nie przyznał punktów od 1 do 4)
1. Królestwo Elderlandu: 98 
2. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 88 (6)
3. Demokracja Surmeńska: 74 (5)
4. Pustkowia Winków (Winktown) : 72
5. Królestwo Hasselandu: 68
6. Państwo Kościelne Rotria: 68
7. Federacja Slawonii: 66 (7)
8. Królestwo Wurstlandii: 61
9. Carstwo Brodrii: 60 ( 8)
10. Trizondal : 58 (4)

11. Mandragorat Wandystanu: 58
12. Imperium Skarlandu: 56
13. Imperium Abachazji: 42 (10)
14. Monarchia Austro-Węgierska: 40 (12)
15. Królestwo Dreamlandu: 50
16. Księstwo Sarmacji:  34
17. Parlandia: 31
18. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 22
19. Ałustria: 9
20. Bialenia: 8 


Our Sound 2016 w Trizondalu wygrywa Królestwo Elderlandu i ich reprezentant Alvaro Soler z utworem Sofia który to posłuchać można tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh4evU
Dziękujemy serdecznie za udział w zabawie - do zobaczenia w kolejnej edycji :)

PS: Konkurs Our Portrait wygrywa walkowerem Republika Bialeńska tą oto pracą:
« Last Edit: Lipiec 27, 2016, 20:12:15 pm by Krzysztof Hans van der Ice »
Logged
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

phannson88

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Posts: 1
Odp: Our Sound Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny
« Reply #7 on: Czerwiec 20, 2017, 16:48:54 pm »

Od otwarcia Ogródków Informacyjnych minęło kilka dni, pora zobaczyć, co nowego słychać w temacie Our Sound. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie zestawienie najważniejszych informacji dotyczących naszego konkursu.


^^goldenslot^^
Logged