Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Instalacja Bank PHP  (Read 1436 times)

Grzegorz Zagrobelny

• Nowy użytkownik
  • *
Instalacja Bank PHP
« on: Styczeń 30, 2015, 16:59:30 pm »

Może ktoś posiada nową wersję Banku PHP? Bo ta co posiadam ma stare MySQL i mam problem z instalacją.

mark

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Instalacja Bank PHP
« Reply #1 on: Sierpień 02, 2017, 20:44:18 pm »

cześć,
PHPBank jest bardzo stary (od 2006?), więc nowsze wersje PHP i MySQL nie puści instalować PHPBank. Spróbuj szukać dla nowej wersji w Internecie.
Mój przyjaciel powiedził mi, że on może trochę naprawić i odnowić PHPBank, ale nie wiem jak będzie.
P.s. jeśli moj polski jest zły - przepraszam, ja tylko uczę się polskiego  :-\

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
Odp: Instalacja Bank PHP
« Reply #2 on: Październik 10, 2017, 22:57:02 pm »

Witam. Posiadam PHPBank (public beta 2) na swoim dysku. Jest to prawdopodobnie wersja z 2006 roku- nie mam pojęcia, czy w późniejszym czasie pojawiały się kolejne wydania. Oczywiście zgadzam się ze swoim przedmówcą w kwestii tego, że skrypt został napisany ponad 10 lat temu i uruchomienie tego na najnowszym PHP i MySQL może być co najmniej problematyczne. Wiem, że ten wątek jest stosunkowo stary niemniej jednak zamieszczam poniżej link dla chętnych.

https://drive.google.com/open?id=0B6g-eKMnJuwGSU84NElNUllnZ3M

Muszę pogrzebać w wolnej chwili w swoim mikronacyjnym folderze, bo zdaje się, że gdzieś tam mam nawet Urlyka (wiekowy system gospodarczy, raczej nie warto nawet przy nim grzebać), którego dostałem od Króla Natanii w 2006/7 roku.

Pozdrawiam!
(-) tow. Maciej Faron