Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: ZKS  (Read 7978 times)

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
Odp: ZKS
« Reply #20 on: Wrzesień 21, 2010, 17:46:19 pm »

Półwysep Kukryjski to część Wolnej Republiki Morvan, kraju w chwili obecnej nieaktywnego, ale mając na uwadze obecność jego twórcy, Michała O'Rhady na tym forum, śmiem twierdzić że WRM może wrócić jako państwo aktywne za jakiś czas (obiecywano powrót w październiku).
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Adam Kriszżajło-Ligocki

• Guest
« Reply #21 on: Wrzesień 21, 2010, 17:54:28 pm »

Przepraszam nie wiedzieliśmy, zatem (czemu nie powiedzieliście wcześniej, teraz moją wyprawę badawczą szlag trafił!) proponuję aby Wurstlandia zaludniła tereny Meridlandu (też ładne miejsce, ma dostęp do morza, piekny krajobraz, jedyna wada to wiatr radioaktywny z Wnktown, ale to zmarginalizujmy  ;))

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #22 on: Wrzesień 21, 2010, 18:02:12 pm »

Obiecanki cacanki...ja już zadecydowałem...dość tej dyskusji...Królestwo Wurstlandii odcina się od tego skupiska zarozumiałych mikronacji pamiętając oczywiście o swych sojusznikach. Współpraca nadal będzie się odbywać, bo uważam Was za ludzi rozumu, rozwagi i honoru. Podróżując po mikronacjach zapewne nawiąże inne kontakty, które będą korzystnie wpływać na współpracę między ludźmi, a nie życie w kompleksach takie jak Państwo proponuje.

Oświadczam Wam tu i teraz, że mam gdzieś Wasze zdanie o rodzaju umiejscowienia mego kraju. Mam gdzieś to, że Wam to się nie podoba, że jest tyle wysp. Ja się osobiście nie dziwię się, że jest tyle, skoro Szanowni Państwo chcą, aby Państwo istniało ponad 3 lata, aby było kimś. Od razu zakażcie wypowiadanie się tym nowym...

Tyle ode mnie Szanowni Państwo.

(-) Król Wurstlandii - Markus Vilander

Adam Kriszżajło-Ligocki

• Guest
« Reply #23 on: Wrzesień 21, 2010, 18:09:25 pm »

Nie podoba się mi taki ton wypowiedzi z Pańskiej strony.
My (przynajmniej przedstawiciele Republiki Tyrencji) chcieliśmy naprawdę dobrze.
Na mapie mikroświata, zwłaszcza na Kontynencie Wschodnim, jest wiele ziemi, które trzeba zagospodarować.
A Pan idąc tokiem rozumowania ''musimy mieć wyspę tutaj i już!'' szkodzi Wurstlandii.
« Last Edit: Wrzesień 21, 2010, 18:13:11 pm by Publius Gratius (Adam) »

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #24 on: Wrzesień 21, 2010, 18:18:06 pm »

Obecnie na terenie Morvanu panuje kwarantanna spowodowana zarazą jakimś szczepem realiozy, dlatego sam Michał O'Rhada na SWOJEJ mapie zaznaczył WRM jako kraj nieaktywny. Jednak istnieje coś takiego jak Ochotnicza Straż Graniczna której jestem członkiem, która pilnuje integralności morvańskich granic. Wystarczyło zajrzeć na forum Morvanu żeby się dowiedzieć że są jeszcze ludzie którym na sercu leży dobro Wolnej Republiki Morvan ;)

Królestwo Wurstlandii zachowuje się jak dziecko które chce zabawkę, a jak jej nie dostanie, to się obrazi na cały świat. Dawniej dużo trudniej było się dostać na mapę mikroświata, która aktualizowana była dużo rzadziej niż obecnie. Praktycznie każdy nowy kraj chce być oddzielną wyspą i każdemu z nich to, użytkownicy tego forum próbują wyperswadować. Najczęściej dyskusja kończy się tym, że dany kraj potrafi z 2 razy po drodze upaść :P Jest sporo miejsca na mapie mikroświata które z powodzeniem mogłaby zająć Wurstlandia (myślę, że w przypadku jakiejś części, nie byłoby problemu z modyfikacją kształtu lądu na bardziej zadowalający), ale tutaj wszyscy powinni wyrazić chęć pójścia na kompromis.

Adam Kriszżajło-Ligocki

• Guest
« Reply #25 on: Wrzesień 21, 2010, 18:21:27 pm »

Jednak istnieje coś takiego jak Ochotnicza Straż Graniczna której jestem członkiem, która pilnuje integralności morvańskich granic.

No to byłoby nieźle, ja jeszcze zdążyłbym uciec, ale przydzielony dla mnie 2. Batalion Gwardii Konsularnej miałby co robić. (jeśli otworzylibyście ogień na moich żołnierzy)
« Last Edit: Wrzesień 21, 2010, 18:23:03 pm by Publius Gratius (Adam) »

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #26 on: Wrzesień 21, 2010, 18:26:05 pm »

Czasem się zdaża że zaśniedziała tablica graniczna może zmylić ;)
http://www.zwiazek.morbhan.org/ - strona o Związku Kukryjskim.
http://morbhan.org/aralt/wordpress/?p=1071 - ostatnie doniesienia ze Związku (we wcześniejszych wydaniach Morbhan Aralt można znaleźć inne relacje z tych rejonów).

Myślę że nie byłoby problemu z wizytą pana i niewielkiej ekspecycji na terenie Związku, gdyby poinformował pan o tym wcześniej na forum WRM, żeby nikt nie pomylił pańskich ludzi z jakimiś grabieżcami i nie zaczął do nich strzelać. Kwestia dogadania się...

Markus Vilander

« Reply #27 on: Wrzesień 21, 2010, 18:29:30 pm »

Panie Talerzu, ja Panu radzę się cofnąć do szkoły gimnazjalnej, bądź ponadgimnazjalnej, aby nauczyli Pana czytać ze zrozumieniem, bo Pana posty odbiegają od tego co powiedziałem... Na drugi raz proszę czytać to czarne między białym, a nie odwrotnie !!

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #28 on: Wrzesień 21, 2010, 18:36:53 pm »

Panie Williamie Farmerze, wypowiadając się na forum publicznym nie będącym forum na którym sprawuje pan niepodzielną władzę (jak Wurstlandzkie), może być pan pewien, że ktoś odpowie na pańską wypowiedź, jakiego by ona nie prezentowała poziomu.

Markus Vilander

« Reply #29 on: Wrzesień 21, 2010, 18:42:18 pm »

Pan ma jakieś omamy...