Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8

Author Topic: Republika Wirtualnego Świata  (Read 13395 times)

Condello

• Nowy użytkownik
  • *
Wirtualny Świat
« Reply #10 on: Styczeń 01, 2009, 16:19:59 pm »

Co sądzicie o grze Wirtualny Świat ?? Czy mają co liczyć na bycie mikronacją ? Czy inne państwa mają w ogóle zamiar gadać z nimi ?

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
Odp: Republika Wirtualnego Świata
« Reply #11 on: Styczeń 01, 2009, 17:09:43 pm »

Nie sądze? Ten temat był już poruszany. Jak sam pan doskonale zauważył, to jest gra, my nie jesteśmy grami.
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Altair

• Użytkownik
  • **
  • Altair Alfa de Bourbon
« Reply #12 on: Styczeń 01, 2009, 17:15:51 pm »

Kazagu bez przesady ;) To zbiór ludzi (mieszkańców) RWŚ określają siebie graczami, bo nie wiedzą co to mikronacje. Ale większość rzeczy opiera się na tym samym co mikronacje. Troszkę zmian i z łatwością mogliby się nazwać pełnowartościową mikronacją.

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #13 on: Styczeń 01, 2009, 18:16:51 pm »

Kazagu bez przesady ;) To zbiór ludzi (mieszkańców) RWŚ określają siebie graczami, bo nie wiedzą co to mikronacje. Ale większość rzeczy opiera się na tym samym co mikronacje. Troszkę zmian i z łatwością mogliby się nazwać pełnowartościową mikronacją.
O zmianach była już mowa- są niemożliwe.
(-) tow. Maciej Faron

Mardred von Salvepol-Nova Vita

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #14 on: Styczeń 03, 2009, 16:30:58 pm »

Nie z zewnątrz to oceniać.

Miałem coś napisać, ale mi się nie chce. Dla mnie tylko szkoda jest, że nie możemy się promować w RWŚ...
KAROLINA XVI SZOSZOIN, KRÓL CIPROFLOKSJAŃSKI
Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita vel. Żelazny Żuk
Okoczia

Flaga brugijska, ale nie narzekam, przesłanie ważniejsze.

Celeste dead

• Aktywny użytkownik
« Reply #15 on: Styczeń 27, 2009, 17:45:43 pm »

Nie z zewnątrz to oceniać.

Miałem coś napisać, ale mi się nie chce. Dla mnie tylko szkoda jest, że nie możemy się promować w RWŚ...

Może to i lepiej...

Yamamoto Isoroku

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #16 on: Lipiec 25, 2009, 08:35:17 am »

A ja powiem, że WŚ pracuje nad tym, aby móc równać się z mikronacjami. Jest dużo do zrobienia, ale służę im radą. Administracja jest gotowa zrezygnować z kont VIP itd. Sam jestem ciekaw czy coś z tego wyjdzie. Dlatego jak pewne zmiany zostaną wprowadzone to poddam je waszej ocenie. ;)

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #17 on: Lipiec 25, 2009, 11:01:22 am »

A ja powiem, że WŚ pracuje nad tym, aby móc równać się z mikronacjami. Jest dużo do zrobienia, ale służę im radą. Administracja jest gotowa zrezygnować z kont VIP itd. Sam jestem ciekaw czy coś z tego wyjdzie. Dlatego jak pewne zmiany zostaną wprowadzone to poddam je waszej ocenie. ;)
Jak oni mogą zrezygnować z kont VIP skoro to jeden z ich głównych dochodów? To przecież im by się nie opłacało. :P
(-) tow. Maciej Faron

Yamamoto Isoroku

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #18 on: Lipiec 25, 2009, 11:02:13 am »

Przyjacielu dlatego mówię, że zrezygnują i jest szansa na zmianę. Rozmawiałem z administracją.

Faron

• Maciej Faron
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
« Reply #19 on: Lipiec 25, 2009, 11:05:31 am »

Przyjacielu dlatego mówię, że zrezygnują i jest szansa na zmianę. Rozmawiałem z administracją.
Tak więc muszą być chyba bardzo zdesperowani lub napaleni na bycie mikronacją.
A mógłbyś Yamamoto rozwinąć te ".itd"? Bo ciekawi mnie co jeszcze administracja RWŚ jest w stanie zrobić aby być bliżej mikronacji niż gry RPG via www prócz zniesienia kont VIP.  8)
(-) tow. Maciej Faron
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8