Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Neopolis  (Read 4422 times)

struszynski

• Użytkownik
  • **
    • Mandragorat Wandystanu
Neopolis
« on: Lipiec 17, 2008, 08:56:57 am »

Otrzymałem pytanie od Neopolis o to, do kogo się zwracać w sprawach traktatów o uznaniu. Ktoś wie więcej o tym Neopolis?
Towarzysz Struszyński,
Buduar GWS, stolicy MW.

Daniel Rawiński

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Neopolis
« Reply #1 on: Lipiec 17, 2008, 09:18:59 am »

No... Neopolis to taka mikronacja, w której była dość długa wojna domowa, teraz się chyba ustabilizowali.

Celeste dead

• Aktywny użytkownik
« Reply #2 on: Lipiec 17, 2008, 13:19:03 pm »

Neopolis to taki v-kraj co rozmowy toczą się tam na irc. Mialam tam nawet kiedys wlasną, dosyc kontrowersyjną gazetę. Bywa ze jest głośno. Ale bywa że miesiącami jest NIC.
wiem o Neopolis ze niedlugo wystartuje SYSTEM GOSPODARCZY. Zmienią serwer i będą (ponoc) poważną konkurencją dla innych. nie mieszkam tam już jednak. Ale kiedyś wraz z Konstantym Szympansinskim mialam tam partię wzorującą się trochę na UPR.

www.neopolis.net

Na tym forum pojawil się kilka razy Pan Altair Alfa ( dzis syn?) Ludwika.

Altair

• Użytkownik
  • **
  • Altair Alfa de Bourbon
« Reply #3 on: Lipiec 17, 2008, 13:27:55 pm »

Poprawny adres to http://neopolis.net.pl/

Post wyżej ma parę nieścisłości ale to już szczegół  :)

Cyber Smith

• Nowy użytkownik
  • *
    • Dziennik Neopolis
« Reply #4 on: Lipiec 17, 2008, 14:17:10 pm »

Uwaga!

Na stronie głównej Neopolis wykryto trojana, już go zlokalizowałem i niebawem będzie usunięty. Proszę o nie wchodzenie na stronę główną Neopolis a  wszyscy, którzy dziś ja odwiedzili niech najlepiej przeskanują komputer antywirusem. Gdy strona będzie bezpieczna poinformuję o tym. Przepraszam za narażenie Państwa na niebezpieczeństwo. Zapewniam, że podobne incydenty nie będą miały więcej miejsca.

Celeste dead

• Aktywny użytkownik
« Reply #5 on: Lipiec 17, 2008, 14:41:13 pm »

No to popraw mnie :D

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
« Reply #6 on: Lipiec 17, 2008, 14:53:35 pm »

No to popraw mnie :D

Babcia Wania, ładnie ;)
tam przy dziś syn ludwika nie powinno być znaku zapytania :D

Altair

• Użytkownik
  • **
  • Altair Alfa de Bourbon
« Reply #7 on: Lipiec 17, 2008, 15:28:34 pm »

Neopolis to taki v-kraj co rozmowy toczą się tam na irc i forum. Mialam tam nawet kiedys wlasnego, dosyc kontrowersyjnego szmatławca. Bywa ze jest głośno. Ale bywa że tygodniami jest NIC.
wiem o Neopolis ze niedlugo wystartuje SYSTEM GOSPODARCZY. Zmienią serwer i będą (ponoc) poważną konkurencją dla innych. nie mieszkam tam już jednak. Ale kiedyś wraz z Konstantym Szympansinskim mialam tam partię wzorującą się trochę na UPR.

http://neopolis.net.pl/

Na tym forum pojawil się kilka razy Pan Altair Alfa, dziś syn Ludwika.

Co pogrubione to poprawione :)

Celeste dead

• Aktywny użytkownik
« Reply #8 on: Lipiec 17, 2008, 19:24:27 pm »

Gdy ten jak Ty to pięknie nazwałeś.. "szmatławiec" działał to i inne media pracowały :) Ten "szmatławiec" robił Ci niezwykłą konkurencję :D Tego "szmatławca" już niema i znowu ciszaa :D
A te tygodnie są szalenie długie :)

:***

:ppp

Buba Aleksander Bubovič

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #9 on: Lipiec 17, 2008, 23:16:23 pm »

Kochana Babciu Wanio,
Jak miło, że wspomniałaś o Neopolis w tak ciepłych słowach. Niestety koloryzujesz sprawę, niestety ze szkodą dla naszego państwa. Otóż najdłuższa przerwa jaka trwała w Neopolis liczyła sobie zaledwie około 15 dni, to jedynie 2 tygodnie, a nie miesiące o jakich wspominałaś. Z resztą ostatnia tak długa przerwa miała miejsce w styczniu. System gospodarczy to nie ma być broń na inne mikronacje (a tak przedstawiłaś jego funkcjonalność). Jego zadaniem jest usprawnienie Neopolis. Mamy nadzieję, że jego możliwości nakłonią mniej aktywnych mieszkańców do zwiększenia działalności na terenie naszego kraju. Będzie mnóstwo nowych funkcji, których sam jestem ciekaw. Na dodatek od czasu kiedy odeszłaś trochę w Neopolis się zmieniło. Sytuacja polityczna uległa ustabilizowaniu. Może strona jeszcze nie uległa zmianie, ale nastąpi to niebawem. Myślę także, że Altair za mocnych słów użył co wywołało niepotrzebną dyskusję. Twoja gazeta działała w Neopolis, była aktywna, każdy ma prawo mieć o niej swoje zdanie. Nie róbmy wobec Neopolis niepotrzebnej burzy. Zadano pytanie Czym jest Neopolis? Neopolis jest mikronacją, działającą od roku (rocznica minęła 9 lipca), która swoim rytmem, dla jednych wolnym, dla drugich szybkim rozwija się. Liczę na to, że dyskusja zejdzie na nieco łagodniejsze tony.
« Last Edit: Lipiec 17, 2008, 23:26:43 pm by Buba Bubovic »