Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Konferencja mikronacyjna  (Read 2148 times)

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Konferencja mikronacyjna
« Reply #10 on: Listopad 11, 2011, 22:06:16 pm »

Z takim burżujem i chamem jak Pan nie zamierzam popadać w jakąkolwiek dyskusję, bo Pan wie wszystko najlepiej. ;) Proszę zauważyć z łaski swojej, że moje spostrzeżenia, które wygłosiłem kiedyś w OPM raczą się teraz spełniać, więc proszę mi nie mówić, że ja nie posiadam żadnej wiedzy, bo to jest dość poważne pomówienie, Panie niezorientowany płciowo.

A może przytoczysz swoje zachowania w Sarmacji, jak Ty potrafisz kulturalnie rozmawiać z ludźmi?

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #11 on: Listopad 11, 2011, 22:41:01 pm »

Z takim burżujem

Niestety, ale moja rodzina nie posiada środków produkcji, więc nie jestem burżujem :(

i chamem

Nikt od nas też nie uprawia ziemi.

jak Pan nie zamierzam popadać w jakąkolwiek dyskusję

Popadać w dyskusję. Ciekawa koncepcja. Szkoda, że błędna i narażająca na śmieszność. Naprawdę, nie używaj kolokacji, których nie rozumiesz.

bo Pan wie wszystko najlepiej. ;)

Z pewnością lepiej od ciebie.

Proszę zauważyć z łaski swojej, że moje spostrzeżenia, które wygłosiłem kiedyś w OPM raczą się teraz spełniać

I znowu. Wygłosić spostrzeżenie. Ty jesteś funkcjonalnym analfabetą, czy tylko udajesz?

więc proszę mi nie mówić, że ja nie posiadam żadnej wiedzy, bo to jest dość poważne pomówienie

To nie jest pomówienie. To akurat jest prawda :D

A może przytoczysz swoje zachowania w Sarmacji, jak Ty potrafisz kulturalnie rozmawiać z ludźmi?

Z ludźmi, czy z kretynami? ;D
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Mardred von Salvepol-Nova Vita

« Reply #12 on: Listopad 12, 2011, 02:09:24 am »

Sam szacunek do innych osób i pewna znajomość swojego miejsca w szeregu nie pozwala maturzystom zapierdzielać w dyskusji akademickiej na mównicę i czytać referatów. To jest kwestia nie tyle ich toleracji, co naszego szacunku. Nawet jeśli nikt nie zwróciłby mi uwagi, to ja wiem, że jest to nie na miejscu.

Głos owszem, mogę zabrać, o ile poparty czymkolwiek. Na wygłaszanie osądów to jestem o wiele za młody Panie Villander.
KAROLINA XVI SZOSZOIN, KRÓL CIPROFLOKSJAŃSKI
Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita vel. Żelazny Żuk
Okoczia

Flaga brugijska, ale nie narzekam, przesłanie ważniejsze.

Markus Vilander

« Reply #13 on: Listopad 12, 2011, 12:06:13 pm »

To nie jest pomówienie. To akurat jest prawda.

Twoja prawda równa się z gównianą prawdą.

Z ludźmi, czy z kretynami?

Nie sądziłem, że twoja skala oceny człowieczeństwa określa kretynów poza wymiarem człowieczeństwa. Prezentujesz w tym momencie zachowania, którymi Adolf Hitler się kierował pisząc między innymi "Mein Kampf"...Jako przyszły prawnik powinieneś wiedzieć, że przyjdzie Ci bronić i ludzi, i jak to ich nazwałeś -kretynów...Ja nie chciałbym mieć tak narcystycznie i egoistycznie zapatrzonego w siebie prawniczyny. Mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz, bo obecnie przejawiasz zachowania apatycznego palanta o nieprzeciętnej inteligencji. ;)

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #14 on: Listopad 12, 2011, 15:27:11 pm »

To nie jest pomówienie. To akurat jest prawda.

Twoja prawda równa się z gównianą prawdą.

Prawda ma to do siebie, że jakakolwiek by nie była, to zawsze oddaje stan faktyczny ;)

Z ludźmi, czy z kretynami?

Nie sądziłem, że twoja skala oceny człowieczeństwa określa kretynów poza wymiarem człowieczeństwa. Prezentujesz w tym momencie zachowania, którymi Adolf Hitler się kierował pisząc między innymi "Mein Kampf"...

Argumentum ad Hitlerum

Jako przyszły prawnik powinieneś wiedzieć, że przyjdzie Ci bronić i ludzi, i jak to ich nazwałeś -kretynów...

To nie oznacza, że mam im nadskakiwać ;)

Ja nie chciałbym mieć tak narcystycznie i egoistycznie zapatrzonego w siebie prawniczyny.

Na to nie stać cię już teraz ;D

Mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz, bo obecnie przejawiasz zachowania apatycznego palanta o nieprzeciętnej inteligencji. ;)

A to potraktuję jako komplement.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!