Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8

Author Topic: Mapa ZŁB  (Read 8577 times)

Markus Vilander

• Zaawansowany użytkownik
Odp: Mapa ZŁB
« Reply #10 on: Sierpień 22, 2011, 19:48:45 pm »

terenem czego?

Don Flaco

• Użytkownik
  • **
  • GG: 2853002
    • Republika Ludowa Siedmiogrodu
« Reply #11 on: Sierpień 22, 2011, 19:48:55 pm »

Towarzyszu Ludwiku, nie dziwcie się.
Przynależność narodowa pokazuje tutaj działania skierowane wobec Królestwa Wurstlandii oraz Republiki Ludowej Siedmiogrodu. Oba państwa zostały usunięte z mapy "wyczyszczonej".
(-) Don Flaco dos Santos

http://repludowa.pl

Markus Vilander

« Reply #12 on: Sierpień 22, 2011, 19:54:52 pm »

Towarzyszu Ludwiku, nie dziwcie się.
Przynależność narodowa pokazuje tutaj działania skierowane wobec Królestwa Wurstlandii oraz Republiki Ludowej Siedmiogrodu. Oba państwa zostały usunięte z mapy "wyczyszczonej".

Mogłaby Wasza Ekscelencja mówić jaśniej, bo nic z tego nie rozumiem...i czego dotyczy ta mapa "wyczyszczona"?

Zenek Łod Benka

• Piąta Rzeczpospolita Polska
« Reply #13 on: Sierpień 22, 2011, 19:57:57 pm »

"terenem czego?"
Bez Przynależności Państwowej tzn trupem.
"Przynależność narodowa pokazuje tutaj działania skierowane wobec Królestwa Wurstlandii oraz Republiki Ludowej Siedmiogrodu."
Tworzę jednocześnie dwie mapy, aby zadowolić i "grube fisze" i przeciętne kraje. Za swoją złą prasę kraj może winić tylko siebie.

Cysosz Zenek

Markus Vilander

« Reply #14 on: Sierpień 22, 2011, 20:29:49 pm »

"terenem czego?"
Bez Przynależności Państwowej tzn trupem.
"Przynależność narodowa pokazuje tutaj działania skierowane wobec Królestwa Wurstlandii oraz Republiki Ludowej Siedmiogrodu."
Tworzę jednocześnie dwie mapy, aby zadowolić i "grube fisze" i przeciętne kraje. Za swoją złą prasę kraj może winić tylko siebie.

Czyli Królestwo Wurstlandii jest uznawane za ten przeciętny kraj? Zła prasa zawiniła w czym i co w sobie zawierała, że kogoś ego zostało urażone? - o co Panu chodzi do diaska?

Poza tym, Królestwo Sclavinii to jest nowym krajem, a tak naprawdę to Emila Potockiego, który raczył stworzyć swoje własne państewko w wyniku konfliktu z Sokołowiczami i Hansem w RSiT. Nigdy żadne Królestwo Sclavinii nie było na tej wyspie, a wstawianie go tam na siłę jest zagrywką nachalną i przez nas nieakceptowalną. Dlaczego swego kraju nie osadzicie przy swoich najcudowniejszych sojusznikach - Trizondalczykach? Byle jak najdalej od Królestwa Wurstlandii. Bardziej respektuję Siedmiogród niż Wasz kraj.  ;)

« Last Edit: Sierpień 22, 2011, 20:31:44 pm by Markus Vilander »

Zenek Łod Benka

« Reply #15 on: Sierpień 22, 2011, 20:39:24 pm »

Nie jestem i nie byłem nigdy obywatelem Sclavinii. Nie jestem w ogóle obywatelem żadnego kraju. Sclavinia istnieje od 2007, więc NIE jest nowa.
"Czyli Królestwo Wurstlandii jest uznawane za ten przeciętny kraj? "
Obrażanie się to hobby WKM? Nie miałem nic złego na myśli. Chciałem zarysować problem, że np. Sarmacja nie uznała by mapy w pełnym kształcie. Subiektywnie skróciłem więc mapę o kraje "kłopotliwe". To koniec dyskusji na ten temat.
"Zła prasa zawiniła w czym i co w sobie zawierała, że kogoś ego zostało urażone? "
Kraj WKM nie jest lubiany w Trizondalu i prawdopodobnie gdzieś jeszcze. Mój horyzont kończy się krótko, więc mnie to wystarczyło.
 "Nigdy żadne Królestwo Sclavinii nie było na tej wyspie, a wstawianie go tam na siłę jest zagrywką nachalną i przez nas nieakceptowalną."
Jestem skłonny z bólem pogodzić się z tym faktem.

Cysosz Zenek

Markus Vilander

« Reply #16 on: Sierpień 22, 2011, 20:56:49 pm »

Skoro w taki sposób Wasza Ekscelencja stawia sprawę, to oświadczam, że Królestwo Wurstlandii nie będzie uznawać tej mapy ze względu na te podziały mikronacji tj. te które są kłopotliwe i te które nie są kłopotliwe...To jest hańba i skandal. Albo się tworzy coś rzetelnie albo się nie zabiera za to wcale.

Guzik mnie to obchodzi, że jakiś Trizondal ma Wurstlandię w głębokim poważaniu. Twórzcie mapę rzetelnie, a nie ze względu na relacje jakie panują pomiędzy danymi krajami...Ponadto, przestańcie się opierać na Waszych bzdurnych przemyśleniach i zacznijcie dostrzegać obie strony jakiegoś zjawiska.

Zenek Łod Benka

« Reply #17 on: Sierpień 22, 2011, 21:07:48 pm »

To chyba dlatego, że my jakoś się nie lubimy.

Gdyby dało się zadowolić wszystkich mapą to dawno by tego dokonali bardziej utalentowani ode mnie kartografowie.

Na następnym wydaniu mapy Wurstlandia zostanie przemieszczona w należne jej miejsce (screen poniżej), jeśli WKM uważa, że ta lokalizacja poniża Królestwo, mogę usunąć Wurstlandię z mapy. Mogę też przesunąć nieco Sclavinię w stronę Sarmacji.

"Twórzcie mapę rzetelnie"
Mapa powstawała na użytek wewnętrzny, dopiero później ponieważ coś z tego wyszło postanowiłem ją wydać. Stąd zaszłości i dlatego na mapie wyczyszczonej pojawiły się głównie kraje OPM.

Cysosz Zenek

Markus Vilander

« Reply #18 on: Sierpień 22, 2011, 21:17:57 pm »

Nie zgadzam się na położenie Sclavinii i tej niezamieszkałej wysepki w tak bliskiej odległości od Królestwa Wurstlandii. Chcę mieć czym oddychać we własnym kraju. Proszę Sclavinię i tą śmieszną wysepkę przesunąć w inną część mapy.

Don Flaco

• Użytkownik
  • **
  • GG: 2853002
    • Republika Ludowa Siedmiogrodu
« Reply #19 on: Sierpień 22, 2011, 21:22:37 pm »

Twórzcie mapę rzetelnie, a nie ze względu na relacje jakie panują pomiędzy danymi krajami

W pełni popieram wypowiedź Towarzysza Markusa.
(-) Don Flaco dos Santos

http://repludowa.pl
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8