Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Sarmacja - ilość a jakość. Kolejna odsłona dyskusji.  (Read 8653 times)

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
Odp: Sarmacja - ilość a jakość. Kolejna odsłona dyskusji.
« Reply #20 on: Październik 12, 2008, 22:25:14 pm »

A Sarmacja wychyla się z swojego państwa? Bo ja prawdę powiedziawszy z tego forum potrafiłbym wymienić tylko Pana i Yaraeha... Bo przejrzałem stronę Sarmacji (prawda, że niestarannie) i poza linku do lotniska wśród całej masy linków, wiadomości, nie znalazłem nic co mogłoby wskazywać Sarmatom, że v-świat nie kończy się na Sarmacji, może mała świadomość :P
I chyba coś jest z moim poczuciem humoru, bo nie zrozumiałem żartu  :-\
« Last Edit: Październik 12, 2008, 22:30:01 pm by Ludwik Bourbon »

Yaraeh

• Ekspert
  • On Sam
« Reply #21 on: Październik 13, 2008, 12:16:50 pm »

Problem polega na tym, że to nie v-świat nie kończy się na Sarmacji, ale to Sarmacja nie kończy się na v-świecie ;]

Sarmata na politycznej emigracji.

Ludwik Bourbon

• Ekspert
« Reply #22 on: Październik 13, 2008, 13:02:17 pm »

A gdzie się kończy ta Sarmacja, bo wszak nie w realu, który jak wiadomo nie istnieje :P

Yaraeh

• Ekspert
  • On Sam
« Reply #23 on: Październik 13, 2008, 13:03:29 pm »

A kto ci takich bzdur naopowiadał? :D

Ludwik Bourbon

• Ekspert
« Reply #24 on: Październik 13, 2008, 13:04:14 pm »

A kto ci takich bzdur naopowiadał? :D

Siedziałem za niewinność w wandejskim więzieniu  ::)  ;D
« Last Edit: Październik 13, 2008, 13:05:55 pm by Ludwik Bourbon »

Yaraeh

• Ekspert
  • On Sam
« Reply #25 on: Październik 13, 2008, 15:20:18 pm »

Aaa...
Za obrazę Narodu Wandejskiego?
Na miejscu pretor Schafy, skazałbym cię na dożywocie :P

karol

• Aktywny użytkownik
    • Strona obywatelska Królewstwa Nowal
« Reply #26 on: Październik 13, 2008, 15:32:39 pm »

Dyrektor Edukacji Sarmackiej a nie mikroświatowej :P

Wszystko jedno, nawet dyrektor kółka gospodyń wiejskich powinien mieć światły i otwarty umysł, bo inaczej to raczej wtopa. A ja już wiem, że sarmacką edukację muszę omijać szerokim łukiem :D
Ludwiku nie bądź brutalny, bo Edukacji Sarmackiej nie można kojarzyć z urzędnikiem, nawet jeśli ma tytuł z nią związany, to i tak pozostanie tylko urzędnikiem lepszym lub gorszym. To polityk i wpływ ma tylko chwilowy na edukację, po nim przyjdzie kto inny i ponownie będzie miał wpływ chwilowy tylko, a edukacja sama w sobie trwa i jest wielką wartością, nawet jak jakiś urzędnik nie potrafi odnieść się do niej z szacunkiem.
Karol Keane pozdrawia
http://sokn.mikronacje.info/
G-G 2765211

Aaron_v-hr._Rozman

• Aktywny użytkownik
« Reply #27 on: Październik 13, 2008, 15:57:57 pm »

A Sarmacja wychyla się z swojego państwa? Bo ja prawdę powiedziawszy z tego forum potrafiłbym wymienić tylko Pana i Yaraeha... Bo przejrzałem stronę Sarmacji (prawda, że niestarannie) i poza linku do lotniska wśród całej masy linków, wiadomości, nie znalazłem nic

Prawda jest taka że nie az tak się wychylają jak bym tego chciał. Wielu obywateli Ks działa w innych panstwach (czesto pod innym nazwiskiem), niektórzy są nawet monarchami innych krajów. Jednak smutna prawda jest taka: W KS codziennie jest generowana taka ilość informacji że zapoznanie się ze wszystkimi przerasta siły człowieka. A jakby jeszcze podróżować po świecie...
Natomiast na ważnych uroczystościa (Patrz koronacja w Elderlandzie) zwykle jest przynajmniej kilka osób z KS.
Tyrania złych ludzi oraz dumny przedstawiciel cywilizacji śmierci.
"Oczywiście nie jest to wytłumaczenie tych karygodnych zbrodni, ale nie można oceniać całej społeczności po jednostkach." - Ludwik Bourbon
"I proszę nie komentować ani nie odpisywać na moje posty." - Rhadmor

Yaraeh

• Ekspert
  • On Sam
« Reply #28 on: Październik 13, 2008, 16:18:10 pm »

Prawda jest taka że nie az tak się wychylają jak bym tego chciał. Wielu obywateli Ks działa w innych panstwach (czesto pod innym nazwiskiem), niektórzy są nawet monarchami innych krajów. Jednak smutna prawda jest taka: W KS codziennie jest generowana taka ilość informacji że zapoznanie się ze wszystkimi przerasta siły człowieka. A jakby jeszcze podróżować po świecie...
Natomiast na ważnych uroczystościa (Patrz koronacja w Elderlandzie) zwykle jest przynajmniej kilka osób z KS.

Masz na myśli Mariett?
Btw, zmień sobie tytuł w nicku :D

Ludwiku nie bądź brutalny, bo Edukacji Sarmackiej nie można kojarzyć z urzędnikiem, nawet jeśli ma tytuł z nią związany, to i tak pozostanie tylko urzędnikiem lepszym lub gorszym. To polityk i wpływ ma tylko chwilowy na edukację, po nim przyjdzie kto inny i ponownie będzie miał wpływ chwilowy tylko, a edukacja sama w sobie trwa i jest wielką wartością, nawet jak jakiś urzędnik nie potrafi odnieść się do niej z szacunkiem.

Nie piłem z tobą wódki, więc nie życzę sobie, aby ktokolwiek sprowadzał mnie do "jakiegoś urzędnika".

Ludwik Bourbon

• Ekspert
« Reply #29 on: Październik 13, 2008, 18:14:54 pm »

Aaa...
Za obrazę Narodu Wandejskiego?
Na miejscu pretor Schafy, skazałbym cię na dożywocie :P
Phi, ten wyrok to był śmiech na sali, nawet jeden z mandragorów stwierdził podczas wypuszczania mnie że ten wyrok był niesprawiedliwy  ;D

Ludwiku nie bądź brutalny
Ja brutalny? Toż to większa bzdura niż wszystkie bzdury z stron antykatolickich razem wzięte :D