Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Nowa strona Monderii  (Read 898 times)

Łukasz Harpien

• Aktywny użytkownik
Nowa strona Monderii
« on: Marzec 03, 2012, 16:17:38 pm »

Jakiś czas temu zniknął już raz i mam nadzieję, że na zawsze, konflikt pomiędzy Elderlandem, a Monderią. Ostatecznie połączyliśmy siły, ja znów wróciłem do Elderlandu, a Monderia jest jego autonomicznym podmiotem.

Chciałbym jednak powiadomić, że Monderia w końcu zyskała swoją pierwszą stronę internetową jako prowincja, co kończy jej długi okres bycia obszarem martwym. Powinno to szczególnie zaciekawić delegatów obecnych na II Kongresie Wiedeńskim, którzy debatowali nad jej stanem faktycznym oraz wysunięciem wspólnego stanowiska wobec Królestwa Elderlandu jako posiadacza ziem monderyjskich.

Przy okazji, żeby przedstawić też kilka ważniejszych informacji: Premierem Monderii jestem obecnie ja, Arcyksięstwo Monderii powinno stać się niedługo Księstwem Monderii, utworzona zostanie monderyjska federacja sportowa i już wkrótce odrestaurowane Księstwo Monderii powinno być gotowe do wystawiania swoich reprezentacji na mikronacyjne wydarzenia sportowe.

Oto i strona: http://elderland.pl/prowincje/monderia/
W zamyśle, powinna się ona stać motorem napędowym oraz, wraz z działem na forum, centrum życia Monderii.
Zachęcam też do sprawdzenia od czasu do czasu, co w Elderlandzie słychać. ;)
(-) Major Łukasz Harpien,
Premier Arcyksięstwa Monderii,
http://elderland.pl

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Nowa strona Monderii
« Reply #1 on: Marzec 03, 2012, 22:36:29 pm »

Tak więc znów Elderland - życzę powodzenia, także jako dawnemu przyjacielowi! Może kiedyś drogi naszych mikronacji znów się skrzyżują ;)
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.