Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: TVT  (Read 4098 times)

Franciszek Józef II

• Ekspert
  • dawniej cysorz
    • Monarchia Austro-Węgierska
Odp: TVT
« Reply #10 on: Sierpień 03, 2011, 16:36:16 pm »

Od kiedy na środkowogalicyjskiej (współcz. okup. pol. "podkarpackiej") wsi jest akcent zabużański? :-)

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #11 on: Sierpień 03, 2011, 19:51:26 pm »

Od kiedy na środkowogalicyjskiej (współcz. okup. pol. "podkarpackiej") wsi jest akcent zabużański? :-)

Odkąd tylnojęzykowe "ł", tak zwane "eł sceniczne" zostało wyparte przez warszawską małomiasteczkową normę promującą wałczenie.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Vøtt I

• Aktywny użytkownik
  • Król Nartlandu
    • Królestwo Nartlandu
« Reply #12 on: Sierpień 03, 2011, 21:22:21 pm »

A może była to dawno już zapomniała gwara warszawska???
Heer Kuninger Nærteskländø - Vøtt I (Vøtt Æstån Svartsonburg av Viikineskmånn).

Arkadiusz von Wettyn

• Zaawansowany użytkownik
  • Król Hirshbergii i Weerlandu
    • ZSKHiW
« Reply #13 on: Sierpień 04, 2011, 16:46:22 pm »

Na przykład u lektora w metrze.
(-) Arkadiusz II Filip (von Wettin)
Król Hirshbergii i Weerlandu, Prezes ZJAREX.Korporejszyn

Markus Vilander

« Reply #14 on: Sierpień 04, 2011, 17:43:16 pm »

Ale macie problem :o

• Ekspert
« Reply #15 on: Sierpień 04, 2011, 18:50:12 pm »

Nie dziwię się, że towarzysz monarcha nie interesuje się problemem fonetyki. Niestety, ale prywatne uczelnie poznańskie uczą studentów filologii czym się różni b od d.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Markus Vilander

« Reply #16 on: Sierpień 04, 2011, 19:42:29 pm »

Nie dziwię się, że towarzysz monarcha nie interesuje się problemem fonetyki. Niestety, ale prywatne uczelnie poznańskie uczą studentów filologii czym się różni b od d.

Twa bezczelność Euskadii widać nie zna granic albo twoja koleżaneczka jest zwykłą plotkarą pozbawioną jakiegokolwiek etycznego postępowania. Jesteście siebie warci. Zapewniam Cię, że poznańskie uczelnie uczą znacznie więcej niż odróżnianie b od d, ale Ty jako znajomy swojej koleżaneczki, która studiuje filologie powinieneś być zaznajomiony z programem studiów filologicznych zapewne lepiej ode mnie. Jeżeli zamierzasz wpierdalać się w moje życie realne za pomocą tego forum i twoich durnych postów, to uświadom sobie, że to jest najbardziej idiotyczny sposób na poznanie mojej osoby.

Podam Ci swój numer buta, abyś mógł wszystkim ogłosić jaki numer buta posiadam. Sprawia Ci to przyjemność, Euskadi? A może Elence to sprawia przyjemność, która jest pozbawiona jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka? Euskadi dobierasz sobie koleżaneczki idealnie przypasowane do twego charakteru. Tylko pogratulować tego popierdolenia umysłowego, które prezentujecie obaj razem wzięci.

Tocza

• Aktywny użytkownik
    • Wolna Republika Winktown
« Reply #17 on: Sierpień 04, 2011, 20:24:05 pm »

Wy wszyscy jesteście nieźle „zakręceni”. :D

• Ekspert
« Reply #18 on: Sierpień 04, 2011, 20:34:16 pm »

Twa bezczelność Euskadii widać nie zna granic albo twoja koleżaneczka jest zwykłą plotkarą pozbawioną jakiegokolwiek etycznego postępowania.

Nie można być pozbawionym etycznego postępowania. Można postępować nieetycznie, bądź być pozbawionym do postępowania etycznego. Jak podpowiada mi towarzysz Euskadi, postępowanie ma na celu odkrycie prawdy materialnej, a etyczność wynika niejako na marginesie.

Jesteście siebie warci.

To znaczy, że jesteśmy dużo warci. Ja i towarzysz Euskadi.

Zapewniam Cię, że poznańskie uczelnie uczą znacznie więcej niż odróżnianie b od d

Tak, w programie jest także odróżnianie C od G.

ale Ty jako znajomy swojej koleżaneczki, która studiuje filologie powinieneś być zaznajomiony z programem studiów filologicznych zapewne lepiej ode mnie.

Jako studentka dwóch kierunków filologicznych mogę mieć jakieś pojęcie na temat programu studiów filologicznych na porządnej uczelni. A co się dzieje na uczelni towarzysza monarchy to się nawet w instytucie na Grzegórzeckiej w Krakowie nie śniło.

Jeżeli zamierzasz wpierdalać się w moje życie realne za pomocą tego forum i twoich durnych postów, to uświadom sobie, że to jest najbardziej idiotyczny sposób na poznanie mojej osoby.

Jaki jest związek między dokuczaniem wam a poznawaniem was? Czasem mam wrażenie, które odnoszą także inni mający wątpliwą przyjemność czytania waszych wypocin, że najlepszym zajęciem dla was byłoby tworzenie ulotek dla sekty Anioły Nieba.

A może Elence to sprawia przyjemność, która jest pozbawiona jakiegokolwiek szacunku dla drugiego człowieka?

Wiadomo. Moja pochwa już jest wilgotna na samą myśl dotyczącą waszego obuwia.

Euskadi dobierasz sobie koleżaneczki idealnie przypasowane do twego charakteru.

Towarzysza Euskadi znam już od liceum. Był oddział wyżej w klasie matfiz. Straszna nuda. Ale i tak jest słit.

Tylko pogratulować tego popierdolenia umysłowego, które prezentujecie obaj razem wzięci.

W waszym przypadku nawet o tym nie można mówić. Bo nie macie umysłu.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Markus Vilander

« Reply #19 on: Sierpień 04, 2011, 21:18:51 pm »

Jako studentka dwóch kierunków filologicznych mogę mieć jakieś pojęcie na temat programu studiów filologicznych na porządnej uczelni. A co się dzieje na uczelni towarzysza monarchy to się nawet w instytucie na Grzegórzeckiej w Krakowie nie śniło

Polecam jeszcze dwa kierunki dodatkowe, aby Wasza pochwa była jeszcze bardziej wilgotna.

Poza tym, właśnie potwierdzacie swoje zacofanie moralne wraz z Euskadim. Wg mojej oceny wasza wartość człowieczeństwa właśnie przekroczyła wszelkie granice dobrego smaku i staczacie się moralnie pomimo ogromnej wiedzy specjalistycznej. Zatem ode mnie krzyżyk na drogę Szanowni Państwo otrzymują i w tym momencie kończę dyskusję z takimi zepsutymi moralnie jednostkami.