Kategoria ogólna > Polityka

V-wojny

(1/2) > >>

Grzegorz Zagrobelny:
Witam, chciałem Wam przedstawić mój pomysł na toczenie v-wojen. Na początek wstąpienie do Sił Zbrojnych w państwie A, następnie zarejestrowanie się na stronie Rush Team - FPS - Działało to by na zasadzie, że państwo A wypowiada wojnę państwu B. Umawiają się :D na spotkanie w grze Rush Team tworząc osobny pokój do walki podając hasło żołnierzom obu państw. Walki  trwają, wygrywa państwo A (tutaj można założyć wojny o prowincje obu państw. Czyli państwo A przejmuje prowincje 1,2,3 itd. aż przejmą całe państwo. Tutaj wpadł mi pomysł na to że by nie można było anektować państwa, tylko założyć z nim unię personalną.

Mógłbym tu się jeszcze długo rozpisywać, ale po co i tak to jest chyba wstępnie zrozumiałe? Proszę o opinie.

Marietta della Veronese:
Mało mam do powiedzenia na temat sił zbrojnych w v-świecie.
Ciekawy pomysł. Zawsze coś, ale czy  Rush Team - FPS jest odpowiedni  ?
Z tego co widzę  Rush Team oferuję nam potyczkę w jednym klimacie, broń palna itp, a co powiedzieć mają mikronacje, które mają dość nietypowy charakter i np. nie mają tego w swoim "ekwipunku"np mikronacja starożytna, średniowieczna ?
(Myślę przyszłościowo.) O ile takim mikronacjom takie rozwiązanie odpowiada. Oczywiście to tylko moja opinia. Poczekam na uzasadnienie , osób wykwalifikowanych w tej sferze. : )

Grzegorz Zagrobelny:
Dziękuję za podzielenie się opinią. Zapewne ma Pani rację, że Rush Team oferuje tylko broń palną, ale to najlepszy jaki znam FPS, jeżeli chodzi o takie sprawy. Pewnie nie wszystkim mikronacjom by to rozwiązanie odpowiadało, dlatego powinno się zarządzić jakieś zebranie czy coś na ty forum, i stworzyć projekt v-wojen. Na pewno dodało by to troszku ;D realności.

PS. A w sprawie zebrania to można by się zająć wysłaniem ogłoszeń do istniejących mikronacji. Przy okazji można sprawdzić ty mikronacja jeszcze istnieje. W sensie czy odpowie na wezwanie.

Grzegorz Zagrobelny:
Jeju, ale puste to forum. Cisza, że nie wiem co :-\

Hugo Miramontes:
Znacznie trafniej jest dzielić się takimi opiniami na poszczególnych forach. Aktualnie nie zagląda prawie tutaj nikt - niestety.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version