Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Księstwo Trizondalu  (Read 7299 times)

Marcel Hans

• Aktywny użytkownik
Odp: Księstwo Trizondalu
« Reply #20 on: Maj 14, 2013, 23:59:09 pm »

Nowe władze Trizondalu to:
Prezydent: Marcel Hans
Pierwszy Zastępca: Marcin Sokołowicz

W związku z nawiedzeniem naszego kraju przez osoby nieszanujące elementarnych zasad współżycia społecznego zamieszczę przedruk mojego oświadczenia dotyczącego sytuacji ostatnich dni, tak byście nie uwierzyli w oszczerstwa pod naszym adresem:
Drodzy Obywatele!
Szanowni Goście!

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami fali nienawiści jaka przetacza się przez nasze forum. Codziennie mamy wątpliwą przyjemność zapoznawać się z kolejnymi wypowiedziami pełnymi przekleństw, zniewag i kpiny ze społeczeństwa trizondalskiego. Autorem tego spektaklu jest niejaki Markus Vilander, który w roku 2011 został już raz wydalony z Trizondalu. Cała ta sytuacja negatywnie rzutuje na nas wszystkich, odbiera nam chęci do pracy na rzecz Ojczyzny, co rozumiem.

Stojąc na straży swojego urzędu podjąłem decyzję o postawieniu wyżej wspominanego pana w stan oskarżenia. Niestety nie mogłem przewidzieć, że z procesu dokona on farsy. Żądanie zmiany oskarżyciela, gdyż obecny jest nieobiektywny czy zarzucanie mi przez jego bliskiego znajomego - Ludwika Bourbona fałszerstwa biletu lotniczego jest na tyle żałosne, że nie wymaga dodatkowych komentarzy.

Mimo wszystko, chociaż Trizondal jest obiektem ataków osób nieszanujący ani nas ani naszego dorobku, o prawie nie wspominając, będę pilnował by nie przekroczono granic i prawo nie zostało złamane z naszej strony. Państwo Trizondalskie ma wystarczające narzędzia prawne by rozprawić się z krzykaczami. Trzeba zauważyć, że w wielu mikronacjach osoba taka zostałaby po prostu zbanowana bez szukania podstaw prawnych. My natomiast dajemy prawo do obrony przed sądem. Co więcej, nawet prawo do odszkodowania. Dlatego zarzuty o stronniczości, układzie itp. są bardzo niesprawiedliwe. Ufam jednak, że nikt nie da się zwieść kłamliwej propagandzie nienawiści, zbyt wiele jest dowodów by zaprzeczyć temu, co wyżej opisałem.

(-) Marcel Hans,
Prezydent Trizondalu
Marcel Hans
- I Prezydent Rzeczpospolitej
Kontakt: gg 1514419

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • Zaawansowany użytkownik
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
Odp: Księstwo Trizondalu
« Reply #21 on: Czerwiec 05, 2013, 21:31:04 pm »

Ja cały czas stoję przy stanowisku, że czasem lepiej trzymać pion niż poziom... a Pan Vialnder to istota, która raczej nie trzyma ani jednego ani drugiego. Nie sądzę by ktoś w mikroświecie tego człowieka traktował poważnie.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth