Kategoria ogólna > Państwa

O idei v-państwa

(1/3) > >>

marcin.pospiech:
Dzisiaj Pan Janusz Lis, Premier Scholandii, wysłał na jej listę dyskusyjną maila traktującego o idei wirtualnych państw. Stwierdziłem, że warto by go rozpowszechnić, uderza bowiem mocno w czytelnika, skłaniając do refleksji. Niniejszym to czyniąc, zapraszam do lektury i dyskusji.

http://news.mikronacje.info/o-idei-v-panstw/

Willi Farmer:
Fakt artykuł porusza dość ciekawe kwestie , ale jest problem dlaczego od razu zakładamy ,że każdy musi tu w v-świecie budować lepszy świat ? Nie każdy ma chore wizje utopijnego świata oraz nie każdy chce komuś pomagać czy tez otrzymywać takiej pomocy od innych. Człowiek jest z natury samolubny i raczej nie ma czemu się dziwić , że każdy tu dba o swoje.
Nie wspominając już o oportunistach .....

Talerz:
Bardzo dobry tekst!

Jako prezes Wolnego Miasta WinkTown mogę jedynie stwierdzić że niewiele v-krajów rozumie przesłanie zawarte w tym tekście. To jest zabawa która ma sprawiać jak największej ilości osób frajdę, a nie powodować zadzieranie nosa wśród niektórych :/

X.X.:
Myślę, że to co pisano było przyczyną tego, że v-świat w ogóle powstał. Gdybym chciał odwzorowywać świat realny, w ogóle bym do v-państw nie przybywał.

Willi Farmer:

--- Quote from: Geryon on Marzec 27, 2008, 18:13:28 pm ---Myślę, że to co pisano było przyczyną tego, że v-świat w ogóle powstał. Gdybym chciał odwzorowywać świat realny, w ogóle bym do v-państw nie przybywał.

--- End quote ---
powiedzmy sobie prosto w oczy każdego interesuje inna zabawa i tyle

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version