Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

http://wsparcie.mikronacje.info -> wspieramy ciekawe projekty związane ze światem mikronacji.

Pages: 1 ... 4 5 [6]

Author Topic: Elekcja Króla Ciprofloksjańskiego  (Read 5113 times)

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
Odp: Elekcja Króla Ciprofloksjańskiego
« Reply #50 on: Wrzesień 21, 2011, 19:16:20 pm »

Nie... Bronisław Korwin-Wiercipięta... A co taki zdziwiony? :D

A, i tego nazwiska, które podałeś od lat nie używam.

Trochę zdziwiony. Nie wiedziałem że cię w Ciprofloksji udzielasz. W sumie to wiem tylko tyle że Kiprowie to tak naprawdę Sarmaci, a samo Państwo Ciprofloksjańskie jest przeze mnie i wielu innych uważane za satelitę Księstwa ^^

A jeżeli chodzi o nazwisko to no cóż, osobiście przez 3 lata swojego nie zmieniałem i wszyscy znają mnie jako Talerz de Tocqueville. Ostatnio jednak zastanawiałem się  czy nie dodać sobie imienia Tyrion :D

A jeżeli chodzi o to czy Karolin czy Karolina. Pisownia imienia na modłę wandejską :P Karolin XVI Szoszoin brzmi oryginalniej :P
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #51 on: Wrzesień 21, 2011, 19:57:49 pm »

Trochę zdziwiony. Nie wiedziałem że cię w Ciprofloksji udzielasz. W sumie to wiem tylko tyle że Kiprowie to tak naprawdę Sarmaci

O ile mi wiadomo, to nazwą własną narodu są Ciprofloksjanie, a nie jakieś tam kipry.

a samo Państwo Ciprofloksjańskie jest przeze mnie i wielu innych uważane za satelitę Księstwa ^^

Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie odsiaduję w Sarmacji jakieś 11 miesięcy pozbawienia wolności, zaś drugi mieszkaniec Sarmacji ma jeszcze dwa tygodnie do odbębnienia, to faktycznie, jesteśmy w bardzo zażyłych relacjach. Szczególnie biorąc pod uwagę postawę rządu lodowego względem nas.

A jeżeli chodzi o to czy Karolin czy Karolina. Pisownia imienia na modłę wandejską :P Karolin XVI Szoszoin brzmi oryginalniej :P

Brzmi ciulowo. Jak większość wytworów kultury późnowandejskiej.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Mardred von Salvepol-Nova Vita

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #52 on: Wrzesień 21, 2011, 21:43:38 pm »

A jeżeli chodzi o nazwisko to no cóż, osobiście przez 3 lata swojego nie zmieniałem i wszyscy znają mnie jako Talerz de Tocqueville. Ostatnio jednak zastanawiałem się  czy nie dodać sobie imienia Tyrion :D

Ty nie miałeś nigdy problemów v-rodzinnych :)
KAROLINA XVI SZOSZOIN, KRÓL CIPROFLOKSJAŃSKI
Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita vel. Żelazny Żuk
Okoczia

Flaga brugijska, ale nie narzekam, przesłanie ważniejsze.
Pages: 1 ... 4 5 [6]