Kategoria ogólna > Państwa

"Boso przez mikroświat" - seria mikrokrajoznawcza

(1/6) > >>

X.X.:
Chciałbym państwa poinformować iż wczoraj zacząłem w Gońcu Czarnoleskim nową serię artykułów o ciekawych i oryginalnych mikronacjach. Pierwszego artykułu doczekał się "ewenement roku" czyli WinkTown - link do artykułu. Postanowiłem, iż jest to pierwszy z artykułów o ciekawych mikronacjach, czyli takich które mają w sobie coś szczególnego, wyjątkowego - coś, co wyróżnia je z szeregu innych. Jeśli jakieś państwo jest zainteresowane opisaniem go w jednym z następnych artykułów, proszę się zgłaszać w tym wątku. Jeśli pomysł będzie oryginalny, ekipa "Gońca" i v-Cejrowski odwiedzi państwo i napisze artykuł o najciekawszych aspektach państwa, wszystko w stylu nawiązującym do humoru znanego prezentera telewizyjnego - czyli z przymrużeniem oka.

Nie zdradzę, jakie trzy państwa mam w tej chwili pod lupą, aby nikogo nie faworyzować. ;)

marcin.pospiech:
Artykuł mi się podoba. Szkoda (?) tylko że będzie ich mało, przecież nowych mikronacji nie pojawia się dużo, a już tym bardziej tych oryginalnych.

Powodzenia! :)

Talerz:
Bardzo dziękuję za przychylny artykuł! Szkoda że pojawił się on w chwili kiedy WinkTown musi walczyć ze swoim niedawnym sojusznikiem :/

Mardred von Salvepol-Nova Vita:
Hmm, jak będzie wyglądało te "boso" ? Będzie Pan używał Internet Explorela? :P

X.X.:
Owe "boso" raczej się odnosi do v-obuwia ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version