Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11

Author Topic: Małe pytanie  (Read 16802 times)

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
Odp: Małe pytanie
« Reply #20 on: Luty 26, 2009, 13:48:27 pm »

Przecież w wyniku trzęsień ziemii mógł się wyłonić!
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #21 on: Luty 26, 2009, 13:57:32 pm »

Czemu tak komplikujecie sobie życie? Dla mnie po prostu jest najłatwiej przyjąć do wiadomości, że ten półwysep istniał. I że niby od teraz zarządzałby nim Morvan? A g*wno prawda, takie wydarzenie można śmiało umieścić w historii przedinternetowej. Sam zastanawiam się, czy nie sprawdzić w źródłach historycznych (głębiej niż dotychczas), czy w latach 1888-1900 Ciżba Surmeńska okupowała również hipotetyczny półwysep morwański obok dzisiejszych terytoriów Monderii, Rotrii, Tauchiry, Słomagromu, Trilandu, a także skrawków VRP i AW. :-D

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #22 on: Luty 26, 2009, 17:51:20 pm »

JKW towarzysz Zepp jak zwykle ma rację. Po cholerę nam te odniesienia do reala? Cóż z tego, że A-W mają kontury takie same jak realne A-W? Toć UKZT ma kontury identyczne jak Cejlon, a leży niezbyt daleko na wschód, a zupełnie blisko na południe, od "Bałkanów". Podejście, gdzie kalkujemy mapę Europy, na mapę v-świata jest zwyczajnie żałosne.
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #23 on: Luty 26, 2009, 18:12:16 pm »

może ustalmy po prostu teraz jak wygląda mapa dorysujmy wszystko co konieczne... i zacznijmy te wszystkie odkrycia od momentu wydania ustalonej mapy... np jak będzie potrzeba stworzenia nowego kontynentu to ktoś go odkryje, włącznie z tym kontynentem który chcecie dorysować teraz. Uporządkujmy tylko to co do teraz jest usuńmy nieaktywnych, ustalmy wszelkie granice w kolejnym kroku dorysujmy to co chciał Szanowny Pan O'Rhada i nowe ziemie Al Rajn (a także tych których będą tak chcieli dostawić kreske.. ale z rozsądkiem) no a potem to już tylko odkrycia...

weźmy sie do pracy w końcu.
niech zbierze się jakaś grupa kartografów narysuje aktualną mapę z wykasowanymi nieaktywnymi państwami (czy też nie należącymi do MOK, jak nie interesują sie to znaczy że nie chca być na mapie) po czym skorygujmy ja delikatnie o te prośby i zostawmy...

stwórzmy dzial na forum w którym będa jakieś wnioski o przyznanie ziem jak pojawia sie nowe to sie ich umieści gdzieś lub odkryje się nowy kontynent.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #24 on: Luty 26, 2009, 19:48:25 pm »

Popieram Malik-al-Mulka. W sumie poza ustaleniem konkretnych zasad działania można już brać się do pierwszych prac.
Jeśli źle odmieniłem nazwisko, to proszę mi od razu pocisnąć, ale przez myślniki nie miałem całkowitej pewności. : - D

JKW towarzysz Zepp jak zwykle ma rację.
Gdzie tam, nie jestem robotem, zdarzają mi się pomyłki i brak racji. Vide początek tego postu. ;-)

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #25 on: Luty 26, 2009, 23:21:37 pm »

Popieram Malik-al-Mulka. W sumie poza ustaleniem konkretnych zasad działania można już brać się do pierwszych prac.
Jeśli źle odmieniłem nazwisko, to proszę mi od razu pocisnąć, ale przez myślniki nie miałem całkowitej pewności. : - D

JKW towarzysz Zepp jak zwykle ma rację.
Gdzie tam, nie jestem robotem, zdarzają mi się pomyłki i brak racji. Vide początek tego postu. ;-)

Chyba jako jeden z nielicznych odmienił Ekscelencja moje Imie i nazwisko poprawnie ;)
« Last Edit: Luty 26, 2009, 23:27:51 pm by Malik-al-Mulk »

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #26 on: Luty 26, 2009, 23:27:09 pm »

Chyba jako jeden z nielicznych odmienił Pan moje Imie i nazwisko poprawnie ;)

Aż tak wielki problem sprawia? Dla pocieszenia powiem że nazwę Wolnego Miasta Winktown nagminnie przekręcana jest ;P
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #27 on: Luty 26, 2009, 23:32:55 pm »

Chyba jako jeden z nielicznych odmienił Pan moje Imie i nazwisko poprawnie ;)

Aż tak wielki problem sprawia? Dla pocieszenia powiem że nazwę Wolnego Miasta Winktown nagminnie przekręcana jest ;P

a czy ja powiedziałem że to jakiś problem? Nie przejmuje się gdy ktos źle odmieni aczkolwiek miło czyta się jak ktoś normalnie napisze ;) off-top nie zmieniajmy tematu ;)

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #28 on: Luty 27, 2009, 00:32:16 am »

Quote from: Pavel Zepp I
Toż nie piszę że jak zawsze, tylko że jak zazwyczaj :)
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Pavel Zepp I

• Guest
« Reply #29 on: Luty 27, 2009, 10:14:22 am »

Quote from: Pavel Zepp I
Toż nie piszę że jak zawsze, tylko że jak zazwyczaj :)

Ok, w takim razie git. ;-)

Wychodząc z off-topu: poczekajmy teraz teraz na decyzje, jakie zapadną wewnątrz WRM. Mam nadzieję, że Michał już się tym zajął.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 11