Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Poll

Czy podoba ci się projekt?

Tak
- 3 (33.3%)
Nie
- 6 (66.7%)

Total Members Voted: 9

Author Topic: Projekt systemu militarnego.  (Read 5795 times)

ramuz

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Projekt systemu militarnego.
« Reply #20 on: Marzec 18, 2008, 11:53:16 am »

Powiem tak
jestem userem linuxa i jeśli już miał bym przystąpić do ów projektu w sumie można go ująć jako obowiązkowy dla kazdej nacji uważam jednak że do tego typu rozgrywek najlepiej nadaje się jakas gra typu fps  cos ala quake ale darmowy
w linuxie jest tego multum dostępne i można z tego by coś wybrać uważam że było by to dość ciekawe jak i sprawiedliwe rozwiązanie ...jeden z mocnym sprzętem zakłada serwerek i zaczyna się jadka
ale...
powiem tak  dla tych co lubią walczyć , grać i ect  że trzeba czasami także pomyślec z innego punktu powstawanie państwa, mikronacje i ich istnienie to nie tylko wojny i zniszczenia/ zagarnięcia i ect
to także budowanie/rozwój i co rusz to nowe wprowadzane pomysły jeśli chodzi o media <prasa, tv i ect> a skończywszy na rozwoju całego gospodarczego świata
wg mnie takie zdobycie kawałka ziemi innego państwa skutkować tylko będzie dalszymi wojnami o odzyskanie i ect ect ect i tak w koło
a gdzie społeczeństwo które wpisuje się do ów nacji celem rozwoju/ rozwoju państwa jak i siebie samego/ pożyć sobie w spokoju ciszy i poszaleć z wyobraźnią...dodać to wymyślec takie a takie przedstawienia/ galerie czy nawet sztuke

gdzie tacy ludzie się znajdą...dla mnie trzeba by powołać jaką międzynarodową oraganizację która z góry ustaliła by wszelkie zasady takowego uczestnictwa jak i zasad prowadzenia gospodarczych i elitarnych działań poszczególnych państw

bo nie o to chodzi że wojna jest wtedy gdy ktoś...zrobi coś źle drugiemu państwu (równie dobrze duże państwo celem prowokacji zaczyna wojne by po prostu zdobyć ów państewko..a co z człowiekiem który spędził tyle czasu swojego realnego życia i pracy by zrobić serwis / stronki i ect co z mieszkańcami któży rozwijali się w innym kierunku niż militarne i zbrojne napasci i ect)
dla mnie w takowych przypadkach trzeba by ustalić jakieś zasady równości/ zasady współżycia jak i rozpoczynania czy i prowadzenia wojen/ nie wszystkie państwa powstały/ powstają celem rozbojów wojen i zabierania innym ziem...niektórzy po postu zaczęli robić stronki by ów ich projekty w miarę czasu zawierał jak najwięcej fajnych informacji/ dodatków oraz jak najwięcej danych i prac włożonych przez userów widzianych jako obywatele

nie można pozwolić by światem rządził a nienawiść zło wojny i mordy nie wolno na takie żeczy pozwalać w naszym kochanym v świecie gdzie my uciekając z realiów naszego prywatnego i rzeczywistego świata mając dość oszustw i chamstwa ...rozwijamy się i mamy choć ksztę iskierki nadziei i ostoje naszej duszy
wojna jest potrzebna nie twierdzę że nie..nie wszyscy są przecież artystami czy ...ludźmi chcącymi rozwijać tylko i wyłącznie pod względem gospodarczym/ estetyczno rozwojowe poglądy struktur architektury czy innych dziedzin artystycznych nie są domena każdego z nas...ale tak samo wojna nie wszystkim przysłużą się w sensie rozwoju..co się stanie jak ogarnie cały v-świat wojna...najwięksi zaczną zagarniać ziemie i z dziś istniejących państw...zostanie 1 max dwa a może trzy?!
co mają pomyśleć ludzie o v-świecie i ...pomysłach ich na zakładanie nowych państw czy rozwoju ówczesnych po prostu znikną , przestaną się logować...i zostanie tylko garstka za przeproszeniem maniakalnych żądzy wojen i władzy ludzi...czyż V świat nie miał być odskocznią od ów naszego realistycznego świata ?

no kończę bo filozofia mi nie służy ;-)

pozdrawiam "ramuz'

w nieodległej przyszłości i moje państewko zostanie "uruchomione"