Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Informacje z Czarnego Kraju (Shvaeziläjde, lub Svartlandu)  (Read 2604 times)

Apache Uga-naki

• Użytkownik
  • **
  • Wódz Apaczowa
    • Forum Apaczowa
Odp: Informacje z Czarnego Kraju (Shvaeziläjde, lub Svartlandu)
« Reply #10 on: Grudzień 28, 2011, 14:37:42 pm »

Ja się zgadzam z Abdullahem, państwo w którym nikt nie robi nic przez kilka miesięcy to już tylko coś w stylu "opuszczonego miasta".

Vøtt I

• Aktywny użytkownik
  • Król Nartlandu
    • Królestwo Nartlandu
« Reply #11 on: Grudzień 28, 2011, 17:05:44 pm »

Nie rozumiem, co zmienia to określenie? (wiem, że dotyczy Czarnego Kraju, ale nie wiem w jakim celu zostało wystawione). A osoby Pana Abdullaha to nie będę już komentował...

I znowu zmiany...
Rodzina znów w komplecie... Pogodziłem się z synem. A co do kraju, nordia nas zaatakowała, mimo braku odzewu z naszej strony. Trochę to niehumanitarne... My nie podjęliśmy broni (jeszcze), mimo tego kule spadły na nas... Teraz jestem daleko, w bezpiecznym miejscu... Szkoda mi tylko, że jestem oskarżany w Skarlandzie... Nie wiem dlaczego? :/ Widać, prawo ich jest trochę niezrozumiałe (przynajmniej dla mnie)... Może powinni popracować, albo logicznie pomyśleć... 
« Last Edit: Styczeń 20, 2012, 12:00:51 pm by Faders ad Vankavig (Aaron I) »
Heer Kuninger Nærteskländø - Vøtt I (Vøtt Æstån Svartsonburg av Viikineskmånn).

Vøtt I

• Aktywny użytkownik
  • Król Nartlandu
    • Królestwo Nartlandu
« Reply #12 on: Luty 18, 2012, 11:53:25 am »

Zmiany!
Kolejne zmiany w Szwecilandii, bo zanikła nazwa polska. Więc tak, zmieniła nam się polityka, teraz jesteśmy Ludową Federacją Swecilandii, lub jak ktoś woli Ludowym Raghallstwem. Aby się dostać do naszego kraju, trzeba nabyć wizę, w konsulacie na forum. Określone są tam też warunki przebywania na terytorium.
Oto one:

UWAGA: Jeśli komuś zostanie wystawiona wiza, podlega on nadzorowi konsula i milicji.

Poradnik pierwszego przyjazdu:
- Jeśli otrzymałeś wizę, musisz słuchać rozkazów konsula, pod odpowiedzialnością prawną.
- Nie wolno ci samemu poruszać się po mieście. Otrzymasz opiekuna, który dopilnuje, abyś zobaczył chwałę naszego narodu.
- Jeśli otrzymasz obywatelstwo, przestaniesz być pilnowany, ale nie oznacza to tego, że nie podlegasz odpowiedzialnością prawną, za łamanie poradnika.
- Musisz odwiedzić Mauzoleum, gdzie spoczywa Kochany Wódz - Martinoi ad Vankavig i Pałac Raghallski, gdzie panuje Wieczny Władca (niech chwała będzie z Nim!).
- Musisz oddać mu hołd i obmyć ręce wodą ze źródła.
- Jeśli nie jesteś obywatelem, pod żadnym pozorem nie możesz odwiedzać sklepów! Twój opiekun zatroszczy się o twoje dobro.
- Jeśli chcesz poruszać się samochodem, musisz dostać specjalne pozwolenie w Urzędzie Pomocy Obywatelskiej z określeniem miast.   
- Na terenie kraju nie możesz ujawniać, ani praktykować swojej religii.
- Nie wolno rozmawiać o polityce, a w szczególności jej krytykować!

ZAPRASZAMY!

PS 2-go marca nasza rocznica! ;)
« Last Edit: Luty 18, 2012, 11:57:23 am by Faders ad Vankavig (Aaron I) »
Heer Kuninger Nærteskländø - Vøtt I (Vøtt Æstån Svartsonburg av Viikineskmånn).

Apache Uga-naki

• Użytkownik
  • **
  • Wódz Apaczowa
    • Forum Apaczowa
« Reply #13 on: Luty 19, 2012, 13:49:39 pm »

Panie raghallu, czy to nie za dużo zmian w tak krótkim czasie? I czy aby nie za surowe warunki przebywania w państwie? Kto będzie chciał odwiedzić kraj jak nie będzie mógł praktycznie nic zrobić samemu?

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #14 on: Luty 19, 2012, 15:44:31 pm »

Raghall liczy na to, że ludzie zaczną odwiedzać z ciekawości, jak Koreę Płn.
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Arkadiusz von Wettyn

• Zaawansowany użytkownik
  • Król Hirshbergii i Weerlandu
    • ZSKHiW
« Reply #15 on: Luty 19, 2012, 20:00:10 pm »

Narodowy Komisariat Spraw Wewnętrznych musi koniecznie otrzymać ten poradnik, gdy będzie tworzył przewodnik po ZSKHiW!
(-) Arkadiusz II Filip (von Wettin)
Król Hirshbergii i Weerlandu, Prezes ZJAREX.Korporejszyn