Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Author Topic: STOP dla ACTA !!!  (Read 4457 times)

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: STOP dla ACTA !!!
« Reply #10 on: Styczeń 24, 2012, 22:36:31 pm »

WE, w takim razie należałoby wybrać coś, co do Sejmu bez WE głosu nie wejdzie. Od razu mówię: NIE jestem za KPR/UPR/Mikkem.

Niemniej sytuacja była taka, że PO jest za, PiS przeciw, ale to PiSowcy głosowali za, a PO po połowie, więc nie wiadomo kto jak zagłosuje w przypadku ponownego rozpatrzenia, tym razem przez krajowy parlament.
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Abdullah Aykm

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #11 on: Styczeń 25, 2012, 06:42:41 am »

Szanowni Państwo  ale Polska Ma jeszcze Trybunał Konstytucyjny  który się zajmuje takimi sprawami a znając profesorków z TK to na pewno się przyczepia ze nie zgodne z polska konstytucja itp itd

Robert Schmitz

• Nowy użytkownik
  • *
    • Republika Victoria
« Reply #12 on: Styczeń 25, 2012, 10:57:24 am »

A PiS było za w trakcie przyjmowania rezolucji Parlamentu UE!

Popieram protest, choć jestem wyborcą PO! Poprostu w trakcie wyborów wybrałam mniejsze zło!
Tak, ale PiS przynajmniej przyznało się do błędu. PO to mniejsze zło? Ja bym powiedział że większe, nawet patrząc na ostatnie działania...
W efekcie będziemy mieli ACTA. Trzeba walczyć do końca o to, aby ACTA nie dać wprowadzić, prośbą i groźbą.

http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew

Nadia

• Użytkownik
  • **
    • Imperium Rosyjskie - państwo wirtualne dla Ciebie!
« Reply #13 on: Styczeń 25, 2012, 11:49:33 am »

Imperium w dniu wczorajszym przyłączyło się do protestu zaciemniając swoją stronę WWW.
Uważamy, że ewentualna ratyfikacja przez RP tego dokumentu godzi w nasze prawa i interesy, i będziemy się sprzeciwiać tej inicjatywie za wszelką cenę.
/-/ kpt. Nadieżda Aleksiejewna Popowa
Rzecznik Prasowy Dworu JIW.
P. S.
Pragnę zaznaczyć, że pan Nander nie jest w żaden sposób powiązany z władzami Imperium Rosyjskiego ani samym państwem, i przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych naszą kulturą do odwiedzin pod adresem http://rosja.tk  :-*

Cristian I Flachbett

• Użytkownik
  • **
« Reply #14 on: Styczeń 25, 2012, 14:42:39 pm »

A PiS było za w trakcie przyjmowania rezolucji Parlamentu UE!

Popieram protest, choć jestem wyborcą PO! Poprostu w trakcie wyborów wybrałam mniejsze zło!
Tak, ale PiS przynajmniej przyznało się do błędu. PO to mniejsze zło? Ja bym powiedział że większe, nawet patrząc na ostatnie działania...
W efekcie będziemy mieli ACTA. Trzeba walczyć do końca o to, aby ACTA nie dać wprowadzić, prośbą i groźbą.

http://www.youtube.com/watch?v=WpfDnYI9Sew

Zgadzam się! Prawa, racja!

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #16 on: Styczeń 27, 2012, 02:15:51 am »

(...)
P. S.
Pragnę zaznaczyć, że pan Nander nie jest w żaden sposób powiązany z władzami Imperium Rosyjskiego ani samym państwem, i przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych naszą kulturą do odwiedzin pod adresem http://rosja.tk  :-*
Tak nie jest i tym samym też podał tą wiadomość jako cytat z odnośnikiem do źródła ;] i już bez ACTA się obyło normalną metodą.

Podpisz międzynarodową petycję przeciw ACTA
http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread_pl/?sbc

"Ty głosujesz na ACTA - Ja nie głosuję na Ciebie".
"To nie jest szantaż, to jest demokracja."

Nie dla ACTA !!!

Nadia

• Użytkownik
  • **
    • Imperium Rosyjskie - państwo wirtualne dla Ciebie!
« Reply #17 on: Styczeń 27, 2012, 11:03:19 am »

A czemu moja wiadomość została wymoderowana jeśli mogę wiedzieć?

Robert Dąbski

• Aktywny użytkownik
« Reply #18 on: Styczeń 27, 2012, 17:14:13 pm »

Te pseudopetycje internetowe nic nie dadzą. Ja w ogóle nie głosuję w wyborach i powiem, że teraz to co robi i PO i PiS jest nie mądre. PO jest podporządkowane rygorom UE i USA tak jak przed 1989 rokiem. PiS zachowuje się skandalicznie, gdyby było na miejscu(nie daj Boże!) PO, to wtedy byśmy zobaczyli podobną grę...
Robert Dąbski

2011 - ?

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
« Reply #19 on: Styczeń 27, 2012, 17:30:00 pm »

Te pseudopetycje internetowe nic nie dadzą. Ja w ogóle nie głosuję w wyborach i powiem, że teraz to co robi i PO i PiS jest nie mądre. PO jest podporządkowane rygorom UE i USA tak jak przed 1989 rokiem. PiS zachowuje się skandalicznie, gdyby było na miejscu(nie daj Boże!) PO, to wtedy byśmy zobaczyli podobną grę...

Gdyby teraz rządził PiS, to teraz byśmy mieli na ulicach regularną wojnę sprowokowaną przez żydokomunę z TVN-u :P Gdyby PiS podniósł podatki, wzrosła cena benzyny, ACTA, burdel z reformą zdrowia itd. itp. to przecież byłoby za dużo dla tych z tej telewizji lub GW i musieliby przekonać lud, że trzeba wyjść na ulice. Jak to robi PO to jest ok.
« Last Edit: Styczeń 27, 2012, 17:40:48 pm by Ludwik Bourbon »