Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15

Author Topic: Postulaty  (Read 23432 times)

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Postulaty
« Reply #40 on: Maj 18, 2009, 13:38:23 pm »

Jeszcze tylko u mnie by to trzeba było... Ale się załatwi ;)
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
  • Wielka Polondia -> Twoje miejsce w wirtual świecie
    • Wielka Polondia
« Reply #41 on: Lipiec 05, 2009, 11:48:06 am »

Piszę moje dwie sugestie w tym wątku, ponieważ w wątku o propozycjach mapy jest to zabronione.

1. W kolejnych wersjach mapy proszę o uwzględnienie na nich Wielkiej Polondii. Prace nad stroną internetową ruszyły pełną parą, za kilkanaście dni powinna zostać już ukończona. Nawet jeżeli niektóre państwa nie uznają naszej niepodległości, nie oszukujmy się, że wyspy nie będą istnieć. Ale geograficznie na razie.

2. Jestem za tą propozycją mapy: http://morbhan.org/mapa.png
Jest starannie wykonana, przydałoby się na północy, wschodzie i zachodzie dorobić kolejne kontynenty, jeszcze nie skolonizowane dla nowych nacji. Taka moja mała uwaga :) No i dodać Wielką Polondię ;)

Harold

• Zaawansowany użytkownik
  • Stary Młody Winek
« Reply #42 on: Lipiec 05, 2009, 12:14:47 pm »

I może jeszcze usunąć całe morza i oceany i przerobić na jeden wielki kontynent bez żadnej wody ? troche powagi... jest tyle miejsca że zmieściły by się z 4-5 Polondii...
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Orzislav von Thorn-Todd

• Aktywny użytkownik
  • Winek, ot
« Reply #43 on: Lipiec 05, 2009, 12:22:55 pm »

I może jeszcze usunąć całe morza i oceany i przerobić na jeden wielki kontynent bez żadnej wody ? troche powagi... jest tyle miejsca że zmieściły by się z 4-5 Polondii...

Na razie to trzeba zapełnić te szare miejsca na mapie. Dorabianie kolejnych wysp też mi nie jest w smak

Minister Spraw Zagranicznych Wolnej Republiki Winktown
Członek Rady Rewizyjnej Mikroświatowej Unii Piłkarskiej

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #44 on: Lipiec 05, 2009, 14:27:20 pm »

Nic takiego nie powiedziałem...

Proszę więc pokazać mi, gdzie są wolne terytoria. Zresztą proszę pamiętać, że to terytorium musi być zgodne z naszą mapą, więc muszą to być wyspy, wokół których jest woda o identycznym kształcie, jak nasza mapa. Wątpię, żeby takie terytorium się znalazło.

Meisande V Gvandoya

• Królowa Samundy
    • Zjednoczone Królestwo Samundy
« Reply #45 on: Lipiec 05, 2009, 14:40:12 pm »

Proszę więc pokazać mi, gdzie są wolne terytoria. Zresztą proszę pamiętać, że to terytorium musi być zgodne z naszą mapą, więc muszą to być wyspy, wokół których jest woda o identycznym kształcie, jak nasza mapa. Wątpię, żeby takie terytorium się znalazło.

A mało to wody na tej mapie, zawsze możecie wyłonić się z nie, taka zaginiona Atlantyda co się odnalazła. ;)
Królowa Samundy
Meisande V Gvandoya
Okotukwano (MSZ)
Osen (Minister Sprawiedliwości)
Mlikesh
Szamanka Plemienia Katabongo
"Gorące Słońce Pustyni"

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #46 on: Lipiec 05, 2009, 15:19:01 pm »

Panie Michale!
Na mapę polskich mikronacji żaden kraj nie został dodany ad hoc. Zwykle musiało upłynąć kilka miesięcy które pokazywały że nie jest to tylko kilkudniowa fanaberia jej twórców chcących pobawić się krótki w mikronacje. Umieszczenie na mapie jest oznaką pewnej akceptacji ze strony innych v-państw, oznaką uznania za włożony trud w tworzenie kraju.
Po drugie, wyspy nie są zbytnio akceptowane w ostatnim czasie bo zbyt dużo ich powstaje. Raczej na miejscu Wielkiej Polondii skłaniałbym się to zajęcia jakichś ziem niczyich - zawsze zwiększa to szanse na znalezienie się na mapie.
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Mardred von Salvepol-Nova Vita

« Reply #47 on: Lipiec 05, 2009, 18:32:44 pm »

Zresztą - bez sensu jest budowanie kraju z niczego. Jest tyle spuścizny mikronacyjnej, że można z niej czerpać garściami. Winktown juz istaniało, a mimo to się dostosowało i czerpie ze Słomagromu, Okoczia czerpie z arakhopolis i Natanii. Dlaczego robić kolejny kraj z niczego?

Założę się, że Ekscelencja Lichtenstein przybiegłby juz na drugi dzień po założeniu, by uznać kraj dzieci-bękartów z burzliwego romansu Cesarza Lebencjusza z Magdą Hasse.

Osoby zainteresowane w razie przeczytania proszę o nie branie tych słów do siebie, nic mądrzejszego mi do głowy nei wpadło :D
KAROLINA XVI SZOSZOIN, KRÓL CIPROFLOKSJAŃSKI
Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita vel. Żelazny Żuk
Okoczia

Flaga brugijska, ale nie narzekam, przesłanie ważniejsze.

Michał Daliszewski

• Użytkownik
  • **
    • Wielka Polondia
« Reply #48 on: Lipiec 05, 2009, 18:34:25 pm »

A mało to wody na tej mapie, zawsze możecie wyłonić się z nie, taka zaginiona Atlantyda co się odnalazła. ;)

O to mi właśnie chodzi :)

Po drugie, wyspy nie są zbytnio akceptowane w ostatnim czasie bo zbyt dużo ich powstaje. Raczej na miejscu Wielkiej Polondii skłaniałbym się to zajęcia jakichś ziem niczyich - zawsze zwiększa to szanse na znalezienie się na mapie.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

Mardred von Salvepol-Nova Vita

« Reply #49 on: Lipiec 05, 2009, 18:37:47 pm »

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie!

To ma pan dwa wyjścia, zająć bardzo małą powierzchnię dogadawszy się z najbliższymi państwami (w taki sposób na mapę trafił Anhalt, ale akurat jeszcze nikt go nie naniósł na swoją wersję), lub poczekać pół roku-rok.
KAROLINA XVI SZOSZOIN, KRÓL CIPROFLOKSJAŃSKI
Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita vel. Żelazny Żuk
Okoczia

Flaga brugijska, ale nie narzekam, przesłanie ważniejsze.
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15