Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Systemy gospodarcze  (Read 6239 times)

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
Odp: Systemy gospodarcze
« Reply #10 on: Listopad 23, 2008, 10:32:42 am »

A czy z phpBank'u nie powstał jakiś SG, "INSGO", czy jakoś tak? Powiem inaczej- należał do Interlandu.  8)
(-) tow. Maciej Faron

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
« Reply #11 on: Listopad 23, 2008, 11:42:12 am »

Co nie zmienia faktu, ze phpbank to bank a nie SG... SG to coś wiecej niż wymiana pieniędzy.
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Yaraeh

• Ekspert
  • On Sam
« Reply #12 on: Listopad 23, 2008, 16:33:32 pm »

Swoją drogą, od czegoś trzeba zacząć.

Sarmata na politycznej emigracji.

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #13 on: Listopad 23, 2008, 16:47:32 pm »

InSyGo był już niemal systemem gospodarczym. Miał moduł działek (domyślnie wszystkich budowlanych, na których przy odrobinie sczęścia można było znaleźć surowce), w połowie dokończony moduł produkcji, rozdzielenie funkcji portfela i banku... Dużo tego było, ale skrypt był zawiły. A ja pracuję obecnie nad skryptami konkurencji naszej-klasy...

(PS. Kiedyś Interland podpisał z Monderią traktat na mocy którego mieliśmy dostarczyć MoSyGo jak tylko skończymy Interlandzką wersję)
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #14 on: Listopad 23, 2008, 17:11:53 pm »

(PS. Kiedyś Interland podpisał z Monderią traktat na mocy którego mieliśmy dostarczyć MoSyGo jak tylko skończymy Interlandzką wersję)

Za free?  8)
(-) tow. Maciej Faron

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #15 on: Listopad 23, 2008, 17:15:56 pm »

Nie, mieliśmy móc wydobywać trochę Monderyjskiego... eee... chyba złota i żelaza. Jubilerzy mieli już dość obróbki srebra, chcieli czegoś nowego...
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Książe Shanii Cristo at Rabani

• Nowy użytkownik
  • *
    • Federacja Al Rajn
« Reply #16 on: Grudzień 03, 2008, 00:31:52 am »

Hm system urlyk wcale nie był taki fajny był zbyt namieszany hm własciwie to mam go gdzies jeszcze na poczcie od Abladena.
Jak ktoś chciałby się zapoznać to chyba mógłbym udostepnić choc tu nie wiem czy autorzy nie mieli by nic przeciwko.

Co do systemów to Al Rajn aktualnie jest na etapie wchłaniania i przystosowywania "Zjaranego systemu" projekt fajny zwłaszcza ze byłe wspóltwórcą ale panstwo nie wyszło i wrócilismy do Al Rajn ;) jak ktoś ma ochote sie zapoznac to zapraszam na bantu.vot.pl system jest dosc rozbudowany. Jak się uda wszystko pozmieniać to niedługo zobaczymy jego wersje dydykowana dla Al Rajn.

System korzysta niestety z PHP Banku choc w Al Rajn chcemy opracowac nowy bardziej funkcjionalny bank, choć php bank z zjaranego jest bardziej funkcjionalny niż zwykły phpbank bowiem dopisaliśmy do niego moduł upoważniania osób do kożystania z konta takie cudo dla firm ;) jak ktoś ma jakieś pomysły to mile beda widziane co mozna przy okazji przenosin zmienić :)
« Last Edit: Grudzień 03, 2008, 15:06:09 pm by MichalORhada »
Książe Shanii Arcykapłan Karmy Cristo at Rabani /-/

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #17 on: Grudzień 18, 2008, 16:20:05 pm »

(...)konkurencji naszej-klasy...(...)
chodzi o jakleci.pl ?
Nie dla ACTA !!!

• Ekspert
    • Republika Interlandu
« Reply #18 on: Grudzień 19, 2008, 21:24:07 pm »

nie. jakleci.pl znalazłem dość dawno temu (eee... dawno?). Ale słabe jest. Moje ma więcej funkcji.Tamci są funkcjonalnie jak grono.net...
(-) Pavel' Abramovic:

Michał Miotke

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #19 on: Kwiecień 17, 2009, 07:14:01 am »

Witam serdecznie!

System w Monarchii Neverwerld także oparłem chwilowo na PHP Banku co umożliwiło mi znaczny postęp prac jeśli chodzi o sam system. Parę modyfikacji i ogólnodostępny kod całkiem fajnie się spisuje. Na chwilę obecną udało mi się stworzyć panel mieszkańca z możliwością modyfikacji wszelkich danych osobowych, system sprzedaży i zakupu działek, jak również rejestracje firm wraz z zakupem podzespołów do produkcji. Samą produkcję i system giełdowy zostawiłem sobie na koniec.

Szczerze mówiąc spodziewałem się, że zajmie mi to wszystko dużo więcej czasu. Na doprowadzenie systemu do stanu obecnego potrzebowałem około 40 godzin. (4 dni świąteczne). Wnioskuję więc iż system w 100% sprawny ruszy za 7 dni.

P.S. Trwa konkurs na nazwę i szatę graficzną.

Z poważaniem Michał Miotke