Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 10 11 [12]

Author Topic: Republika Francuska  (Read 19311 times)

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
Odp: Republika Francuska
« Reply #110 on: Grudzień 12, 2009, 15:53:00 pm »

Ano... Niedawno chciał wcisnąć Winktown jakieś Zielone Wyspy, które "podobno" zaadoptował Talerz. Z tym, że żaden z Winków ich nie chciał to inna para kaloszy... W ogóle musimy wyrzucić z kraju sporo śmiecia, które sprowadzili Talerz i Nander na zasadzie "dołączajmy wszystko co się rusza, może będą jakieś korzyści!" :/ .

Minister Spraw Zagranicznych Wolnej Republiki Winktown
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #111 on: Grudzień 12, 2009, 18:25:47 pm »

Pel, naprawdę Cię powaliło.
  ;D
hmm...?  a dziś nawet byłem na badaniach psychologicznych mieszcze się w normie. Fakt odp. tak jak jest moralnie i tradycyjnie ale jednak :)
mylić się świadomie i jeszcze dorabiać do tego ideologię to jest naprawdę... ech.
- ;]  no różne rzeczy dzieją śię na tym i innych światach.
- ale naprawdę radzę Ci, żebyś się poważnie nad sobą zastanowił...
Mama tak mówiła i Nauczyciel/e jacyś to tak z pozycji Rodzica wymagającego.  :)
Z Geografii jestem naprawdę dobry i to nie będzie nieskromnie, że się przyznam. :)

Apeniński Półwysep, Penisola Appenninica

Kukria  - I tak trzeba było odrazu O'Rhady :)

Często dyskusje na tym forum to zagrywki pod coś. Zasady opisu na mojej mapie są jasne musi być nazwa skrótowa jeśli nie funkcjonuje powszechnie znana to sam zastosuję jakąś na podstawie nazwy pełnej.

Skoro dyskutujemy na forum zapoznałem się z sytuacją i pytałem cię o nią na początku roku po 4 marca 2009 i takowej nie było
więc wydumałem eureka czy jakoś tak ... ;)

Po wytykamy sobie ? ;)
Zmodyfikowałeś Razuri i Zegisa i ok. Tak samo jak płw Kukryjski, czy dostawianie nowych lądów i usuwanie innych równie absurdalnych.

Nie przeczę tak już o tym pisałem ta mapa to alternatywa. Jakiemuś ułamkowi społeczności Mikronacyjnej bedzie sie podobała i dla niej bedę ją tworzył i aktualizował. Rzeczywistość to coś co odbiera się zmysłami ona jest wszędzie i zawsze ale nie każdy odbiera ją tak samo. Działam globalnie moim domem tak samo jest tipi w Okoczii jak i willa w Nowym Mieście Nowogradzkim, mieszkanie Izborgradzie, Jaspis, Wenewji, Winktown, Toruniu, ... . :)

Generalnie - czym innym jest skracanie nazw, gdy nie ma innych wersji,

- I to właśnie zrobiłem :) Jak już wymyśliliście wprowdziliście nazwę Kukria trzeba było o tym powiedzieć w komencie do mapy. I sprawa rozwiązana :)

Rozumiem konkurencja ale wyciągność z was jakieś inf to czasami ...  ::)  ;D

Ano... Niedawno chciał wcisnąć Winktown jakieś Zielone Wyspy
- Dawno na początku tego roku z Talerzem i Theorym umowa słowna. Do pisemnej nie doszło Bobry zwinęły rysik. ;)

że żaden z Winków ich nie chciał
- oczywiście przeprowadziłeś ankietę na ten temat pytajac wszystkich w której 100% było przeciw tak tak ;] . Jestem Winkiem i chiałem, Talerz się na to zgodził, Theory, i gadałem o tym z Haroldem. :)

W ogóle musimy wyrzucić z kraju sporo śmiecia, które sprowadzili Talerz i Nander na zasadzie "dołączajmy wszystko co się rusza, może będą jakieś korzyści!" :/ .
To jest twoja subiektywna opinia :) I nie poznałeś motywu tego czynu. ;] Uważam że nie musimy.  ;D
A w Winktown demokracja panuje.
Nie dla ACTA !!!

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #112 on: Grudzień 12, 2009, 18:57:46 pm »

Właśnie - demokracja. Orzi, Gofer, Tocza i Harold zgodnie mówią, ze to ma sobie iść. Talerza nie ma, innych obywateli to niezbyt obchodzi. Ucieleśnienie demokracji :) . W Winktown aktualnie debatujemy na temat "co z tym fantem zrobić?" i gdybyś, Winku, był aktywny w swoim państwie, to byś wiedział, że Ci obywatele, którzy interesują się mikronacyjnym aspektem Winktown (bo mamy też tych skoncentrowanych na storytelling) są przeciwni tym nieaktywnym terytoriom, które są dla samego istnienia. Czyli to, co stwierdziłeś ironicznie, jest prawdą - 100% aktywnych obywateli zainteresowanych polityką Winktown ich nie chce, przeprowadziłem wywiad :) . A, jak sam stwierdziłeś, demokracja panuje, więc... BTW nie poznałem motywu tego czynu, zna go prawdopodobnie tylko Talerz, który aktualnie w Winktown sie zbyt przychylną opinią nie cieszy (a, paradoksalnie zgodnie z marzeniem Talerza, Winktown nie jest jego prywatną własnością. Radzimy sobie sami, uchwalamy Konstytucję bez Talerza, niedawno opłaciliśmy z własnych kieszeni serwer, który stawiał Talerz, również bez jego udziału... Porcelanowy musi się pogodzić, że już nie jest Ojcem Narodu, jest Winkiem na takich samych prawach jak chociażby Gofer). Jeżeli raczysz wpaść do Winktown, wziąść udział w dyskusji, przedstawić nam te motywy, lub w inny sposób uargumentować istnienie tych białych plam, to kto wie, czy Winkowie nie zmienią swojego nastawienia, ale na razie takie nastroje u nas panują, cóż...

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #113 on: Grudzień 12, 2009, 20:58:58 pm »

spox :)
Nie dla ACTA !!!

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #114 on: Grudzień 13, 2009, 03:37:15 am »

Kocham Cię, Pel, za ten komentarz xD

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #115 on: Grudzień 13, 2009, 13:24:38 pm »

No akurat Płw. Apeniński to od Apeninów - pasma górskiego przecinającego wzdłuż całą Italię... Ale to też nie powód do dorabiania nazw typu przytoczone Apeninije...
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #116 on: Grudzień 13, 2009, 19:23:28 pm »

Oczywiście że od Apeninów. Ale Apeniny to nazwa gór, nie regionu. Półwysep Apeniński nie ma skrótowej nazwy wiążącej się z przymiotnikiem - bo jedyne co mi przychodzi do głowy to Italia, które to słowo do Apenin nic nie ma.

Z Geografii jestem naprawdę dobry i to nie będzie nieskromnie, że się przyznam.

No popatrz... To w realu są gdzies jakieś wyspy Kukrylskie? Tego to nie wiedziałem...

I to właśnie zrobiłem  Jak już wprowdziliście nazwę Kukria trzeba było o tym powiedzieć w komencie do mapy. I sprawa rozwiązana

Z tym, że od początku była taka nazwa. A jak Ci wytknięto w komencie, że Kukryje to bzdura, to zacząłeś się bronić, że "to jest od skopiowania z reala" - udowadniając jednocześnie ignorację i ośli upór.
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #117 on: Grudzień 13, 2009, 19:41:12 pm »

Mister O'Rhada tak tak.
To sobie pogadaliśmy :)
Nie będę kolejny raz tego samego pisał wiadomo ossohozzi.
Jak była od początku to od początku mogłeś ją podać ;D
Skoro takie widzisz dowody to no cuż myślałem że jesteś bardziej Yntelygentny. Ale spox.
Zostawmy już ten temat bo pod publikę leci ... .
Przy okazji chciałem wszyskich pozdrowić i takie tam :)
Nie dla ACTA !!!
Pages: 1 ... 10 11 [12]