Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Apel do Administracji Forum Mikronacje i użytkowników  (Read 1090 times)

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
Apel do Administracji Forum Mikronacje i użytkowników
« on: Październik 22, 2015, 21:21:30 pm »

Szanowni potrafiący czytać i Ci, którym trzeba napisać, by mogli przeczytać,

Jako, że administracja tego forum wyznała mi dzisiaj, że pewne kręgi otaczające pewne tuzy mikroświata, które się dla jednych przysłużyły, a dla drugich zużyły, to muszę Państwa poinformować, iż Administracja tego forum oraz Planety została zastraszona konsekwencjami prawnymi ze względu na moją działalność w mikroświecie pomimo, że pkt. 5 Regulaminu tego forum stanowi jasno, że użytkownicy forum odpowiadają sami za swoją działalność i administracja forum nie bierze za nie odpowiedzialności.

Ponadto, administracja owego forum obawia się organów ścigania, prokuratury i sądów w Rzeczpospolitej Polskiej, a pewne mikroświatowe tuzy, które są specjalistami w zastraszaniu, szantażowaniu i utrudnianiu ludziom życia, się na nie powołują w celu wyeliminowania z życia publicznego osób, które są tym tuzom nieprzychylne bądź mają na owe tuzy solidne haki, których ujawnienie spowoduje totalną kompromitację w sferach, w których się obracają, potencjalne zwolnienie ze stanowiska pracy i utrata wszelkich apanaży z niego wynikających. Te trzy czynniki wchodzą w ich tzw. szacunek i kulturę osobistą, o którą dbają i zabraniają wstawiania nieprzychylnych informacji na ich temat pomimo to, iż występowali pod swym własnym imieniem i nazwiskiem w mikroświecie tworząc największą organizację mikronacyjną, a teraz owe tuzy szukają winnych, a raczej bym powiedział, szukają ludzi godnych miana winnego, aby owe tuzy były nietykalne.

Jeżeli administracja tego forum piszę mi, że oni chcą świętego spokoju dla siebie, swojej rodziny i w pracy, to owe tuzy już się posunęły bardzo daleko w swych działaniach i wręcz zmiażdżyły, zniszczyły wszystkie granice dobrego smaku. Jedyne do czego owe tuzy ludzi zmuszają, to do pozostania w stanie zastraszonym i propagowania owego stanu wśród użytkowników tego forum, ale także wszystkich ludzi zabawiających się w mikronacje.

To już nie są żarty, proszę Państwa, i pamiętam czasy, kiedy można było mówić na tym forum absolutnie wszystko i nikt z tego powodu nie miał żadnej sprawy w sądzie, a tu pewne tuzy celowo zastraszają samą administrację Planety i Forum.Mikronacje, aby owe tuzy, powtarzam po raz drugi, były nietykalne i nie wolno było na ich temat powiedzieć nic złego.

Ponadto, kwalifikowanie czynu jako negatywnego w odbiorze ofiary jest ustanawiany na zasadzie histerycznego zastraszenia zbiorowego tuz mającego na celu stworzenia świętych krów, które tykać mogą wybrani bądź wskazani przez ofiarę. Buduje się na tym forum system opeemowski, lecz tym razem tworzy się go poprzez odgórne ruszenie, a nie oddolne, tak jak to było za czasów prawdziwego OPMu.

Mam nadzieję, że owy post nie zostanie usunięty ze względu na to, że ktoś nakazuje czytanie tylko tego, co oczy tuz chcą czytać.

Ze szczególnym poważaniem dla tych tuz ukrywających się w trawach wysokich

Stasiu Klepka
banita   
« Last Edit: Październik 22, 2015, 21:55:45 pm by kazag »

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
Odp: Apel do Administracji Forum Mikronacje i użytkowników
« Reply #1 on: Październik 22, 2015, 21:55:01 pm »

Post nie zostanie usunięty, przynajmniej przeze mnie, nie wydaje mi się obraźliwy.

Co natomiast wydaje mi się niesmaczne, to fakt wyciągania do dyskusji publicznej wątków z prywatnej korespondencji. Gdybym chciał rozmawiać publicznie, to chyba tak bym postąpił, prawda? Czy może nie?

Wątek zastraszania to nadinterpretacja tego, co napisałem. Miałem nadzieję, że ton mojej wiadomości i intencja były dość klarowne. To wszystko z mojej strony.

Ps. Przenoszę do offtopicu, to nie jest wydarzenie mikroświatowe, właściwie nie widzę żadnego innego miejsca na ten temat niż offtopic.
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #2 on: Październik 22, 2015, 22:08:15 pm »

Cieszę się, że Szanowny Kazag Slobodanovic potwierdza fakty zawarte w korespondencji do mnie przesłanej i powyżej po części opublikowanej.

Szanowny Pan nie będzie rozmawiał publicznie na te tematy, bo już Wam grożono i niech się Szanowny Pan tego nie wypiera, bo to dopiero jest niesmaczne. Pod wpływem zastraszenia i wpływu tuz na Wasze realne życie zostaliście ewidentnie sparaliżowani, więc nikt niezastraszony nie pisałby mi informacji o tym w tonie "błagam, przestań, bo chce mieć święty spokój dla mojej rodziny, siebie samego i w pracy".

Skoro to jest forum publiczne, to dlaczego nie udostępnicie tych donosów szerszej publice, tylko o nich piszecie, a ze swego doświadczenia wiem, że pisać to można wszystko. Zatem prosiłbym Administrację tego forum o zagranie ze mną w otwarte karty - które postaci mikronacyjne pisały do Państwa te donosy i jakiej treści one były.

P.S.
A Szanowne tuzy mikronacyjne zachęcam do robienia podróbek.  ;D

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
« Reply #3 on: Październik 22, 2015, 22:17:01 pm »

Brak mi słów. Wieszczę przedmówcy błyskawiczną karierę w polityce.
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #4 on: Październik 22, 2015, 22:40:52 pm »

Ja się do polityki nie mieszam. To polityka miesza się do mojego v-życia i życia, a jak chcą te delikwenty ze mną tańczyć, to ja im odegram taką muzykę, że nie przestaną tańczyć i zdechną na parkiecie. ;D

Zatem, Szanowna Administracjo Forum.Mikronacje, nie odbiegając od mojej prośby, to jest pytanie, czy jesteście w stanie opublikować te donosy wraz z ich autorami? Niech v-świat się dowie z kim mamy do czynienia i kogo należy darzyć szczególnym szacunkiem, bo ja uważam, że każdemu człowiekowi się należy szacunek i nieważne, czy jest z Okoczii czy z Sarmacji. :)

Szanowny Kazagu, jeżeli w kwestii technicznej jak i metaforycznej masz jaja, to opublikuj te donosy.  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=EcNX3NwvXI4

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #5 on: Październik 23, 2015, 19:44:58 pm »

No i co? Teraz będziecie udawać, że nic się nie stało? ;D

Pokażcie te donosy albo opublikuję całą korespondencję Kazaga Slobodanovica ze mną. :)

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #6 on: Październik 23, 2015, 21:40:02 pm »

Patrzcie Państwo jacy mądrzy Ci administracyjni - do zaklejania ust taśmą pierwsi, bo z nudów sami sobie zakleili i zmuszają innych do kleju. ;D Jakoś im się nie spieszy z kleju obmyć. Pod prysznic marsz, bo wali od Was na kilometr!  ;D

Chciałem Was poinformować, że ja mam wszystkie znaczki przyklejone na kopercie i kleju mi nie trzeba.  ;D ;D

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #7 on: Październik 23, 2015, 21:55:25 pm »

Czyżbyście lubili jaja na twardo? ;D

Ok, już się gotują. ;D

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #8 on: Październik 23, 2015, 22:01:26 pm »

Gwardia czerwonych przygotowana do odstrzału delikwenta. Czekają na rozkaz.

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #9 on: Październik 23, 2015, 22:10:28 pm »

Kazia Szczeka poszła spać, a Rózga od Mikołaja została na warcie.  ;D ;D