Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2 3 ... 19

Author Topic: Wielka Polondia  (Read 24258 times)

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
  • Wielka Polondia -> Twoje miejsce w wirtual świecie
    • Wielka Polondia
Wielka Polondia
« on: Czerwiec 25, 2009, 02:22:28 am »

W związku z tym, że kandydatury POLITIKI do OPM została odrzucona, postanowiłem stworzyć własną mikronację. Jutro zacznę prace nad stroną internetową, a dzisiaj już, właściwie dzisiaj zacznę prace nad stroną internetową, a w nocy z wczoraj na dzisiaj zrobiłem zalążek mapy nowej mikronacji. Mam do Państwa pytanie, czy jeżeli Wielka Polondia zostałaby mikronacją, bylibyście Państwo skłonni uznać jej niepodległość oraz wpisać na mapę mikronacji?

Oto zalążek mapy:

Język(i) urzędowe    Polski
Stolica    brak nazwy
Ustrój polityczny    Monarchia Parlamentarna
Głowa państwa        Książę Michał Daliszewski
Szef Rzadu          brak
Religia państwowa    brak
Uzyskanie niepodległości    brak
Waluta    1 funt poloński = 100 centów
Hymn państwowy    brak
Kod samochodowy    WPO
Domena internetowa    wielkapolondia.org (dzisiaj rejestracja)

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
Odp: Wielka Polondia
« Reply #1 on: Czerwiec 25, 2009, 08:29:10 am »

Ta mapka mi trochę kształt Wielkiej Brytanii przypomina :-D.

A tak serio - uznanie zależy najczęściej od władz poszczególnych państw - od monarchów, rządów, parlamentów. Ogólne "uznanie" na tym - skądinąd wspaniałym - forum jednak to ułatwia :-).

A swoją drogą podziwiam - godzina 2 w nocy - a tu praca wre :-D. Z drugiej strony sam to rozumiem - jak usuwaliśmy wirusa ze strony Austro-Węgier, siedziałem chyba do 4 rano :).

marcin.pospiech

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
    • Królestwo Scholandii
« Reply #2 on: Czerwiec 25, 2009, 09:15:39 am »

Bez urazy, ale proszę najpierw coś zaprezentować, a dopiero później pytać o uznanie. "Mikronacji" powstaje ostatnio dużo, prawdziwych i na poziomie niestety niemal wcale.
(—) dr net. Marcin Pośpiech książę von Salvepol-Nova Vita,
Administrator mikronacje.info

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #3 on: Czerwiec 25, 2009, 09:18:48 am »

dokładnie. Najpierw zróbcie potem prezentujcie. By Was ktoś uznał musicie prowadzić rozmowy dyplomatyczne z władzami poszczególnych państw.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #4 on: Czerwiec 25, 2009, 11:19:53 am »

Akurat sporo z mikronacji które powstały w ciągu ostatniego półrocza prezentuje wysoki poziom np. Neverwerld, Anhalt. Nie ma zbyt wielu tnbnacji jak to było rok temu...
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #5 on: Czerwiec 25, 2009, 12:11:29 pm »

Ta mapka mi trochę kształt Wielkiej Brytanii przypomina :-D.

A tak serio - uznanie zależy najczęściej od władz poszczególnych państw - od monarchów, rządów, parlamentów. Ogólne "uznanie" na tym - skądinąd wspaniałym - forum jednak to ułatwia :-).

A swoją drogą podziwiam - godzina 2 w nocy - a tu praca wre :-D. Z drugiej strony sam to rozumiem - jak usuwaliśmy wirusa ze strony Austro-Węgier, siedziałem chyba do 4 rano :).

Mapka przypomina Wielką Brytanię, jednak w całości jest zrobiona przeze mnie. Co prawda w Paincie, ale nie opanowałem innych programów graficznych ;-) Z czasem można zrobić jej lepszą wersję. A mapa Austro-Węgier wcale nie przypomina starych Austro-Węgier xD

Heh, możecie mi Państwo wierzyć, że jak w coś się angażuję, to to będzie najwyżej klasy i poświęcę temu czemuś (w tym przypadku nowej mikronacji) całły swój potencjał xD

Bez urazy, ale proszę najpierw coś zaprezentować, a dopiero później pytać o uznanie. "Mikronacji" powstaje ostatnio dużo, prawdziwych i na poziomie niestety niemal wcale.

Na razie jest mapa, mam na papierze opracowane nazwy podstron, dzisiaj wykupuję domenę oraz konto www, aby móc zacząć działać w tym php fusion. Mogę zagwarantować, że ta mikronacja będzie na najwyższym poziomie.

dokładnie. Najpierw zróbcie potem prezentujcie. By Was ktoś uznał musicie prowadzić rozmowy dyplomatyczne z władzami poszczególnych państw.

Na to też przyjdzie czas. Chciałem tylko zapytać, czy wstępnie bylibyście gotowi Państwo nas uznać.

marcin.pospiech

• Administrator
    • Królestwo Scholandii
« Reply #6 on: Czerwiec 25, 2009, 12:37:44 pm »

Heh, możecie mi Państwo wierzyć, że jak w coś się angażuję, to to będzie najwyżej klasy i poświęcę temu czemuś (w tym przypadku nowej mikronacji) całły swój potencjał xD

Tylko proszę pamiętać, że mikronacja to też jej mieszkańcy. A może nawet przede wszystkim.
(—) dr net. Marcin Pośpiech książę von Salvepol-Nova Vita,
Administrator mikronacje.info

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #7 on: Czerwiec 25, 2009, 12:47:20 pm »

Pamiętam, pamiętam, mam nawet pomysł, jak zareklamować nową mikronację i jak przyciągnąć nowych mieszkańców ;-)

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #8 on: Czerwiec 25, 2009, 14:32:44 pm »

Nazwa mi tylko trochę zgrzyta, nie wiem czemu zawsze ją czytam jako "Wielka Parodia". Mam nadzieję, że twoja mikronacja się tym nie stanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Minister Spraw Zagranicznych Wolnej Republiki Winktown
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #9 on: Czerwiec 25, 2009, 14:52:30 pm »

nie chce się czepiać ale mam podobne odczucia co Pan Toddson jeśli chodzi o nazwę :P
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth
Pages: [1] 2 3 ... 19