Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Monarchia Neverwerld.  (Read 6729 times)

Adrian Marcin Trydencki

• Nowy użytkownik
  • *
    • Statek Meduzy.
Monarchia Neverwerld.
« on: Kwiecień 19, 2009, 19:14:13 pm »

Witam wszystkich użytkowników forum,
 Miło jest mi reprezentować Monarchię tutaj. Chciałbym poruszyć problem umieszczenia Neverwerld na mapie v-świata. Monarchia Neverwerld jest prężnie rozwijającym sie v-państwem, posiadamy już ośmiu obywateli aktywnych, liczne osoby odwiedzają nasz kraj. Posiadamy już ponad 1000 postów na forum, co świadczy o aktywności obywateli i ich związku z ojczyzną. Nasz system gospodarczy jest gotowy w 80%, prowadzimy rozmowy z wieloma państwami. Dokonujemy postępów w różnych dziedzinach z dnia na dzień, jesteśmy członkami KPZ.
Z poważaniem, 
Adrian Marcin Trydencki
Podkanclerz Dyplomacji Monarchii Neverwerld.
« Last Edit: Kwiecień 20, 2009, 19:58:51 pm by Adrian Marcin Trydencki »
A. Trydencki,

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Monarchia Neverwerld.
« Reply #1 on: Kwiecień 23, 2009, 16:34:52 pm »

O ja, trzeba było poczytać najpierw to forum :/

Monarchia jest umieszczona na dwóch z trzech obecnie rozwijanych map, a trzecia (moja) jest po prostu jeszcze nie wydana w najnowszej wersji.
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #2 on: Kwiecień 25, 2009, 22:23:49 pm »

O ja, trzeba było poczytać najpierw kiedy jest ten post. Moja mapa (pierwsza z N.) powstała niejako w reakcji na niego.
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #3 on: Kwiecień 26, 2009, 11:54:51 am »

ups, mój błąd

nie zauważyłem że na głównym forum też są posty - odwiedziłem tylko subfora...
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Celeste dead

• Aktywny użytkownik
« Reply #4 on: Czerwiec 19, 2009, 18:13:52 pm »

Ostatnio zastanawiam się gdzie MN się podziała. Mieliście Adrianie nowe forum i nagle go nie ma.

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #5 on: Czerwiec 20, 2009, 08:04:31 am »

Po prostu została tymczasowo wyłączona. Jak zwykle były problemy, nie tyle natury technicznej, co personalnej. W ciągu najbliższego czasu Neverwerld wróci i prawdopodobnie zajdą tam drastyczniejsze zmiany z powodu faktu że król olał sobie kraj i kilka osób się pożarło ;\
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Osama bin Ramzani

• Użytkownik
  • **
  • Ojciec założyciel :)
    • Federacja Al Rajn
« Reply #6 on: Czerwiec 20, 2009, 22:37:00 pm »

Po prostu została tymczasowo wyłączona. Jak zwykle były problemy, nie tyle natury technicznej, co personalnej. W ciągu najbliższego czasu Neverwerld wróci i prawdopodobnie zajdą tam drastyczniejsze zmiany z powodu faktu że król olał sobie kraj i kilka osób się pożarło ;\
Nie lepiej powiedzieć wprost, że ktoś położył na niej swoje rączki aby usadowić swoich a potem anektować? :)
(-) Jego Wysokość Osama bin Ramzani
Sułtan Federacji Al Rajn

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #7 on: Czerwiec 21, 2009, 11:59:37 am »

Hmmm... Istotnie, kilka osób miało do siebie pretensje że chcą z Neverwerldu zrobić kolonie/prowincje innych krajów. Typowano z Neverwerldu zrobić część Elderlandu (zarzuty pod kontem Alexandra Wnuczowskiego) lub Al Rajnu (pomysł Adriana Trydenckiego, według mnie jeszcze bardziej nieprawdopodobny niż pomysł stania się częścią Elderlandu) - ale z tego co mi się udało ustalić - oba te państwa niemal na 100% nie są zainteresowane czymś takim (według pomysłu w którym MN miała stać się częścią AR, nasz kraj miał zostać "zalany arabami" - a propo tego dziwnego pomysłu :))

Mi osobiście chodzi tylko o to żeby Monarchia nie podzieliła losu innych v-krajów które były i się zmyły :/
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #8 on: Czerwiec 21, 2009, 16:28:30 pm »

a może Federacja z nami?  :D

[/sarkazm-dla-tych-którzy-by-to-wzieli-na-powaznie-i-nie-chodzi-mi-o-samych-zainteresowanych]
(-) Pavel' Abramovic:

Osama bin Ramzani

• Użytkownik
  • **
  • Ojciec założyciel :)
    • Federacja Al Rajn
« Reply #9 on: Czerwiec 21, 2009, 17:12:19 pm »

Hmmm... Istotnie, kilka osób miało do siebie pretensje że chcą z Neverwerldu zrobić kolonie/prowincje innych krajów. Typowano z Neverwerldu zrobić część Elderlandu (zarzuty pod kontem Alexandra Wnuczowskiego) lub Al Rajnu (pomysł Adriana Trydenckiego, według mnie jeszcze bardziej nieprawdopodobny niż pomysł stania się częścią Elderlandu) - ale z tego co mi się udało ustalić - oba te państwa niemal na 100% nie są zainteresowane czymś takim (według pomysłu w którym MN miała stać się częścią AR, nasz kraj miał zostać "zalany arabami" - a propo tego dziwnego pomysłu :))

Mi osobiście chodzi tylko o to żeby Monarchia nie podzieliła losu innych v-krajów które były i się zmyły :/

Szanowny Panie Talerz pierwszy raz słyszę aby ktoś chciał włączenia MN do Al Rajn. Nie wiem skąd takie wieści ale nie są one prawdziwe. Proszę zatem nie przytaczać tutaj informacji wyssanych z palca. Z góry dziękuję.
(-) Jego Wysokość Osama bin Ramzani
Sułtan Federacji Al Rajn