Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Podział na strefy czasowe  (Read 5248 times)

Juan Samirović el-Guevara de Vetonija

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
Odp: Podział na strefy czasowe
« Reply #20 on: Lipiec 09, 2011, 18:33:07 pm »

Między innymi... :) Ale czy to źle? Od razu trzeba szukać jak najwięcej problemów....
Odczuwam, jakby Pan nie wiadomo z jakiego powodu nachalnie próbował zniszczyć czyjąś troskę o wspólne dobro... nawet jeśli według Pana niekonieczne.
A poza tym, co mają wspólnego ze strefami czasowymi, bronie nuklearne...

Tak. Zarabiam w ten sposób na chleb. Ot taka pasja i zawód jednocześnie - jakoś trzeba sobie radzić.

Gdzie troska o wspólne dobro, w pytaniu o opcje tworzenia i wprowadzenia stref czasowych? Czy to ocali nację od upadku? Przysporzy rozgłosu mikronacjom w świecie realnym? Ochroni kogoś przed atakami hakerskimi? Śmiem wątpić. Więc proszę nie nazywać tego w ten sposób, bo to nie ma z ochroną i troską nic wspólnego. Jeżeli użyto by tu hasła "rozwój", "ewolucja", cyz cokolwiek, to już by to przynajmniej brzmiało ;)

Ano mają tyle wspólnego, że są tymi "dodatkami", o których nie raz się w v-świecie wspomina. Tak samo, jak z podbojem kosmosu, czy systemami gospodarczymi, jest to pewien sposób na urozmaicenie. A czemu się czepiam? Bo w moim uznaniu za dużo jest takich "dodatków", które kończą się jedynie na fazie pomysłu i zapytania. Radziłbym zająć się czymś długotrwałym, a na mniejsza skalę, co ugruntuję pewne umiejętności i pozycji kraju inicjatora, a dopiero potem zabrać się za coś na większą skalę, aby to miało rzeczywiście ręce i nogi.

Bo ja tez mogę rzucić pomysł, żeby stworzyć wspólny prom kosmiczny, czy mapę v-świata i nic z tym nie zrobić.

Wszystkie istniejące dłużej niż pół roku i prezentujące wyższy poziom niż Parlandia.

Al Rajn ma. Wszystkim państwom się nie przyglądałem, ale już "grożono" nie raz w v-świecie niezliczoną liczbą "wunderwaffe".

Jaki rozmach?

Patrz zasięg globalny.

Vøtt I

• Aktywny użytkownik
  • Król Nartlandu
    • Królestwo Nartlandu
« Reply #21 on: Lipiec 09, 2011, 18:53:15 pm »

Między innymi... :) Ale czy to źle? Od razu trzeba szukać jak najwięcej problemów....
Odczuwam, jakby Pan nie wiadomo z jakiego powodu nachalnie próbował zniszczyć czyjąś troskę o wspólne dobro... nawet jeśli według Pana niekonieczne.
A poza tym, co mają wspólnego ze strefami czasowymi, bronie nuklearne...

Tak. Zarabiam w ten sposób na chleb. Ot taka pasja i zawód jednocześnie - jakoś trzeba sobie radzić.

Gdzie troska o wspólne dobro, w pytaniu o opcje tworzenia i wprowadzenia stref czasowych? Czy to ocali nację od upadku? Przysporzy rozgłosu mikronacjom w świecie realnym? Ochroni kogoś przed atakami hakerskimi? Śmiem wątpić. Więc proszę nie nazywać tego w ten sposób, bo to nie ma z ochroną i troską nic wspólnego. Jeżeli użyto by tu hasła "rozwój", "ewolucja", cyz cokolwiek, to już by to przynajmniej brzmiało ;)

Ano mają tyle wspólnego, że są tymi "dodatkami", o których nie raz się w v-świecie wspomina. Tak samo, jak z podbojem kosmosu, czy systemami gospodarczymi, jest to pewien sposób na urozmaicenie. A czemu się czepiam? Bo w moim uznaniu za dużo jest takich "dodatków", które kończą się jedynie na fazie pomysłu i zapytania. Radziłbym zająć się czymś długotrwałym, a na mniejsza skalę, co ugruntuję pewne umiejętności i pozycji kraju inicjatora, a dopiero potem zabrać się za coś na większą skalę, aby to miało rzeczywiście ręce i nogi.

Bo ja tez mogę rzucić pomysł, żeby stworzyć wspólny prom kosmiczny, czy mapę v-świata i nic z tym nie zrobić.

Wszystkie istniejące dłużej niż pół roku i prezentujące wyższy poziom niż Parlandia.

Al Rajn ma. Wszystkim państwom się nie przyglądałem, ale już "grożono" nie raz w v-świecie niezliczoną liczbą "wunderwaffe".

Jaki rozmach?

Patrz zasięg globalny.

Jak tak Pana słucham, to za każdym pana zdaniem wydaje mi się, że coś z Panem jest nie w porządku... Ze stref czasowych przeszło na Wunderwafe, a może później jeszcze na luftwafe?  A i jeszcze jedno w sprawie "ja też mogę rzucić pomysł [...] i nic z tym nie zrobić" Nie czyta Pan od początku... A to jest najgorszy błąd... I proszę więcej nie wypisywać już Pana opinii na ten temat... bo myślę, że każdy zrozumiał, że się to Panu nie podoba... dobra OK! Jakby tu każdy był "głuchy", a bardziej "niewidomy"... A myślę, że ten plan nie wpłynie na upadek jakiejś nacji...
Heer Kuninger Nærteskländø - Vøtt I (Vøtt Æstån Svartsonburg av Viikineskmånn).

Pavel' Abramovic: vel Abrams

• Ekspert
  • tytularny Prezydent Interlandu
    • Republika Interlandu
« Reply #22 on: Lipiec 09, 2011, 22:34:38 pm »

Strefy najprawdopodobniej nie przejdą, chyba że... w formie minutowej? Ale czy to ma sens? (CET-0:15, CET-0:10, CET-0:05, CET, CET+0:05 ...)
tytularny Prezydent Interlandu
(-) Pavel' Abramovic:

Mimo (za) oficjalnej tytulatury w opisie, powyższy post jest najprawdopodobniej prywatną opinią, chyba, że zaznaczono inaczej.

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
« Reply #23 on: Lipiec 10, 2011, 00:24:01 am »

Jak tak Pana słucham, to za każdym pana zdaniem wydaje mi się, że coś z Panem jest nie w porządku... Ze stref czasowych przeszło na Wunderwafe, a może później jeszcze na luftwafe?  A i jeszcze jedno w sprawie "ja też mogę rzucić pomysł [...] i nic z tym nie zrobić" Nie czyta Pan od początku... A to jest najgorszy błąd... I proszę więcej nie wypisywać już Pana opinii na ten temat... bo myślę, że każdy zrozumiał, że się to Panu nie podoba... dobra OK! Jakby tu każdy był "głuchy", a bardziej "niewidomy"... A myślę, że ten plan nie wpłynie na upadek jakiejś nacji...

Nie słucham, tylko czytam - to raz. Dwa, widzę problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Specjalnie dla Pana: wątek broni i tym podobnych, rozwinąłem w ramach tematu "dodatki"., na które się powoływano.

Wypowiadam się w ten sposób po analizie Pana wątków na tym forum - tylko i wyłącznie.

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #24 on: Lipiec 10, 2011, 11:54:33 am »

Ach, towarzyszu, jesteście tacy sw33t.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
« Reply #25 on: Lipiec 10, 2011, 13:05:03 pm »

Ach, towarzyszu, jesteście tacy sw33t.

Dziękuję. Zawdzięczam to partii i biedzie.

• Ekspert
« Reply #26 on: Lipiec 10, 2011, 13:19:39 pm »

I AK47 na cycku.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
« Reply #27 on: Lipiec 10, 2011, 20:20:29 pm »

Nie zapominajcie towarzyszko, że jest On na wyciągniętej dłoni! Wszak lepiej karabin, aniżeli chleb! O czymś zapomniałem?

• Ekspert
« Reply #28 on: Lipiec 10, 2011, 20:29:42 pm »

Nie zapominajcie towarzyszko, że jest On na wyciągniętej dłoni!

Ten na cycku jest bardziej sexy.

Wszak lepiej karabin, aniżeli chleb! O czymś zapomniałem?

Kanonen staat Butter!
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

• Ekspert
  • Skrijat Vśehslawiji
    • ZF Mikrosławii
« Reply #29 on: Lipiec 10, 2011, 21:29:24 pm »

Ten na cycku jest bardziej sexy.

Ależ my o tym samym mówimy - radzę się bardziej przyglądać, cóż mam na piersi. Choć raczej, będąc wiernym ideałom biedy i głodowania, to u mnie raczej piersiątko jest. O ile i to nie przesada.