Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Instytut Zjawisk Paranormalnych  (Read 2612 times)

Waldemaria

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Posts: 138
  • Matka Narodu
    • Wysokogórska Republika Elfidy
Instytut Zjawisk Paranormalnych
« on: Luty 11, 2008, 00:02:10 am »

Nie będzie to post o żadnej imprezie kulturalnej, ale pozwalam sobie zamieścić go właśnie tutaj, bo nie znalazłam odpowiedniejszego działu.

Pragłam z radością poinformować, że Biblioteka Instytutu Zjawisk Paranormalnych została właśnie wzbogacona o kolejne wiekopomne dzieło jednego z najwybitniejszych umysłów v-świata, Benedictusa Juana Maximiliana Romana de Malagretty y Pigafiety da Cano del Porfavor! Rozprawa zatytułowana „Promieniowanie stereomotoryczne ideologii stosowanej” stanowi kontynuację jego dociekań paranaukowych nad fizykalną dialektyką myśli rewolucyjnej, których pierwsze owoce zostały przedstawione mikronacyjnej publiczności w pracy „Geologiczno-Społeczne studium życia mobilnopolitycznego rabarbaru kamiennego”.

W tym miejscu wypada wspomnieć, że dzięki wspomnianej pracy tow. Benedictus uzyskał tytuł profesora zwyczajnego nauk paranormalnych. Serdecznie gratuluję! Z całokształtem paranormalnego dorobku profesora można się zapoznać w jego osobistym profilu na stronie IZP.


PS. Przypominam, że studia paranormalne - pod kierunkiem tak tęgich głów, jak między innymi prof. zwycz. np. del Porfavor - może odbyć każdy posiadacz wizy pobytowej na terenie Gnomii. W imieniu Rady Instytutu serdecznie zapraszam!
Logged
gen. mjr mgr Waldemaria Depa-Zboynitzki de Pierdzimączka
Matka Narodu Gnomiego

До нектурых жэчы тжэба подходзић од тылу - Людвик Боурбон