Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Dodane zostały reklamy Adkontekst, z których utrzymywać będzie się serwis.

Author Topic: Wspólnota Austro-Węgierska  (Read 2877 times)

krolek

• Nowy użytkownik
  • *
Odp: Wspólnota Austro-Węgierska
« Reply #20 on: Lipiec 09, 2011, 17:00:46 pm »

Talerz ciekawe co według ciebie mam robic v świecie ?
Informacje podałem bo wypadało podac i nie oczekuje tekstów pochwalnych bo one mi do szczęścia nie są potrzebne.
Ciągłe pojazdy w moją stronę tylko mnie wzmacniają w przekonaniu że kiedyś musi się udac i ty nic na to nie poradzisz.
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie co ty zrobiłeś dla v świata? Wydaje mi się że oprócz krytykowania innych to jedno wielkie NIC
Czekam na odpowiedź.

Talerz

• Ekspert
  • Stary Winek
    • Pustkowia Winków
« Reply #21 on: Lipiec 09, 2011, 21:01:28 pm »

Talerz ciekawe co według ciebie mam robic v świecie ?
Informacje podałem bo wypadało podac i nie oczekuje tekstów pochwalnych bo one mi do szczęścia nie są potrzebne.
Ciągłe pojazdy w moją stronę tylko mnie wzmacniają w przekonaniu że kiedyś musi się udac i ty nic na to nie poradzisz.
Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie co ty zrobiłeś dla v świata? Wydaje mi się że oprócz krytykowania innych to jedno wielkie NIC
Czekam na odpowiedź.

Najlepiej zamieszkaj w jakiejś mikronacji i daruj sobie tworzenie własnych v-państw bo najwidoczniej nie masz predyspozycji do stworzenia czegoś co przyciągnie innych na dłużej o czym świadczy stan i sytuacja Natanii. Skoro podałeś informacje to powinieneś być również gotowy na komentarze o negatywnym wydźwięku.
Co ja zrobiłem dla v-świata? Stworzyłem unikalną mikronację która istnieje od kilku lat w wirtualnym świecie, a dodatkowo zamieszkuje ją kilkanaście osób poza mną. Już samo to sprawia że dosyć blado Ty i ta Twoja Natanijka wypadacie bardzo blado. Poza odgrażaniem się że Cesarstwo się odrodzi, w sprawie swojego v-państwa najwidoczniej nie robisz nic, bo po tylu latach reaktywacji jakieś pozytywne efekty prac na tym tle winno się dać zauważyć.
(-) Otto von Teller vel Talerz
Przywódca mieszkańców Pustkowi Winków

krolek

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #22 on: Lipiec 12, 2011, 16:54:52 pm »

Gdyś wiedział to nie ja założyłem Natanie.
Uczynił to Natan I w 2003 roku a ja zostałem królem w 2004.
Twoja krytyka zwisa mi bo wole zając się budową państwa niż z tobą dyskutowac.
Na koniec powiem Ci tylko tyle że gdy ja wraz z Maarem Inawaarem odbudowywaliśmy Natanie po odejściu Natana I to ty jeszcze na dywan wchodzileś po drabinie.

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #23 on: Lipiec 12, 2011, 17:46:12 pm »

Natania ma TRADYCJE i HISTORIĘ dla 95% mieszkańców obecnego Pollina nieznane xD
Polska ma TRADYCJE i HISTORIĘ dla 99% mieszkańców obecnego Świata nieznane xD ...
Różnica jest jednak pomiędzy krajami którym się to udało bądź nie, a krajem który od paru lat próbuje bezskutecznie tego dokonać. Jesteś uparty jak osioł i nie widzisz że ciągniesz trupa chociaż wszyscy Ci to dookoła powtarzają.
Jesteś uparty jak porcelanowy osioł i nie widzisz że ciągniesz trupa chociaż wszystkie Talerze Ci to wkółko powtarzają.
Skoro to Twoja sprawa, to po co dawałeś to do publicznej wiadomości na tym forum? Żeby wiedza o Natanii na Pollinie wzrosła do 6% ? Każdą wiadomość można skomentować, (nie ważne jak wazne że można) a że nie ma tutaj
wypowiedzi "Niech żyje Natania!", "Patryk Labacki na prezydenta RP! Barman Piwo !!!" których Ci na pewno brakuje, to jest mi z tego powodu niezmiernie przykro. Krytykuję tylko to co trzeba krytykować i z czego należy się śmiać. A Natania jest właśnie czymś takim.
Najlepiej zamieszkaj w Winktown jakiejś mikronacji daruj sobie tworzenie własnych v-państw (w liczbie mnogiej bo moze byś chciał nie daj boże coś nowego stworzyć które nie bedzie istniało bo bedziesz sam tam mieszkał. Nawet jesli byli by tam inni.) bo najwidoczniej nie nadajesz się masz predyspozycji do stworzenia czegoś co przyciągnie innych na dłużej o czym świadczy stan i sytuacja Natanii. Skoro podałeś informacje to powinieneś być również gotowy na komentarze o negatywnym wydźwięku.
Co ja zrobiłem dla v-świata? Stworzyłem unikalną mikronację która istnieje od kilku lat w wirtualnym świecie, a dodatkowo zamieszkuje ją kilkanaście osób poza mną. Już samo to sprawia że dosyć blado Ty (phi) i ta Twoja (mikroskopijna) Natanijka wypadacie bardzo blado (że was praktycznie nie widać) . Poza odgrażaniem się że Cesarstwo się odrodzi (zamiast przyznać mi racje, zamieszkać w Winktown i pić w barze jak człowiek), w sprawie swojego v-państwa najwidoczniej nie robisz nic, bo po tylu latach reaktywacji jakieś pozytywne efekty prac na tym tle winno się dać zauważyć.
« Last Edit: Lipiec 12, 2011, 17:54:08 pm by Pel Nander »
Nie dla ACTA !!!