Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Author Topic: Rzeczypospolita Obojga Narodów.  (Read 13281 times)

Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
Odp: Rzeczypospolita Obojga Narodów.
« Reply #20 on: Październik 15, 2009, 11:08:22 am »

W tym przypadku nie przeszkadza wam tworzenie kolejnej wyspy?

Pamiętajcie towarzyszu, że w sprawie położenia trzeba też się dogadać z "przyszłymi" sąsiadami..

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #21 on: Październik 15, 2009, 17:50:41 pm »

Ten czy inny temat o tym samym.

UKZT a Mikronacyjność.

@ Will Farmer i Meisande V Gvandoya
Beznadziejnie śmieszne, dziecinne i ... . Jest mówienie: mam ale nie pokaże, wiem ale nie powiem. Na początku mogło być śmieszne .. z 5min teraz już jest głupie.
Will - Chcesz izolować UKZT - ok, nie ma sprawy możesz to robić ale mikronacyjnością jest odpowiadanie na wydarzenia, na wiadomości, dyskusje, inicjatywy itd. Jeśli państwo zamykasz aż tak, - to nie działa mikronacyjnie globalnie. Państwo nie funkcjonuje w Mikroświecie, bo Mikroświat to wzajemne transakcje. - A to jest podstawą w jaki sposób działają Mikronacje.
Erboka się izoluje - bardzo, nie bierze udziału w UM, nie reaguje na większość inicjatyw wysuwanych w jej kierunku = nie działa Mikronacyjnie. W małej własnej introwertycznej skali tak, ale zamknięta w sobie.

Wyspa Ok. Państwo bez dostępu dla ogółu mieszk. Mikroświata Nie.

@ MichalORhada - w którejś wiad. dotyczącej MOK - mapa Mikroświata twojego autorstwa została uznana za "podst. mapę MOK" (coś w tym sensie) więc nie pisz dalej że, ta mapa to tylko twoje widzimisie.
Wiekszość opini publicznej uważa te dyskusje i ustawiania że jest to działanie MOK. - Co jest słuszne chociażby dział w którym są te "akcje" przeprowadzane.

@ Christophe de Gaulle, August IV, Michał Daliszewski - Nie dajcie sobie wcisnąć z góry narzuconych warunków. Racjonalizm po obu stronach i kompromis oczywiście. Nikt tak dobrze nie bedzie znał waszego kraju jak wy sami. A rozeznanie w Mikroświecie napewno wam zostanie przybliżone. Głupotą i ignorancją było np. umieszczenie Skarlandu na teryt. po byłym Meridlandzie - tylko dlatego żeby być na mapie. Cała niesamowita historia Skarlandu została stracona. Ale naszczęście są tam też rozsądni ludzie którzy cofnęli tą decyzję.
« Last Edit: Październik 15, 2009, 18:10:20 pm by Pel Nander »
Nie dla ACTA !!!

Willi Farmer

• Ekspert
« Reply #22 on: Październik 15, 2009, 20:54:13 pm »

Pel może Cie dziwić, to co robię, ale ja izoluje od polskich mikronacji. Jedno państwo ma tylko wstęp, jest to Samunda. 
Farmer z Alabamy :P

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #23 on: Październik 15, 2009, 23:58:09 pm »

@ MichalORhada - w którejś wiad. dotyczącej MOK - mapa Mikroświata twojego autorstwa została uznana za "podst. mapę MOK" (coś w tym sensie) więc nie pisz dalej że, ta mapa to tylko twoje widzimisie.

Ta mapa nie jest mapą MOK. MOK może uznawać dowolną mapę za podstawę - nie ma sprawy. MOK może zamówić u mnie wykonanie jakieś mapy - ok. Ale mapa która jest publikowana pod adresem http://www.morbhan.org/mapa.png jest jak najbardziej moja. Każdy może ją swobodnie wykorzystywać - ale oryginał zostaje u mnie i to ja decyduję, jakie zmiany na nim zachodzą. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Wiekszość opini publicznej uważa te dyskusje i ustawiania że jest to działanie MOK. - Co jest słuszne chociażby dział w którym są te "akcje" przeprowadzane.

Nie odpowiadam za to, co sądzą ludzie. Ja nie jestem MOKiem - choć uważam go za cenną inicjatywę.
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #24 on: Październik 16, 2009, 10:59:56 am »

Pel może Cie dziwić, to co robię, ale ja izoluje od polskich mikronacji. Jedno państwo ma tylko wstęp, jest to Samunda. 

I spoko, tylko w takim razie nie wysuwaj żądań pod adresem przedstawicieli państw, od których izolujesz UKZT - i wszyscy będą hepi.

Minister Spraw Zagranicznych Wolnej Republiki Winktown
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #25 on: Październik 16, 2009, 17:06:33 pm »

Izolacja to izolacja - jeżeli tylko Samunda widzi UKZT, to niech Samunda dysponuje sobie mapą z nakreślonymi granicami, a nam wtedy nic do tego.

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #26 on: Październik 16, 2009, 21:11:30 pm »

@ O'Rhada - To jak już sobie dostawiasz i ustalasz co ma gdzie być, a co nie. To dawaj informację, pod każdym postem jezeli robisz to w dziale dotyczącym MOK, że to jest tylko twoja mapa a nie MOK. Bo to irytuje, i twoje dyskutowanie o tym w tym dziale myli publikę. Jest MOK a wygląda jak za czasów gdy mapę administrował tylko Pavel Zepp.  ::) ;S
Nie dla ACTA !!!

August IV

• Użytkownik
  • **
  • Król senior
« Reply #27 on: Październik 17, 2009, 07:27:54 am »

Jak się dobrze oreintuję RF ma być umiesczona na wyspie po byłym UKZT, jesli RF i twórcy mapy to nie prszkadza to i my możemy być umieszczeni na tej wyspie, mapa: Mapa lub Mapa
pochodzi z XVII w. - 1619 rok. Kwestia granic, RF i RON mogą być oddzieleni pasmem ziemi niczyjej lub jakimś kanałem wodnym ;-)
(-) August Bierzyński Medyceusz
król senior Rzeczypospolitej Obojga Narodów,
wojewoda kijowski,
senator Sejmu Walnego.

Christophe de Gaulle

• Użytkownik
  • **
« Reply #28 on: Październik 17, 2009, 08:44:52 am »

Według mnie to nie będzie żaden problem, żeby RF i RON były na jednej wyspie. Jednak musiałyby być oddzielone pasem ziemi niczyjej, tak, żeby granice lądowe i morskie Francji były takie jak w rzeczywistości.
Doświadczony Główny Administrator poszukuje pracy.

Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
« Reply #29 on: Październik 17, 2009, 10:56:50 am »

Według mnie to nie będzie żaden problem, żeby RF i RON były na jednej wyspie. Jednak musiałyby być oddzielone pasem ziemi niczyjej, tak, żeby granice lądowe i morskie Francji były takie jak w rzeczywistości.

A może da się kilka elementów dopasować i powstawiać np rzeki i jeziora?
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8