Kategoria ogólna > Państwa

Koniec pory deszczowej w Samundzie

(1/2) > >>

Meisande V Gvandoya:
Witam Państwa!

Po długotrwałej i uciążliwej porze deszczowej jaką mieliśmy nieszczęście przechodzić w Samundzie, nasz kraj został w dużej mierze zniszczony i wyludniony.
Obecnie trwa odbudowa pozostałych jeszcze fundamentów, usuwanie szkód i leczenie poszkodowanych w tym katakliźmie.
W międzyczasie odnalazła się zaginiona cóka moja, porwana przed laty, która powróciła szczęśliwie do rodzinnego domu.
Zjednoczone Królestwo Samundy małymi krokami idzie do przodu, usuwając wszelkie kłody, jakie niesie nam codzienne życie.
Z każdym dniem czujemy się bogatsi o nowe doświadczenia i ufamy iż będziemy mogli się jeszcze długo cieszyć naszym wspólnym dobrem jakim jest Samunda.
Dlatego pragnę zaktualizować adres naszej strony, która to jest jeszcze w fazie zagospodarowania http://www.zksamunda.ugu.pl
Wiele jeszcze przed nami, ale samundyjczycy to uparty naród, damy radę  ;)

Malik-al-Mulk:
Szkoda, że takie kraje jak Samunda borykają się z problemami :/

Mamy takie czasu, że o przetrwanie walczą nawet długowieczne mikronacje. Mam nadzieję, ze odbudowa się uda i kraj bardzo szybko wróci na wysoki poziom aktywności i rozwoju.

Malcher Estery Naw:
A ja chciałbym pochwalić nowy wygląd strony. Całkiem inaczej się prezentuje w odcieniach żółci i zieleni i muszę przyznać, że lepiej obecny wygląd oddaje charakter Sarmundy. Mam nadzieję, że wraz z odmianą wizerunku mikronacja upora się ze swoimi problemami, czego naturalnie życzę.

Meisande V Gvandoya:

--- Quote from: Malik-al-Mulk on Czerwiec 08, 2013, 11:59:28 am ---Szkoda, że takie kraje jak Samunda borykają się z problemami :/

Mamy takie czasu, że o przetrwanie walczą nawet długowieczne mikronacje. Mam nadzieję, ze odbudowa się uda i kraj bardzo szybko wróci na wysoki poziom aktywności i rozwoju.

--- End quote ---

Ekselencjo Malik-al-Mulk czasem tak bywa, ale damy radę wyjść w stronę słońca, bardzo dziękujemy za życzenia i słowa otuchy.


--- Quote from: Malcher Estery Naw on Czerwiec 08, 2013, 16:07:14 pm ---A ja chciałbym pochwalić nowy wygląd strony. Całkiem inaczej się prezentuje w odcieniach żółci i zieleni i muszę przyznać, że lepiej obecny wygląd oddaje charakter Sarmundy. Mam nadzieję, że wraz z odmianą wizerunku mikronacja upora się ze swoimi problemami, czego naturalnie życzę.

--- End quote ---

Ekselencjo bardzo dziękujemy za życzenia, miło nam, że strona przypadła do gustu i również mamy nadzieję na rozkwit i szybki powrót do pożądanej aktywności.

Marietta della Veronese:
Miło się robi na sercu, gdy się czyta, o odbudowywaniu Samundy. Życzę wszystkiego dobrego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Go to full version