Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

http://wsparcie.mikronacje.info -> wspieramy ciekawe projekty związane ze światem mikronacji.

Pages: 1 ... 3 4 [5]

Author Topic: STOP dla ACTA !!!  (Read 7511 times)

Robert Dąbski

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Posts: 113
Odp: STOP dla ACTA !!!
« Reply #40 on: Luty 01, 2012, 16:17:31 pm »

Ja nie chodzę na wybory.
Logged
Robert Dąbski

2011 - ?

Markus Vilander

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Posts: 428
Odp: STOP dla ACTA !!!
« Reply #41 on: Luty 02, 2012, 00:16:37 am »

Oni są przedstawicielami społeczeństwa i są przez nas rozliczani. Robią coś źle, to im o tym mówimy.

Ty, jako przedstawiciel durnego narodu wciąż będziesz się łudził, że ich rozliczasz, a oni będą mieli tylko chwilę by rozliczyć całe Twoje życie. Macie niewielki wpływ na to, co oni zrobią, bo to oni są Panami z Waszego przyzwolenia, a Wy, co na nich głosujecie jesteście zwykłymi bezmyślnymi i naiwnymi muchami, które tylko zlatują się do gówna, wtedy kiedy posypią gnojówką przy urnach i możecie sobie jedynie pomachać skrzydełkami w imię ich niepoprawności na najróżniejszych manifestacjach. Prestiż i uznanie państwa polskiego w Europie i na świecie stoi wyżej niż jakieś życie prostego człowieka w Polsce.

Wpuściliście hołotę na salony, to teraz będą cierpieć wszyscy. Oby Wam te protesty wyszły na zdrowie i pamiętajcie, że ludzie, co są obecnie przy władzy nazywają teraz Was hołotą.

Przedstawicielem społeczeństwa jest każdy obywatel danego kraju, a nie jakiś lekkomyślny burżuj z Wiejskiej czy eurodupek z Polski zasiadający w Brukseli.   
Logged

Pel Nander

  • Ekspert
  • *****
  • Posts: 609
Odp: STOP dla ACTA !!!
« Reply #42 on: Luty 03, 2012, 13:28:49 pm »

Jestem swoim własnym przedstawicielem, a ogólnie mieszkańcem tego kraju.

Farmazonisz Markus zostaw takie myśli w swojej przestrzeni czaszkowej. Chociaż hmm to by znaczyło, że ACTA już działa.  

Za to Ty, jako przedstawiciel durnego narodu wciąż będziesz się łudził, że im nie możesz nic zrobić, a oni będą mieli tylko chwilę by rozliczyć całe Twoje życie. Będziecie pewni, że nie macie wpływu na to, co oni z Wami zrobią, bo to oni są Panami z przyzwolenia większości narodu, a Wy co nie głosowaliście jesteście zwykłymi bezmyślnymi i naiwnymi muchami, które tylko zlatują się do gówna, wtedy kiedy posypią gnojówką na waszych życiowych ścieżkach i sami sobie jedynie połamaliście skrzydełka i nadstawiacie tyłek do bicia i twarz w imię ich niepoprawności żyjąc z dnia na dzień.

Pozwalacie przebywać hołocie na salonach, to teraz będą cierpieć wszyscy. Oby Wam ta beznadziejność wyszła na zdrowie i pamiętajcie, że ludzie, co są obecnie przy władzy nazywają teraz Was zasobami.

Oni czekają na takich jak Wy takich którzy nic nie powiedzą takich którzy będą bezmyślnie przyjmowali wszystko co wymyślą takich którzy umysłowo dali się zniewolić.

Służalczość i chciwość państwa polskiego w Europie i na świecie stoi wyżej niż jakieś życie prostego człowieka w Polsce.

Przedstawicielem społeczeństwa jest każdy obywatel danego kraju, a nie jakiś lekkomyślny burżuj z Wiejskiej czy eurodupek z Polski zasiadający w Brukseli.   - Dokładnie tak.
« Last Edit: Luty 03, 2012, 13:35:44 pm by Pel Nander »
Logged
Nie dla ACTA !!!
Pages: 1 ... 3 4 [5]