Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

Author Topic: Pozdrowienia z Bohanu!  (Read 1705 times)

Prasad Shaw Bikram

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miłościwie panujący władca Królestwa Bohan
    • Królestwo Bohan
Pozdrowienia z Bohanu!
« on: Grudzień 22, 2011, 12:24:00 pm »

Bądźcie pozdrowieni, obywatele mikroświata!

Chciałbym, kierując się dobrym zwyczajem, przedstawić swoją skromną osobę. Jam jest Prasad Shaw z dynastii Bikram, władca od niedawna w pełni suwerennego Królestwa Bohan. Podążając ideologią która prowadzi zapewne użytkowników tego forum przez kręte ścieżki sieci, postanowiłem założyć własną mikronację. V-państwo, którego zalążek mam zaszczyt stworzyć, wzorować będzie się na kulturze azjatyckiej, na krajach takich jak Nepal, Bhutan czy może (będący pod kontrolą ChRL) Tybet.

Do zgłębienia tamtejszych zwyczajów i co za tym idzie powstania Bohanu, zainspirowały mnie takie filmy jak "Kundun" Martina Scorsese czy może "Siedem lat w Tybecie" Jeana-Jacquesa Annauda. Z tego co udało mi się zaobserwować, czegoś takiego jeszcze w polskim mikroświecie nie ma (mogę się mylić, niezbadane są zasoby internetu ;)). Uwierzcie lub nie, ale bogactwo tamtejszych kultur dosłownie poraża. Jako, że lubię wyzwania, chciałbym przenieść je na grunt v-światowy.

Cóż, nie będę Was dalej zanudzał. Mam nadzieję na dobrą zabawę we wspólne kreowanie mikronacyjnej codzienności. Pokój z Wami :).
« Last Edit: Grudzień 22, 2011, 12:26:03 pm by Prasad Shaw Bikram »

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
Odp: Pozdrowienia z Bohanu!
« Reply #1 on: Grudzień 22, 2011, 12:41:44 pm »

Po poziomie wypowiedzi sądzę, że mikronacja ma potencjał z takim przywódcą. Serdecznie witam Pana na Forum Mikronacje!
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

Cristian I Flachbett

• Użytkownik
  • **
« Reply #2 on: Grudzień 22, 2011, 17:04:19 pm »

Witam serdecznie, panie Prasad [przepraszam, jeśli źle odmieniłem pana imię]. Życzę miłego pobytu na Forum Mikronacje , a także powodzenia pańskiej mikronacji!  ;)

Meisande V Gvandoya

• Zaawansowany użytkownik
  • Królowa Samundy
    • Zjednoczone Królestwo Samundy
« Reply #3 on: Grudzień 22, 2011, 21:16:19 pm »

Karibu!

Miło mi powitać władcę Królestwa Bohan JKM Prasada Shaw z dynastii Bikram :)

Lala salama!
Królowa Samundy
Meisande V Gvandoya
Okotukwano (MSZ)
Osen (Minister Sprawiedliwości)
Mlikesh
Szamanka Plemienia Katabongo
"Gorące Słońce Pustyni"

KF JPM

• Moderator Globalny
  • Zaawansowany użytkownik
    • La Palma
« Reply #4 on: Grudzień 23, 2011, 12:21:23 pm »

Hjertlig Velkommen!
Witamy serdecznie!
A czy oprócz ciekawego pomysłu "coś" już powstało? Chodzi mi oczywiście o stronę, forum, historię, symbole narodowe etc...
J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Prasad Shaw Bikram

• Nowy użytkownik
  • *
  • Miłościwie panujący władca Królestwa Bohan
    • Królestwo Bohan
« Reply #5 on: Grudzień 23, 2011, 12:55:52 pm »

A czy oprócz ciekawego pomysłu "coś" już powstało? Chodzi mi oczywiście o stronę, forum, historię, symbole narodowe etc...

Ależ oczywiście, powstaje cały czas ;). Myślę, że gdy przejdzie Pan pod ten adres (lub kliknie w moją sygnaturę), wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane.

24.12.2011 Niepodległość Bohanu

Dzień w którym Bohan ogłosi swoją niepodległość, przypadnie najpewniej na 27 grudnia. Ustanowione zostanie przy tym Święto Niepodległości, celebrowane każdego roku, właśnie w pierwszy dzień po świętach Bożego Narodzenia.
« Last Edit: Grudzień 24, 2011, 22:22:18 pm by Prasad Shaw Bikram »