Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Parlandia reaktywacja !  (Read 4404 times)

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
Odp: Parlandia reaktywacja !
« Reply #20 on: Styczeń 15, 2013, 21:46:54 pm »

Myślę więc zatem, że JKM Wettyn sam wie najlepiej kogo pouczać a kogo nie. Ciebie natomiast nikt nie prosił o bycie czyimś adwokatem. Nie bądź skurwysynem.

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #21 on: Styczeń 15, 2013, 21:58:41 pm »

Przepraszam bardzo, a czyim jestem adwokatem?

Ludwik Bourbon

• Ekspert
« Reply #22 on: Styczeń 15, 2013, 22:00:22 pm »

Tylko i wyłącznie swojej żałosnej osoby.

Markus Vilander

« Reply #23 on: Styczeń 15, 2013, 22:17:54 pm »

Tylko i wyłącznie swojej żałosnej osoby.

Ciebie natomiast nikt nie prosił o bycie czyimś adwokatem. Nie bądź skurwysynem.

Jak się płynie własnym strumieniem, to się jest przedstawicielem totalnej żałości?
Jak się ktoś wypowiada w swoim imieniu i wyraża swoje zdanie na jakiś temat, to uznaje się go za czyjegoś adwokata i bycie skurwysynem?
Jak wyrażasz pewną niechęć do pewnych dziwnych praktyk stosowanych tu na forum, to ma się odejść w niebyt, bo ktoś tak chce?

3 razy NIE.

Ludwik Bourbon

• Ekspert
« Reply #24 on: Styczeń 15, 2013, 22:27:30 pm »

1. Ty płyniesz strumieniem ścieków.
2. Chodziło mi o pana Aykma i JKM Wettyna, którzy zaczęli spamować, a Ty oczywiście musiałeś dorzucić swoje trzy grosze, choć nie byłeś stroną w tej sprawie, no chyba, że byłeś adwokatem Aykma.
3. To zależy czy mam coś sensownego do przekazania, czy tylko chcę podłechtać swoje ego jak Ty.

Markus Vilander

« Reply #25 on: Styczeń 15, 2013, 23:04:36 pm »

1. Ty płyniesz strumieniem ścieków.
2. Chodziło mi o pana Aykma i JKM Wettyna, którzy zaczęli spamować, a Ty oczywiście musiałeś dorzucić swoje trzy grosze, choć nie byłeś stroną w tej sprawie, no chyba, że byłeś adwokatem Aykma.
3. To zależy czy mam coś sensownego do przekazania, czy tylko chcę podłechtać swoje ego jak Ty.

1. Wiem, że to śmierdzi w czym się tutaj taplam, ale taką już obrałem taktykę na niektórych ludzi jakich tu spotykam.
2. Szkoda, że spamem nie nazywałeś dyskusji dotyczącej Królestwa Wurstlandii... Tylko nagle teraz Ci się coś we łbie odwróciło... W ogóle nie wiem, co Ci przeszkadza fakt, że się odezwałem w tym wątku? Jesteśmy w jakimś sądzie, że trzeba być z automatu przypisanym do którejś ze stron? Piszę to, co uważam za słuszne, a to czy obserwatorzy tacy jak Ty mnie uznają za pewnego rodzaju adwokata jednej ze stron, to mi to zwisa, bo żadnym adwokatem nie jestem. Świat mikronacji będzie żył, jeżeli komuś w nim będzie o coś chodzić, a tych uciszaczy, moderatorów i administratorków takich jak między innymi Ty można ze spokojem tępić.  ;)
3. A dlaczego uważasz, że to co ja wypowiadam jest bezsensowne i ma za zadanie podłechtanie mego ego? Nie rozumiem, jak można żyć w takich chorych domysłach...
« Last Edit: Styczeń 15, 2013, 23:08:33 pm by Markus Vilander »

Bomel

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Parlandii
« Reply #26 on: Marzec 15, 2015, 13:19:21 pm »

Zapraszam do Parlandii
www.parlandia.fora.pl