Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Monarchia Neverwerld.  (Read 7893 times)

Charles Watson-Wentworth

• Nowy użytkownik
  • *
  • GG: 9126793
Odp: Monarchia Neverwerld.
« Reply #30 on: Lipiec 01, 2009, 16:45:19 pm »

Witam ; )

Na początku chciałbym poinformować, że Monarchia Neverwerld przechodzi obecnie "kryzys mieszkańców" tj. liczba aktywnych obywatelo-mieszkańców spadła do minimum. Jestem w trakcie restauracji państwa, którego jak ktoś wspomniał na forum ma potencjał. Zamierzam wprowadzić kilka zmian, ale na dzień dzisiejszy chciałbym uporządkować do końca kwestie związane z organizacją państwa od strony technicznej. Jako, że pozostałem sam, zmiany te mogą potrwać nawet kilka tygodni i mam nadzieję, że Wasze Ekscelencje wykażą się cierpliwością na efekty mojej pracy, a te mogą być ciekawe. Mogę w tym miejscu poinformować, że MN nadal będzie zmierzało w "klimatyczność" anglosaską, chcę ten projekt rozwijać dalej i liczę, że w obliczu istniejących państw klimatycznych m.in. Surmenia, Samunda czy kraje socjalistyczne, Monarchia Neverwerld ze swoim anglosaskim klimatem odniesie sukces, wszakże takiego państwa w v-świecie jeszcze nie było.

Pozdrawiam ; )
(-) Charles Frederick Watson-Wentworth
Członek Stowarzyszenia STOP! Biurokr@cji (27.05.2009 - nadal)

Paweł Michaiłowicz

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #31 on: Lipiec 02, 2009, 17:36:48 pm »

Na początku chciałbym poinformować, że Monarchia Neverwerld przechodzi obecnie "kryzys mieszkańców"
No to pa.

Jestem w trakcie restauracji
Nie zapomnijcie zostawić napiwku, jak będziecie z niej wychodzić.

państw klimatycznych
Tzn. mających wpływ na klimat mikroświata? To chyba wam o ten reaktor w Winktown chodzi.

Monarchia Neverwerld ze swoim anglosaskim klimatem odniesie sukces, wszakże takiego państwa w v-świecie jeszcze nie było.
Aż przypomniał mi się ten strip:

http://kowalczykowski.net/stripy/odcinek7.jpg

Podstawcie sobie tylko ten Neverland zamiast Wandystanu i voilà.

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #32 on: Lipiec 02, 2009, 17:49:36 pm »

Zależy, jak rozumiemy sukces. Jeżeli sukcesem jest wyścig o jak najlepsze powielanie schematów i wzorców, to nikomu już się chyba nie uda go osiągnąć. Ten cel próbują nieudolnie osiągać yoyonacje, które albo zostają wchłonięte, albo znikają. Natomiast jeżeli sukcesem jest posiadanie pewnej, rosnącej ilości mieszkańców przy jednoczesnym zachowaniu swojej kultury - to sądzę, że Neverwerldowi się uda :-).

Chociaż jedna prośba - przy promowaniu kultury anglosaskiej pomińcie tamtejszą kuchnię :-D.