Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Decyzja dot. ziem UKZT  (Read 7663 times)

Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
Odp: Decyzja dot. ziem UKZT
« Reply #40 on: Październik 09, 2009, 17:39:04 pm »

Burza w szklance wody..

UKZT było, a zaprzestało aktywności, gdy likwidowałem Metropolitańską Republike Ludową... Ba, nawet chyba Ona była dłużej aktywna...

Skoro widziała WE mapę, to czemu nie załatwi WE sprawy i nie przekaże nam adresu, czy zrzutu? No chyba, że Wasz "obronny gaz bojowy" dał sie poznać w dodatkowych efektach i razem z UKZT widzicie "więcej"...

a przepraszam, ukłon dla Mego Mesjasza!

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #41 on: Październik 09, 2009, 22:50:48 pm »

Panie Orhada, nie będę panu odpisywać bo co bym nie napisała i tak spotkam  się z krytyką, bo przecież Wielki Orhada ma zawsze rację

Z jednej strony cieszę się, że ujrzała Pani prawdę, ale z drugiej - trochę mi żal - na kim będę demonstrował wyższość swoich racji? W końcu wszyscy inni już uznali moją nieomylność i złożyli mi hołd.

i pana kpiący tekst świadczy tylko o pana dorosłości oraz kulturze osobistej.

Ja mam taką nadzieję.

Co do mapy ani Samundy, ani UKZT nie pytał pan czy chcemy lub nie na niej istnieć, robi pan co chce publicznie przy tym robi innym państwom złą opinię.

Jeżeli to ma być wniosek - to z przykrością zawiadamiam, że w przeciwieństwie do UKZT, Samunda z mapy nie zniknie. Przynajmniej dopóki istnieje.
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #42 on: Październik 10, 2009, 11:37:01 am »

Szanowny Panie, zupełnie zapomniałam że wasz Wielki Guru jest nieomylny, prawdomówny i stanowi wszelką wyrocznię

Mam wrażenie że Szanowna Pani ma się właśnie za taką Wielką Guru. Świadczą o tym liczne Szanownej Pani wypowiedzi.

Mało mnie interesuje czyja to mapa, fakt jest taki że pan Orhada sieje propagandę o nieistnieniu tego czy tamtego państwa i nie ma ona skutków ubocznych tylko w tym temacie.

Pan O'Rhada. Po tak długim czasie może Szanowna Pani nauczyłaby się pisać jego nazwisko poprawnie? Ależ on nie sieje żadnej propagandy. Nie zauważyła Szanowna Pani że tutaj wszyscy sieją taką propagandę? A to dlatego że Willuś Farmer nie chce opublikować chociaż screena przedstawiającego nową stronę Udzielnego Księstwa Zakonu Templariuszy.

Co do sprawy Samundy nie będę się wypowiadać, bo uważam iż wszystko zostało powiedziane, a poza tym ten temat tego nie dotyczy i nie będę tworzyła nowej wojenki, zatem proszę nie prowokować bo z tematu o mapie zrobi się ogólna awantura.

Tematy o UKZT zwykle kończą się awanturą, z takiego a nie innego powodu. Naszą winą jest (biję się w tym momencie w pierś) że chce nam się rozmawiać z Fryderykiem Wilhelmem Bourbonem i jego (najwyraźniej) poplecznicą. No właśnie dlaczego? Nie dlatego że UKZT istnieje i chce zrobić szum wokół siebie. Nam się najwyraźniej nudzi ;)

Nie to jest szczytem chamstwa tylko wyśmiewanie nowych państw i stawianie się na pozycji wszystkowiedzących, krytyka miast pomocy.

Jeśli są to państwa pokroju Pandy, uważam że wyśmianie ich jest najlepszą rzeczą jaka może je spotkać. Może twórcy takich krajów przemyślą dzięki temu swoje życie i postarają się w nim coś zmienić? O ile mnie pamięć nie myli, dobrze zrobione nowe kraje w stylu Anhaltu czy Neverwerldu nie spotkały się z zalewem krytyki. Jak my możemy pomagać takim krajom jeśli nie dobrym słowem? Nikt nie będzie się do nich przeprowadzał i nabijał im tam aktywności - na co najwyraźniej twórcy takich krajów liczą.

Proszę czytać ze zrozumieniem, chcemy by była możliwość egzekwowania owej konwencji lub sprawdzania czy nie jest łamana...

Z góry wiadomo było że niektóre państwa w życiu nie podpiszą takiego dokumentu. Wystarczyło pomyśleć i stwierdzilibyście że tworzenie tego papierka  nie ma żadnego sensu. No ale cóż, czego wymagać od OPM? Że niby stworzy organizacja coś konkretnego i faktycznie przydatnego? Jasne...

Co do mapy ani Samundy, ani UKZT nie pytał pan czy chcemy lub nie na niej istnieć, robi pan co chce publicznie przy tym robi innym państwom złą opinię.

To po co zabiera Szanowna Pani zdanie w sprawie mapy skoro już raz została pani pokrzywdzona i pani kraj się na niej znalazł?

Ubolewam nad faktem, że MOK ciągle tworzy jakieś kłótnie polityczne. Jednak nie uda się jakoś wypromować tej organizacji przynajmniej na taki poziom na jakim obecnie stoi MUP.

Jak wyżej. Czy kiedykolwiek Will Farmer ze swoim krajem nie powodowały problemów i kłótni politycznych?
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #43 on: Październik 10, 2009, 12:17:51 pm »

Wasza Królewska Mość,

Pozwolę sobie zadać jedno pytanie. Czyżby Wasza Królewska Mość skłaniała się ku popieraniu autora tego tematu: http://forum.mikronacje.info/index.php?topic=762.0?

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #44 on: Październik 10, 2009, 17:34:41 pm »

Wypowiem się.
Z jednej strony śmieszna z drugiej smutna ta dyskusja jest, eh... . ;?  ::)
1. UKZT, PZT znajdowało sie na wyspie, z wyżej wymienionych powódów, wg mnie musi dalej widnieć na mapie.
2. Mikroświat w ogólnej większosći to państwa które są aktywne, posiadają swoje strony, i można je zobaczyć.
Nie można zobaczyć strony, nie możńa udowodnić podstawowych warunków.

Wyspa zostaje - ze względu na historię, politycznie nie należy do UKZT bo to państwo nie posiada aktualnej strony i aktywnych mieszkańców.

Następna srawa.
Nie dla ACTA !!!
Pages: 1 ... 3 4 [5]