Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Przywrócenie MUP do życia  (Read 7199 times)

KF JPM

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
    • La Palma
Odp: Przywrócenie MUP do życia
« Reply #30 on: Lipiec 10, 2013, 22:51:33 pm »

Jak zapewne każdy zainteresowany zdążył się już pewnie dowiedzieć, nie zamierzam faworyzować żadnego forum. Dodam, że nie chodzi o walkę między tym forum, a forum.mikronacje.info, ale o dobro Unii i ogólnie mikroświatowej piłki. To głównie zależy od trenerów, delegatów i prezesów organizacji odpowiadających za prowadzenie członkostwa w MUP. Chciałbym pokrótce zredagować co udało mi się ustalić na daną chwilę. Skontaktowałem się ze wszystkimi trenerami-selekcjonerami reprezentacji obecnie skupionych w społeczności Xpert11. Jak wiemy, zarówno Scholandia, która nie spełnia oficjalnie wymogów członkostwa, jak i La Palma, której nawet nie brano nigdy pod rozwagę uznania znajdują się wśród drużyn według platformy rozgrywkowej. Dodając do tego nieaktywne, Natanię i Skarland rozgrywki reprezentacyjne ogromnie by się skurczyły. Do czego zmierzam. Jako "kandydat na prowadzącego"(stosując się do zasady, że taką osobą ma być ktoś z kontem VIP) ligę (notabene kierowaną przez trenera Manafa ben Saadę) zakładam, że uda mi się w ciągu kilkunastu dni ustalić co zakładałem. Trenerzy i osoby potencjalnie zainteresowane w przeszłości losem Unii dostały ode mnie wiadomości poprzez możliwe sposoby jakie znałem(pw x11, pw na forum v-nacji, osoba znającą danego trenera). Kilku z nich udało już sie ustosunkować do "sprawy". Na chwilę obecną jest mniej więcej pół na pół, to jest jednak zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek ustalenia. Upraszam jednak wszystkich o wypowiedzenie się, jakkolwiek byście mieli to uczynić. Grunt to ustalić gdzie działamy. Dalej pójdzie jak z płatka, oby ;)
J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Malik-al-Mulk

• Administrator
  • GG: 3580597
    • Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii
« Reply #31 on: Lipiec 11, 2013, 19:05:37 pm »

Szejk Saada jeszcze nie odpisał na moje PW.
Młodszy Administrator Forum Mikronacje

Some people say you can´t talk with a gun in your mouth

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #32 on: Lipiec 11, 2013, 20:11:01 pm »

No to właśnie to... oby
J.P. Morales

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #33 on: Lipiec 15, 2013, 19:05:48 pm »

No to właśnie to... oby

Widzę, że mogą być problemy z tym adminem. Proszę się jednak uzbroić w cierpliwość.

Update.

Raczej się z nim nie dogadamy. Pan Saada nie chce przekazać Prezesa ponieważ JPM w jego mniemaniu nie został wybrany Prezesem MUP i Republika La Palmy nie jest członkiem MUP. Nie wiem kto mu naleje rozumu do głowy. Poprosiłem JW Sułtana o pomoc, powiedział że porozmawia z Saadą. Osobiście uważam, że to część wewnętrznej rozgrywki politycznej.
« Last Edit: Lipiec 16, 2013, 19:17:57 pm by Malik-al-Mulk »

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #34 on: Lipiec 16, 2013, 20:26:48 pm »

No, proszę... a ja chciałem wszystkich poinformować, że jest dobra wola, ze strony Szanownego Pana ben Saady... Wczoraj, bodajże "mianował" mnie (notabene nic nie pisząc w tej sprawie) zastępcą admina w Xpert11...

Selekcjoner Al Rajn, który Prezydentem także nie jest, chyba stracił u większości fanów piłki kopanej resztki szacunku...
Mi nie jest potrzebne administratorstwo, tylko aktywność delegatów. Problem w tym, ze nikt się nie wypowiada na forum MUP, między innymi właśnie przez byłego już Prezydenta.
W tym momencie mam zapewnienia, z większości mikronacji, że forum.mikronacje.info, może być alternatywą w razie problemów...
Jedynie na "nie" są...(choć wydaje mi się, że wszystko jeszcze można przedyskutować) delegaci z Federacji Al Rajn...
J.P. Morales

Jacques de Brolle

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #35 on: Lipiec 16, 2013, 20:53:50 pm »

Wczoraj, bodajże "mianował" mnie (notabene nic nie pisząc w tej sprawie) zastępcą admina w Xpert11...

Jako zastępca admina w X11 może Pan niestety co najwyżej zatwierdzać nowe artykuły prasowe w serwisie. Możliwość uruchomienia sezonu ma jedynie admin.

Kiepsko to wygląda. Trzymam kciuki, Panie Mulk.
(-) Jacques de Brolle

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #36 on: Lipiec 17, 2013, 12:44:49 pm »

Jako zastępca admina w X11 może Pan niestety co najwyżej zatwierdzać nowe artykuły prasowe w serwisie. Możliwość uruchomienia sezonu ma jedynie admin.
Wiem o tym oczywiście, dlatego słowo mianował wziąłem w cudzysłów. ;)

Nie ma co się załamywać. Dojdziemy do porozumienia...
J.P. Morales

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #37 on: Lipiec 17, 2013, 19:43:45 pm »

Ponoć już Admin ligi jest u JPM

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #38 on: Lipiec 18, 2013, 12:58:47 pm »

Zgadza się. Widzę, że doszliście do porozumienia. Cieszę się. Teraz pozostaje kwestia ustalenia "co dalej"  z forum MUP i możemy zaczynać "nowe czasy piłki mikroświatowej", oby ;)
J.P. Morales

Malik-al-Mulk

• Administrator
« Reply #39 on: Lipiec 18, 2013, 20:23:52 pm »

Zgadza się. Widzę, że doszliście do porozumienia. Cieszę się. Teraz pozostaje kwestia ustalenia "co dalej"  z forum MUP i możemy zaczynać "nowe czasy piłki mikroświatowej", oby ;)

Pomógł JW Sułtan Ramzani i w bardzo dużej mierze Księżna Catrina an Rosse. :)