Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: Republica de Palma  (Read 4296 times)

Arkadiusz von Wettyn

• Zaawansowany użytkownik
  • Król Hirshbergii i Weerlandu
    • ZSKHiW
Odp: Republica de Palma
« Reply #10 on: Październik 31, 2012, 16:58:19 pm »

Tłumienie buntu jest jedną z ciekawszych rzeczy w tej grze. Szkoda, że likwidacja protestów i innych dziadostw nie jest bardziej efektowne.
(-) Arkadiusz II Filip (von Wettin)
Król Hirshbergii i Weerlandu, Prezes ZJAREX.Korporejszyn

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #11 on: Październik 31, 2012, 19:36:25 pm »

Nic nowego. Ale gdy ja zaczynałem, to jednak większość nowych miała mniejsze mniemanie o sobie i do mikronacji przychodziła z mniejszą gębą.

O, nigdy bym nie powiedział, że mam coś z Towarzyszem wspólnego.

A co do Palmy. Mi również się podoba i życzę też wielu sukcesów! ;)

P.S. Wiersz podesłałem Einarowi.

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #12 on: Październik 31, 2012, 19:38:41 pm »

Tłumienie buntu jest jedną z ciekawszych rzeczy w tej grze. Szkoda, że likwidacja protestów i innych dziadostw nie jest bardziej efektowne.

A próbowałeś zabijać opozycję kodem? Klikasz na powstańcu/protestującym, wciskasz ctrl i piszesz muerte :D
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Arkadiusz von Wettyn

• Król Hirshbergii i Weerlandu
    • ZSKHiW
« Reply #13 on: Październik 31, 2012, 21:05:02 pm »

Eee tam. Chodzi mi bardziej o możliwość pałowania, nasyłania poważniejszego sprzętu, wykorzystywania gazów i wpychania szóstki  opozycjonistów na tył osobówki przy pomocy kiboli-ochotników (tego ostatniego nauczyłem się podczas ostatniej wizyty w Moskwie).
(-) Arkadiusz II Filip (von Wettin)
Król Hirshbergii i Weerlandu, Prezes ZJAREX.Korporejszyn

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #14 on: Październik 31, 2012, 23:54:20 pm »

Ten, który był potrzebny ze dwa m-ce temu? :D

A co do Palmy. Mi również się podoba i życzę też wielu sukcesów!
Dzięki za życzenia! Takie kolejne pochwały tylko mobilizują! Miejmy nadzieję, że nie spuścimy z tonu...

Eee tam. Chodzi mi bardziej o możliwość pałowania, nasyłania poważniejszego sprzętu, wykorzystywania gazów i wpychania szóstki  opozycjonistów na tył osobówki przy pomocy kiboli-ochotników (tego ostatniego nauczyłem się podczas ostatniej wizyty w Moskwie).
To już by nie był klimat Tropico. Tam jest wszystko podane w idealnych proporcjach między powagą a żartem.
J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #15 on: Listopad 01, 2012, 10:28:34 am »

Ten, który był potrzebny ze dwa m-ce temu? :D
Bo i ze dwa m-ce temu go podesłałem, ale woleliśmy go nie ujawniać (przynajmniej ja)! :P

karol

• Aktywny użytkownik
    • Strona obywatelska Królewstwa Nowal
« Reply #16 on: Listopad 01, 2012, 16:08:38 pm »

Popieram! Działać, tworzyć i myśleć!

Jedna uwaga praktyczna. Pomysły w zeszycie 90 kartkowym u doświadczonego kilkuletnim pobytem w mikronacjach starego człowieka budzą niepokój. Uzasadniony on jest tym, że założycie sobie za dużo celów i bedziecie mieli kłopot z ich realizacją. Dlatego lepiej mieć czasami nieco mniej, niż wykonany plan z 90 kartek, a za to czynne i aktywne. Pozdrawiam z Mikrosławii.
Karol Keane pozdrawia
http://sokn.mikronacje.info/
G-G 2765211

KF JPM

• Moderator Globalny
    • La Palma
« Reply #17 on: Listopad 02, 2012, 00:23:04 am »

Bo i ze dwa m-ce temu go podesłałem, ale woleliśmy go nie ujawniać (przynajmniej ja)!
A to dlaczego??? Zapewne trafiłby do annałów Akademii jako jeden z najwybitniejszych, choć mamy tam kilka "wierszyków" ;)

Popieram! Działać, tworzyć i myśleć!
Jeśli to do mnie, tak właśnie zamierzam robić ;)

Pomysły w zeszycie 90 kartkowym u doświadczonego kilkuletnim pobytem w mikronacjach starego człowieka budzą niepokój.
Zeszyt jest pomocą naukową gdzie zapisuje moje pomysły, a jak sam zauważyłeś niepokojem u starego człowieka jest krótka pamięć :) Zatem na coś się przydaje...

Uzasadniony on jest tym, że założycie sobie za dużo celów i bedziecie mieli kłopot z ich realizacją
Moim celem jest zabawa, a dopóki mnie to cieszy, dopóty będę realizował swoje zamierzenia. Wiem do czego dążysz, ale same podstawy trochę jednak wymagają działań.

Dlatego lepiej mieć czasami nieco mniej, niż wykonany plan z 90 kartek, a za to czynne i aktywne
Tu się zgodzę w stu procentach. Miejmy jednak nadzieję, że owe 90 stron pomoże w rozwoju aktywności. Wszystko zależy od aspiracji. Niektóre mikronacje pokazują się z "wysokiego ce", po czym "bum" i aktywność zanika. Równia pochyła to ostatnio dość specyficzne w działaniach wielu v-państw.  Chciałbym podnosić poziom La Palmy regularnie, ale byle zawsze do góry. Taki cel-zobaczymy jak z realizacją.

Pozdrawiam z Mikrosławii.
Dzięki za zwrócenie uwagi na post ;) Również pozdrawiam i zapraszam, choćby w celach turystycznych! Hoteli u nas dostatek, a i rozrywki się znajdą ;)

J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #18 on: Listopad 02, 2012, 15:15:04 pm »

A to dlaczego??? Zapewne trafiłby do annałów Akademii jako jeden z najwybitniejszych, choć mamy tam kilka "wierszyków" ;)
Einar poczuł się w nim za bardzo wychwalony, a ja się nie przyłożyłem :P

Meisande V Gvandoya

• Królowa Samundy
    • Zjednoczone Królestwo Samundy
« Reply #19 on: Listopad 05, 2012, 21:05:33 pm »

Państwo w wirtualnym wydaniu zapoczątkowało swoje istnienie 13(!) lipca 2012 roku. Zaledwie kilka osób, jak dotąd, wiedziało o jego istnieniu.

Oj... nieładnie...  :( Myślałam, że będę wiedzieć coś więcej, a nie dowiaduję się z tego forum, chyba się obrażę...  :P
Ale i tak gratuluję i życzę samych sukcesów  :D
Królowa Samundy
Meisande V Gvandoya
Okotukwano (MSZ)
Osen (Minister Sprawiedliwości)
Mlikesh
Szamanka Plemienia Katabongo
"Gorące Słońce Pustyni"