Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Rezygnacja Federacji Al Rajn z prac w MOK  (Read 9978 times)

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
Odp: Rezygnacja Federacji Al Rajn z prac w MOK
« Reply #20 on: Marzec 19, 2009, 23:46:52 pm »

A moge wiedzieć dlaczego? Wstydzisz się? :)
A znasz mój stosunek wobec dwóch całujących się facetów? Mam nadzieję że tak bo jeśli nie to odesłałbym Cię do moich wywodów w offtopicu, ale niestety, jakiś mod je wykasował :D

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #21 on: Marzec 20, 2009, 00:26:52 am »

widzę że panowie nie moga przeżyć naszego odejścia...
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

Aaron_v-hr._Rozman

• Aktywny użytkownik
« Reply #22 on: Marzec 20, 2009, 01:02:23 am »

A moge wiedzieć dlaczego? Wstydzisz się? :)
A znasz mój stosunek wobec dwóch całujących się facetów? Mam nadzieję że tak bo jeśli nie to odesłałbym Cię do moich wywodów w offtopicu, ale niestety, jakiś mod je wykasował :D

Masz rację, ja też tej ohydy nie mogę zdzierżyć.

Tyrania złych ludzi oraz dumny przedstawiciel cywilizacji śmierci.
"Oczywiście nie jest to wytłumaczenie tych karygodnych zbrodni, ale nie można oceniać całej społeczności po jednostkach." - Ludwik Bourbon
"I proszę nie komentować ani nie odpisywać na moje posty." - Rhadmor

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
« Reply #23 on: Marzec 20, 2009, 01:45:00 am »

A gdzie tam oni się całują? Oni mają już swoje lata i się wzajemnie podtrzymują.

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #24 on: Marzec 20, 2009, 02:02:18 am »

;D "cziz" śmieszne to jest - Akurat ty Mulik byłeś aktywny więc nie widzę powodu z jakiego ty czy Al Rajn nie był by uwzględniany. Zresztą mam pewną wizję o której pisałem żeby własnie nie było takich sytuacji. I każdy miał na MOK wpływ. A mapa będzie kompromisem i tym czym są Mikronacje - "tworzeniem wspólnie".
Ja nie jestem w MOK ważniejszy niż Albert Z. z UKZT? Bo każdy ma wpływ, więc nie widzę powodu dla którego Al Rajn miało by nie brać w tym udziału. ? A działam bardziej niż pan Albert Z. bo MOK potrzebuje kilku osób które to zorganizują i zalezy mi na tym by to jakoś wreszcie bardziej profesionalnie wyglądało i nie było dziełem jednego człowieka który raz coś dodaje innym razem usuwa. Tylko dziełem wspólnym. By każda mikronacja mogła się wypowiedzieć i dostac konkretną odpowiedź. A mapa będzie bardziej aktualna i faktyczna. (Bo tu o to chodzi a nie, czy jakieś państwo się komuś podoba czy nie, mapa Mikroświata to nie uznania dyplomatyczne, pojedynczych krajów, tylko ich ogół. nie demografia itp.)
Nie bądźmy dziecinni w mapie nie zawsze wszystko się będzie podobało, ale za to będzie się podobało większej ilości osób.

(...) Ja sam jestem zaniepokojony odkąd zobaczyłem ten szkic:
http://www.morbhan.org/mapa.png (...)
To nie jest szkic MOK tylko mapa Mikroświata wg. Morvanu, autorstwa ORhady.
Nawet jakby był ale nie jest to nie jest oficjalny, "a od kuchni produkty nie przedstawiają dania.''
« Last Edit: Marzec 20, 2009, 02:05:51 am by Pel Nander »
Nie dla ACTA !!!

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #25 on: Marzec 20, 2009, 02:09:14 am »

;D "cziz" śmieszne to jest - Akurat ty Mulik byłeś aktywny więc nie widzę powodu z jakiego ty czy Al Rajn nie był by uwzględniany. Zresztą mam pewną wizję o której pisałem żeby własnie nie było takich sytuacji. I każdy miał na MOK wpływ. A mapa będzie kompromisem i tym czym są Mikronacje - "tworzeniem wspólnie".
Ja nie jestem w MOK ważniejszy niż Albert Z. z UKZT? Bo każdy ma wpływ, więc nie widzę powodu dla którego Al Rajn miało by nie brać w tym udziału. ? A działam bardziej niż pan Albert Z. bo MOK potrzebuje kilku osób które to zorganizują i zalezy mi na tym by to jakoś wreszcie bardziej profesionalnie wyglądało i nie było dziełem jednego człowieka który raz coś dodaje innym razem usuwa. Tylko dziełem wspólnym. By każda mikronacja mogła się wypowiedzieć i dostac konkretną odpowiedź. A mapa będzie bardziej aktualna i faktyczna. (Bo tu o to chodzi a nie, czy jakieś państwo się komuś podoba czy nie, mapa Mikroświata to nie uznania dyplomatyczne, pojedynczych krajów, tylko ich ogół. nie demografia itp.)
Nie bądźmy dziecinni w mapie nie zawsze wszystko się będzie podobało, ale za to będzie się podobało większej ilości osób.

(...) Ja sam jestem zaniepokojony odkąd zobaczyłem ten szkic:
http://www.morbhan.org/mapa.png (...)
To nie jest szkic MOK tylko mapa Mikroświata wg. Morvanu, autorstwa ORhady.
Nawet jakby był ale nie jest to nie jest oficjalny, "a od kuchni produkty nie przedstawiają dania.''

nie wszystko można też tolerować.
« Last Edit: Marzec 20, 2009, 02:16:28 am by Malik-al-Mulk »

Prezerwatyw Tradycja

• Moderator Globalny
  • Ekspert
    • Mandragorat Wandystanu
« Reply #26 on: Marzec 20, 2009, 09:22:55 am »

nie wszystko można też tolerować.

No jasne! Nie możemy przecież tolerować tego, że ktoś robi coś, co nam się nie podoba albo wygląda tak, że nam się to nie podoba, nazywa się mikronacją i chce być na NASZEJ mapie! To oburzające! TEGO NIE MOŻNA TOLEROWAĆ!!!11oneone

Bosh, po prostu shock ::)
Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mandragorat Wandystanu

Ku celom archiwalnym:
Michał O'Rhada, Wolna Republika Morvan/Sarmacja
Timoteos Stefanosigos, Demokracja Surmeńska

Meisande V Gvandoya

• Królowa Samundy
    • Zjednoczone Królestwo Samundy
« Reply #27 on: Marzec 20, 2009, 10:38:18 am »

Ja w pełni popieram decyzję Sułtanatu Al Rajn szkoda tylko, że tyle czasu poświęcili na dyskusje, które i tak od początku dla mnie były oczywiste, no ale wiadomo pewnie ktoś napisze, że jak zwykle coś sobie ubzdurałam  ;)

W każdym razie, czy jest to mapa oficjalna czy nie, jest nie do przyjęcia, bynajmniej dla mnie, dlatego widząc szanowne grono niektórych twórców owego dzieła nie pchałam się jako delegat wchodzący w skład  "ekspertów od mapy".

Oczywiście macie prawo tworzyć własną mapę, nikt i nic wam nie ma prawa zabronić, a czy będzie uznana... to już inna bajka .
Królowa Samundy
Meisande V Gvandoya
Okotukwano (MSZ)
Osen (Minister Sprawiedliwości)
Mlikesh
Szamanka Plemienia Katabongo
"Gorące Słońce Pustyni"

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #28 on: Marzec 20, 2009, 11:56:37 am »

Ja w pełni popieram decyzję Sułtanatu Al Rajn szkoda tylko, że tyle czasu poświęcili na dyskusje, które i tak od początku dla mnie były oczywiste, no ale wiadomo pewnie ktoś napisze, że jak zwykle coś sobie ubzdurałam  ;)

W każdym razie, czy jest to mapa oficjalna czy nie, jest nie do przyjęcia, bynajmniej dla mnie, dlatego widząc szanowne grono niektórych twórców owego dzieła nie pchałam się jako delegat wchodzący w skład  "ekspertów od mapy".

Oczywiście macie prawo tworzyć własną mapę, nikt i nic wam nie ma prawa zabronić, a czy będzie uznana... to już inna bajka .

Wasza Wysokość ma racje zbyt dużo czasu straciłem na dyskusję w tym gronie i na zbyt wiele spraw przymykałem oko. Jest to towarzystwo wzajemnej adoracji państewek w większości nieuznawanych i małych którym zachciało się rozkazywać i zwiększać swoje mikropaństwa poprzez dodanie sobie pikseli zamiast obywateli. Na dodatek państwa te wiedzą że są nie poważne a chcą by ich pomysły były traktowane jak poważne. Jeśli ktoś się nie godzi na robienie cyrku z v-świata wtedy panuje wielkie oburzenie i obrażanie tych którzy się na to nie godzą co tylko świadczy o tej "organizacji".

Może członkowie MOK przyjęli by naszą decyzje a nie miotali się jak pies z podpalonym ogonem? Myślicie że wam cos to da? Wykazaliście się już brakiem kultury, coś jeszcze chcecie potwierdzić?
« Last Edit: Marzec 20, 2009, 12:02:42 pm by Malik-al-Mulk »

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #29 on: Marzec 20, 2009, 15:42:28 pm »

Bye, bye maszkary ;p

I kto to mówi. Nawet strony nie potrafisz postawić człowieku.
:o omg, powstrzymajcie mnie xP JA nie potrafię zrobić strony ;p

Ekscelencjo (?), to że nie chce mi się wydawać tyle wysiłku na stronę Interlandu to nie wina mojego braku zdolności lecz braku czasu. Proszę spojrzeć sobie na drugą stronę w podpisie. Bo oczywiście nie jest Ekscelencja na tyle spostrzegawczy aby spojrzeć na moją sygnaturkę... Starałem się być grzeczny (teraz, nie wcześniej ;p ). Jeśli nie wyszło, proszę nie spamować topicu.
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.