Kategoria ogólna > Polityka

Federacja Nowogradzka

(1/6) > >>

Pavel' Abramovic: vel Abrams:
Federacja Nowogradzka - do której należy Interland - jest już chyba gotowa do przedstawienia na arenie między-v-narodowej. Mimo, że nie ma jeszcze ona strony ani forum to zapraszam wszelkich zainteresowanych przystąpieniem na gg (3675214).

Jest to organizacja opiekująca się młodymi mikronacjami, ale zrzeszająca również starsze państwa "opiekuńcze" - federacją jest, gdyż kraje mają wspólny parlament i trybunał, choć także swe parlamenty  i sądy państwowe. Taka Unia Europejska, ale skupiająca się głównie nad rozwojem młodych państw, które nie są sobie w stanie poradzić w pierwszej fazie istnienia. Opiekunów również poszukujemy.

UWAGA - Państwa, mimo że mają wspólne ustawodawstwo i sądownictwo, to są osobnymi organizmami państwowymi, więc mogą zawierać samodzielnie traktaty międzynarodowe itp.

marcin.pospiech:
Czy Federacja Nowogradzka popiera nanonacje?

Marcin Sokołowicz:
Np. Meridland?

Prezerwatyw Tradycja:
No nie mogę. A Interland jest owym starszym państwem opiekuńczym, jak mniemam? :-D

Pavel' Abramovic: vel Abrams:
No właśnie mówię, że opiekunów szukamy. Nanonacje? nie. wybieramy takie państwa które maj.ą jakieś szanse. Interland jest państwem opiekuńczym, choć nie mówię, że jest już w pełni ustabilizowany. Większość ludzi ma po prostu problem z brakiem czasu. Przenieśliśmy się na inny serwer. Ja się zajmuję odbudową. A w internecie jesteśmy od maja 2006.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version