Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19

Author Topic: Wojny  (Read 29823 times)

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
Odp: Wojny
« Reply #170 on: Styczeń 13, 2010, 18:31:09 pm »

A już się tak ciekawie zaczynało... Wracać rzesz na ring! :D
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Otto von Rütelheld

• Aktywny użytkownik
« Reply #171 on: Styczeń 13, 2010, 19:15:08 pm »

A już się tak ciekawie zaczynało... Wracać rzesz na ring! :D
Hmm... "Dawaj na ring, zaraz Cie zniszcze!" parafrazując pewnego człowieka.
/-/ Otto von Rütelheld
Obywatel Mikroświata i Apatryda
oddany Monarchii Austro-Węgier

rhad

• Aktywny użytkownik
« Reply #172 on: Styczeń 18, 2010, 17:34:17 pm »

A co powiecie na rozwiązywanie wojen w... grach online?

Nie. Nie Age of Empires, nie Plemiona, nie Second Life. Mam na myśli gry, w których możecie się wcielić w poszczególnych żołnierzy - wynik końcowy byłby obowiązujący w v-świecie. Gra odbywałaby się na własnym serwerze. Na przykład TF2.
Do kupienia w zestawie "The Orange Box" z 4 innymi grami... za 50zl. Wymagania: w miare wspolczesny komputer (na gf fx 5200 spokojnie dziala), Steam.

Tak to wygląda.

(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi, Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, etc., and so on

Einar

• Zaawansowany użytkownik
    • Królestwo Nordii
« Reply #173 on: Styczeń 18, 2010, 18:37:39 pm »

To można też użyć Wolfenstein: Enemy Territory, w internecie można ściągnąć bez problemu i o ile mi wiadomo legalnie (skoro Vectra udostępnia u siebie na stronie do ściągnięcia to chyba tak jest - nielegalnego by nie promowali). Wersja jest tylko multiplayer, nie wiem czy w ET powinna byćwersja fabularna, bo grałem tylko przez internet.
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Otto von Rütelheld

• Aktywny użytkownik
« Reply #174 on: Styczeń 18, 2010, 18:39:47 pm »

Do kupienia w zestawie "The Orange Box" z 4 innymi grami... za 50zl. Wymagania: w miare wspolczesny komputer (na gf fx 5200 spokojnie dziala), Steam.
1. Nie każdy ma w miarę współczesny komputer ;), ale myślę, że to nie problem
2. Nie stać mnie :P. Jeśli da się wesprzeć polskie piractwo i ściągnąć to, to warto zobaczyć konkretnie co to.

Wolf:ET nie ma wersji nieoryginalnej ;). Ta propozycja jest bardzo dobra, ale ma wady, np. trzeba by zrobić skiny postaci, czy misje.
/-/ Otto von Rütelheld

rhad

• Aktywny użytkownik
« Reply #175 on: Styczeń 18, 2010, 19:11:38 pm »

1. Nie każdy ma w miarę współczesny komputer ;), ale myślę, że to nie problem
2. Nie stać mnie :P. Jeśli da się wesprzeć polskie piractwo i ściągnąć to, to warto zobaczyć konkretnie co to.

Wolf:ET nie ma wersji nieoryginalnej ;). Ta propozycja jest bardzo dobra, ale ma wady, np. trzeba by zrobić skiny postaci, czy misje.

Stac cie. Poza tym lepiej kupic TOB za 50zl, niz jedna z gier wchodzacych w jego sklad... za 50zl rowniez;p
Ale WolfET to kolejna nudna, bezsensowna gra o Drugiej Wojnie Światowej. W przeciwieństwie do tf2.
Czy da się grac wersją nieoryginalną? Nie wiem, nie próboiwalam:) Jesli serwer bedzie dzialal na obu to nie ma problemu^^
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi, Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, etc., and so on

Otto von Rütelheld

• Aktywny użytkownik
« Reply #176 on: Styczeń 18, 2010, 19:32:02 pm »

Stac cie. Poza tym lepiej kupic TOB za 50zl, niz jedna z gier wchodzacych w jego sklad... za 50zl rowniez;p
Ale WolfET to kolejna nudna, bezsensowna gra o Drugiej Wojnie Światowej. W przeciwieństwie do tf2.
Czy da się grac wersją nieoryginalną? Nie wiem, nie próboiwalam:) Jesli serwer bedzie dzialal na obu to nie ma problemu^^
Nie stać :P. Szkoda mi 50 zł na grę :], wolę piracić :P. Co do Wolfa to kwestia przerobienia skinów i misji (a najlepiej stworzenia nowych) bo tu nie chodzi o to, że to II WŚ, a o to, aby był system walk tak naprawdę równy i uczciwy.
No, w ET na pewno będzie działał ;)
/-/ Otto von Rütelheld

rhad

• Aktywny użytkownik
« Reply #177 on: Styczeń 18, 2010, 21:37:44 pm »

Nie stać :P. Szkoda mi 50 zł na grę :], wolę piracić :P. Co do Wolfa to kwestia przerobienia skinów i misji (a najlepiej stworzenia nowych) bo tu nie chodzi o to, że to II WŚ, a o to, aby był system walk tak naprawdę równy i uczciwy.
No, w ET na pewno będzie działał ;)

A w TF2 nie jest?

To może od razu Wolfenstein 3D?:P

Harold

• Zaawansowany użytkownik
  • Stary Młody Winek
« Reply #178 on: Luty 22, 2010, 18:41:02 pm »

No taaak, zapomniałem że każdy ma kasę na gre i dobry komputer...

nie lepiej w jakąś grę Text-Based na necie ?
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Alojzy Pupka

• Ekspert
    • O mnie, z Encyklopedii Wandejskiej
« Reply #179 on: Luty 22, 2010, 19:22:47 pm »

Towarzysz Harold sugeruje jakiegoś MUD-a?
lt-col Aloise Pupqa de Mandragorat du Vandistan
archegênere de Camarade-Vanda-Ville
électron de Ville Séculier Leben

Pages: 1 ... 16 17 [18] 19