Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Rezygnacja Federacji Al Rajn z prac w MOK  (Read 9969 times)

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
Odp: Rezygnacja Federacji Al Rajn z prac w MOK
« Reply #40 on: Marzec 21, 2009, 13:01:13 pm »

Quote from: Malik-al-Mulk
Albo Pan nie wie o co chodzi w całej sprawie albo Pan gada aby gadać ot tak dla szumu. Nie zna Pan powodów naszej rezygnacji z PRAC PRZY TWORZENIU WSPÓLNEJ MAPY ORAZ PRZY TWORZENIU MOK (teraz lepiej? widzę że wam wszystko trzeba rozpisywać na drobne) a gada Pan bzdury...
1. Trzeba rozpisywać na drobne, jak się chce uchodzić za poważne państwo. Zresztą, tak czy owak - w sprawie przystąpienia do współpracy oficjalnych oświadczeń nie było, a tu sam premier urzędowo zrywa. Toż to rozwód bez ślubu i to z nieletnim partnerem. Śmiech na sali.
2. Odniosłem się merytorycznie do wszystkich publicznie podanych powodów rezygnacji. To moje świeckie prawo i jeśli były jakieś inne, zakulisowe przyczyny, to proszę ode mnie nie wymagać ich znajomości, tylko albo je ujawnić, albo dyskutować tak, jakby ich nie było.

Nie wiem czy Pan zauważył oficjalnych powodów nikt nie podał... Myśli Pan o EN do którego piszę? niestety prasa nie prezentuje stanowiska rządu, co nie znaczy że kłamie co też nie znaczy że mówi pełną prawdę. Zakończyliśmy współpracę (choć miałem naprawdę szczere chęci) i koniec kropka to nie podlega dyskusji. Wy natomiast odstawiacie szopkę obrażając nas i nie tolerując naszej suwerennej decyzji. Wiele rzeczy może nam się nie podobać tak samo jak i wam tylko że to co wam się nie podoba przyjmujemy i nie odstawiamy cyrku jaki Wy macie w zwyczaju stosować. 
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #41 on: Marzec 21, 2009, 14:47:28 pm »

Wy natomiast odstawiacie szopkę obrażając nas i nie tolerując naszej suwerennej decyzji.

Ach, rozumiem. To my was obrażamy, a wy nas komplementujecie pisząc np. "państewka w większości nieuznawane i małe, którym zachciało się rozkazywać i zwiększać swoje mikropaństwa poprzez dodanie sobie pikseli zamiast obywateli". No tak, to na pewno było miłe. I zgodne z prawdą.

Natomiast nikt nie mówił o tolerowaniu czy nie - wyjście jest waszą wolą, natomiast używanie kłamliwych argumentów i podawanie bzdurnych powodów zawsze będziemy podważać :-)

niestety prasa nie prezentuje stanowiska rządu, co nie znaczy że kłamie co też nie znaczy że mówi pełną prawdę.

To już zdążyliśmy zauważyć. Najlepiej przemilczać, to, co mogłoby postawić nas w niekorzystnym świetle, prawda? :-)
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #42 on: Marzec 21, 2009, 15:23:06 pm »

Wy natomiast odstawiacie szopkę obrażając nas i nie tolerując naszej suwerennej decyzji.

Ach, rozumiem. To my was obrażamy, a wy nas komplementujecie pisząc np. "państewka w większości nieuznawane i małe, którym zachciało się rozkazywać i zwiększać swoje mikropaństwa poprzez dodanie sobie pikseli zamiast obywateli". No tak, to na pewno było miłe. I zgodne z prawdą.

Natomiast nikt nie mówił o tolerowaniu czy nie - wyjście jest waszą wolą, natomiast używanie kłamliwych argumentów i podawanie bzdurnych powodów zawsze będziemy podważać :-)

niestety prasa nie prezentuje stanowiska rządu, co nie znaczy że kłamie co też nie znaczy że mówi pełną prawdę.

To już zdążyliśmy zauważyć. Najlepiej przemilczać, to, co mogłoby postawić nas w niekorzystnym świetle, prawda? :-)

Pan chyba powinien na nowo prześledzić wszystkie posty w tej dyskusji.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #43 on: Marzec 22, 2009, 14:14:57 pm »

Quote from: Meisande V
No proszę ale mi pan dopiekł  :D
Szanowny panie i tu właśnie, po pańskich słowach widać powagę tego "zgromadzenia"  ;)
Już ja wolę być nawet eeenacją, czy uunacją i robić coś nie wadząc innym, niż jak niektórzy być np. "burzycielem spiskowej teorii".
Nie nazwa serwera strony, nie liczba mieszkańców państwa, a charakter i to co państwo wnosi nowego do v-świata (swoją drogą i tak pewnie nie zostanę zrozumiana).
Pan jak widzę specjalizuje się  w "okrzykach rewolucyjnych", a może więcej działania w "zaciszu domowym".
Swoją drogę nie stać by pana było na taką charyzmę jaką miała Renata Beger ale skoro pan mnie porównuje. pochlebia mi to, bo oznacza, że nie jestem szarą gąską.  :)

Porównanie do Renaty Beger - rzecz jasna chodzi o jeden apekt: język
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #44 on: Marzec 22, 2009, 14:18:58 pm »

Quote from: Malik-al-Mulk
Nie wiem czy Pan zauważył oficjalnych powodów nikt nie podał... Myśli Pan o EN do którego piszę? niestety prasa nie prezentuje stanowiska rządu, co nie znaczy że kłamie co też nie znaczy że mówi pełną prawdę. Zakończyliśmy współpracę (choć miałem naprawdę szczere chęci) i koniec kropka to nie podlega dyskusji. Wy natomiast odstawiacie szopkę obrażając nas i nie tolerując naszej suwerennej decyzji. Wiele rzeczy może nam się nie podobać tak samo jak i wam tylko że to co wam się nie podoba przyjmujemy i nie odstawiamy cyrku jaki Wy macie w zwyczaju stosować. 

Odniosłem się do tego, co publicznie jest uznawane za powody. Również do artykułu w EN. Ponieważ nie reprezentuje swojego państwa i w MOK działam jako osoba prywatna - nie zamierzam komentować, tolerować, albo nie tolerować waszych działań. Po prostu obserwuje to, co każdy może obserwować i wyrażam swoją opinię na ten temat.
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Pages: 1 ... 3 4 [5]