Kategoria ogólna > Polityka

V-Światowy Kongres Intelektualistów

(1/1)

Marcel Hans:
Witajcie!

Zapewne już słyszeliście o przygotowaniach do I. V-Światowego Kongresu Intelektualistów w Trizondalu. W ramach Kongresu przeprowadzone mają być liczne dyskusje między mieszkańcami v-świata. Organizatorzy chcą także zorganizować konkursy. I właśnie w tej drugiej sprawie chciałbym się zwrócić do Was. Otóż konkurs dla dużej liczby osób jest wart wzięcia w nim udziału dopiero, gdy do wygrania są ciekawe i wartościowe nagrody. Jak wiadomo Trizondalczycy nie są w stanie zapewnić wartościowych nagród dla mieszkańców innych państw niż Trizondalu (brak współpracy gospodarczej). W związku z tym, gdyby władze Waszych państw zdecydowały się na wzięcie udziału w projekcie i zafundowanie nagród obywatelom swoich państw, to proszę o kontakt na pw. Wiadomo, nie jestem w stanie zajrzeć do każdej mikronacji w Polsce...

Tutaj krótka prezentacja:
https://docs.google.com/document/d/1g5qWUhvaHcI8Z1OKhGCFrm0DdKoo0I-cLiYZlW9NqOs/edit?pli=1

Marcel Hans:


Ostatni dzwonek!

Jeszcze tylko kilka dni i rozpocznie się V-światowy Kongres Intelektualistów pod hasłem "Ku doskonałości"! W związku z tym chcemy Wam przedstawić najważniejsze informacje dotyczące miejsca Kongresu oraz jego przebiegu.

Po pierwsze, zachęcamy Was do nadsyłania zgłoszeń konkursowych na adres kongres@trizondal.org . Niestety do tej pory nie wpłynęło zbyt wiele zgłoszeń. Wysłanie pracy konkursowej nic nie kosztuje, a może się przyczynić do wygrania ogromnych nagród finansowych.

Otwarcie Kongresu rozpocznie się w poniedziałek, o godzinie 20:30 na czacie Trizondalu: http://chat.trizondal.org/ . By na czacie panował porządek może być prowadzona moderacja, ale jeśli wszyscy będziemy zachowywać się porządnie, nie będzie ona konieczna!
Początek Kongresu ma być raczej możliwością wymiany opinii jego uczestników, a nie wielką uroczystością z przepychem.

Oto przewidywalny przebieg Kongresu:
12 listopada (poniedziałek) – rozpoczęcie na czacie o 20:30, powitanie gości, podziękowania za stawiennictwo;
13 listopada (wtorek) – rozpoczęcie pierwszych dyskusji na specjalnie przygotowanym forum;
14 listopada (środa) – dalsze dyskusje na forum; ogłoszenie wyników konkursu graficznego;
15 listopada (czwartek) – dalsze dyskusje na forum; ogłoszenie wyników konkursu literackiego;
16 listopada (piątek) – dyskusje na forum;
17 listopada (sobota) – kończenie dyskusji, wyciąganie wniosków; rozpoczęcie podliczania frekwencji;
18 listopada (niedziela) – 21:00 zakończenie, ogłoszenie wszelkich danych;

Wszystkie dyskusje toczyć się będą na specjalnie podzielonym i przygotowanym FORUM - TUTAJ, na którym bez rejestracji głos będzie mógł zabrać każdy. Równocześnie, osoby chętny by być moderatorami, a w oczach organizatorów zaufane mogą zgłaszać się na forum technicznym. Od nich wymagana jest jednak rejestracja na forum.

WEŹ UDZIAŁ W KONGRESIE!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Go to full version