Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: Nowy kraj!  (Read 8747 times)

Daniel Rawiński

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Nowy kraj!
« Reply #40 on: Wrzesień 06, 2008, 10:32:21 am »

Takie nowe coś mogę wymyśleć nawet ja - choćby Japonia. Albo jakakolwiek Jugosławia, Czechy, Namibia, Osetia Południowa czy co tam jeszcze dusza zapragnie.

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #41 on: Wrzesień 06, 2008, 10:38:26 am »

Rzucić pomysł jest łatwo.. Gorzej już jeśli chodzi o realizację. Po jakimś czasie zapał się wypala do takich pomysłów. Dobra idea dojrzewa jak zacier :D Dlatego rację bytu mają kraje takie jak WRE, WRM, VRP, A-W - bo są ciekawe i widać że nie zostały stworzone od tak... Żeby tytułować się władcą jakiegoś państwa. A widzę że pan Miestwin chce mieć mikronację jakąś za wszelką cenę. To nie o to chodzi... Tak powstają kolejne jojonacje.
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
« Reply #42 on: Wrzesień 06, 2008, 19:53:39 pm »

A to z pewnością nie wyjdzie. Jeżeli ktoś ma cel dla siebie (np. bycie władcą), to szybko szlag trafi taki kraj. Jeżeli natomiast ktoś ma cele dla innych (np. mi najbardziej zależało, żeby zrzeszać ludzi, którzy będą budowali nasz specyficzny klimat i jeszcze będą się przy tym dobrze bawili), to wtedy jest już lepiej.

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #43 on: Wrzesień 06, 2008, 20:14:30 pm »

A mnie w tworzeniu mikronacji pociąga również możliwośc opisania niezwykłych krain które widzę oczami swojej wyobraźni. Są to niestety wizje ulotne i żeby je wszystkie spisać to zabrakłoby mi życia chyba :P
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków
Pages: 1 ... 3 4 [5]