Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Hasseland poszukuje specjalistów  (Read 3051 times)

diuk Piotr Koscinski

• Nowy użytkownik
  • *
Hasseland poszukuje specjalistów
« on: Grudzień 27, 2011, 14:57:33 pm »

Królestwo Hasselandu poszukuje specjalistów do budowy nowej stolicy
http://www.facebook.com/Hasseland
Potrzebne są różne formy wsparcia - od budowy zabytków po supernowoczesne obiekty, od pomocy doraźnej po funkcję komisarycznego burmistrza. W zamian - od wynagrodzenia w postaci hasselandzkich dukatów, po nazwanie ulicy imieniem najaktywniejszego specjalisty... dla tych, co zechcą pozostać w Hasselandzie na dłużej, specjalne zachęty  ;D
Pozdrowienia,
diuk Piotr Kościński
Przedstawiciel SPM

diuk Piotr Koscinski

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Hasseland poszukuje specjalistów
« Reply #1 on: Sierpień 17, 2012, 16:44:41 pm »

Królestwo Hasselandu poszukuje specjalistów WSZELAKICH!
Chcesz zostać obywatelem - przyjmiemy Cię z przyjemnością.
Jesteś wielce zasłużony w swoim v-państwie ale chciałbyś na jakiś czas zająć się czymś innym - zapraszamy na "pracujące wakacje". Tworzymy właśnie przepisy, umożliwiające kontraktowe zatrudnienie dla cudzoziemców.
http://hasseland.surmenia.org/forum/
ew. do mnie: p.koscinski@rp.pl
Pozdrowienia,
diuk Piotr Kościński
Przedstawiciel SPM

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #2 on: Październik 17, 2015, 21:48:07 pm »

Wnoszę o usunięcie tego typa i wszystkich jego postaci z tego forum. ;D

Uzasadnienie:

Jest on zagrożeniem dla każdej mikronacji. Wywołuje bóle głowy, wymioty, nagłą wysypkę i sraczkę. Straszna choroba zakaźna przenoszona drogą kropelkową i megabajtową. ;D

kazag

• Administrator
  • Ekspert
  • Swawolny Byk / Kazag Slobodanovic
    • Okoczia
« Reply #3 on: Październik 18, 2015, 09:35:56 am »

Nie chce się wdawać w jakieś niepotrzebne spory, ale wydaje mi się, że diuk Kościński jednak zrobił również sporo dobrego dla mikronacji.
Tak czy inaczej, profil diuka i ten temat pozostanie na swoim miejscu.
podróżnik Kazag Slobodanovic
znany również jako Swawolny Byk, Szaman Bitowy Okoczii
www.okoczia.cba.pl

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #4 on: Październik 18, 2015, 16:54:55 pm »

Czyli co ten stary cap takiego zrobił? Bo ta stara k*** jest wszędzie wychwalana i za jego obrazę można stracić v-życie. Zatem, chciałbym przeczytać czym ta stara k*** zasłynęła i dlaczego należy przed nim klękać oddając mu cześć?

Mój wniosek o v-rozstrzelanie tego sk**** nadal podtrzymuję i ch** mnie to obchodzi, że Hasseland bez niego przestanie v-istnieć. :)
« Last Edit: Październik 18, 2015, 17:21:56 pm by kazag »

kazag

• Administrator
  • Ekspert
    • Okoczia
« Reply #5 on: Październik 18, 2015, 17:31:26 pm »

Jeśli chodzi o język użyty powyżej, to swoją opinię wyraziłem w prywatnej wiadomości i mam nadzieję, że nie będziemy musieli kontynuować tego tematu.

Jeśli chodzi o diuka, to wg mnie sam fakt organizowania zjazdów i OPM to jest dla mnie "coś". Generalnie nie mam żadnych informacji o Tobie, nie wiem więc, co takiego Ty zrobiłeś dla v-świata, ale doceniam fakt, że angażujesz się w reaktywację tego forum. Natomiast zazwyczaj mam taką zasadę, że najpierw wymagam od siebie, a potem od innych. Ok, to co zrobił diuk (a znam to jedynie z relacji prasowych) moim zdaniem jest przewinieniem, ale osobiście darzę go szacunkiem ze względu na wkład w rozwój mikronacji.

Ps. Ponieważ to forum to nie jest żaden dyplomatyczny kanał, ani salon w królewski/książęcym/prezydenckim/wodzowskim pałacu, to uznałem, że mogę mówić do Ciebie na "ty". Ot, wszyscy jesteśmy mieszkańcami mikronacji, więc w sumie dlaczego nie. Jeśli to komuś przeszkadza, proszę o info.
www.okoczia.cba.pl

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #6 on: Październik 18, 2015, 18:24:30 pm »

Zapoznałem się z wiadomością prywatną. :)

Do mnie WE się zwraca per Ty, a do kościucha per diuk. Co to za polityka? Równi równiejsi?

Czyli to, że ten szary dziadunio organizował zjazdy i wpadł na opeemowski pomysł mający na celu zrównanie wszystkich podmiotów wchodzących w skład mikroświata względem wyobrażeń tej organizacyji jest CZYMŚ i że zrobił coś dla mikroświata? WE wpisuje się w ten motłoch przez kościucha wychowany, który uważa, że należy się jednoczyć tak jak kościuch Wam nakazał.

Ten dziad powinien być rozstrzelany przez v-pluton egzekucyjny za v-mordowanie z premedytacją mikronacji w imię prawa opeemowskiego (do dzisiaj obowiązującego), alienowanie ich w imię chorych wyobrażeń członków tamtejszej organizacji, a z tego, co pamiętam, to Okoczia także lizała buty temu staruchowi, tak jak inne sługi podające mu herbatkę w imię wdzięczności, że ten stary cap sprawił, że zjednoczył mikronacje w imię najbardziej odpowiedniej polityki względem nich. To WE uważa za wkład w rozwój mikronacji? To jest REGRES przez tego gnoja i debila w jednym w gazetce na RZ wraz ze swoimi pomagierami przygotowany!

I prosiłbym o nie porównywanie mnie do tego gnoja kościucha! Jak ma ochote, to niech mi wytoczy sprawę w sądzie, jak coś go boli, a jak WE boli to, że go boli, to ja mam na to wy***, czy to jest dla WE jasne?

P.S.
Co jest obraźliwego w słowie "kutwa"?
« Last Edit: Październik 18, 2015, 19:04:18 pm by kazag »

kazag

• Administrator
  • Ekspert
    • Okoczia
« Reply #7 on: Październik 18, 2015, 19:09:55 pm »

Waham się co do kutwy jeszcze. Takie rozdarcie językowe.

Wobec diuka używam słowa "diuk" bo tak mi jest wygodniej, nie wiąże tego ze szczególną nobilitacją. Gdyby w nazwie profilu wpisane było "Król Piotr Koscinski" lub "Papież Piotr Koscinski" lub "Jedi Piotr Koscinski" pewnie używałbym odpowiednio "król", "papież", "jedi". Niezbadane są meandry ludzkiego umysłu, prawda?

Natomiast "WE" wobec mnie możemy sobie darować. Szoszoini nie używają raczej takiej tytulatury... Generalnie nie tytułujemy się za bardzo, może Wodza jedynie. Także "Kazag", "Ty" lub cokolwiek tam przyjdzie do głowy, będzie ok.

Co do reszty wypowiedzi, uznaje temat za skończony z mojej strony. Nie trudnię się zajęciami bezcelowymi. Miłej niedzieli.
www.okoczia.cba.pl

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #8 on: Październik 18, 2015, 19:33:45 pm »

Rozedrzeć to mogę koszulę i szmatą z niej pochodzącą zakneblować Ci v-usta. :)

Co do umysłu ludzkiego, to nieprawda, że jest niezbadany i wiedz, że mnie twój pustostan mało obchodzi, w którym cholera wie, co zamieszkało.  ;)

Proszę nie kłamać w mojej obecności mówiąc, że Szanowny Ka nie trudni się zajęciami bezcelowymi. Nie macie co robić i będziecie mi k*** i inne ch*** muje dzikie węże podkreślać na czerwono? Czy Wy nie wiecie, że mnie ten kolor rozjusza?  ;D

Ja Wam poprawię moją wypowiedź, żebyście się nie spocili za bardzo przy czynności bezcelowej.  ;D

« Last Edit: Październik 18, 2015, 19:36:42 pm by kazag »

Stanisław Klepka

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #9 on: Październik 18, 2015, 19:39:25 pm »

Ach zapomniałem o tych pedalskich gwiazdeczkach.  ;D