Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Czterolecie Republiki Ludowej Siedmiogrodu - impreza rocznicowa  (Read 3080 times)

Siergiej Makłow

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Posts: 1

Czterolecie Republiki Ludowej Siedmiogrodu - impreza rocznicowa.

Towarzysze! To już czwarty rok, kiedy Republika Ludowa Siedmiogrodu zabarwia świat mikronacji swym istnieniem. Wielu ludzi angażowało się i angażuje w republikę ludową, a to dzięki grupie ludzi, którzy przed czterema laty wyszli z inicjatywą obalenia reżimu reakcjonistów...

Dzięki nim mamy teraz ludowy Siedmiogród. Siedmiogród, w którym tłumy ludzi przyczyniali się do rozwoju i rozgłosu tego socjalistycznego kraju. Wielokrotne przeciwności nie powstrzymały Siedmiogrodzian przed budowaniem socjalistycznego raju. Dzisiaj możemy dumnie wspominać cztery lata ciężkiej pracy, wydarzeń i świetlanych pomysłów. Siedmiogród wielokrotnie był na ustach mikroświata - dzięki zasługom walecznego proletariatu.

Teraz, gdy znowu inicjatywa republiki ludowej ciągle się rozwija w praktyce, możemy wspominać te wydarzenia z czterech lat. Możemy być dumni z postępów siedmiogrodzkiego ludu pracującego miast i wsi, którzy ciałem i duchem budowali ojczyznę.

Aby wspólnie czcić te święto, zapraszamy Was (w tym przypadku obecnych tu mikronautów) na wspólną biesiadę. W tym przypadku najwygodniejszą opcją będzie czat. http://webchat.mizure.net/ - w nazwie channels należy wpisać nazwę siedmiogrod. (bez polskich znaków i kropki).

Impreza rocznicowa odbędzie się 11 lipca 2014 roku, oficjalne przyjęcie gości odbędzie się o godzinie 18.

Poniżej symboliczny film ukazujący cztery lata działalności RLS. Fakt, wydarzenia raczej militarne, ale film ma symbolicznie ukazać nasze cztery lata pracy i dobrej zabawy.

https://www.youtube.com/watch?v=FL6z2Z-Kaxk&feature=youtu.be

PS: Zapewne za mnie odrodzenie oraz imprezę zrobiłby założyciel, David Kovacs, ale gdzieś go... wywiało, już jakiś rok temu.
Logged
(-) Towarzysz Generalissimus Siergiej Makłow