Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length

Author Topic: Wojna!  (Read 6388 times)

Martin Dorian Vilander

• Nowy użytkownik
  • *
    • Królestwo Wurstlandii
Odp: Wojna!
« Reply #20 on: Maj 20, 2011, 21:25:51 pm »

W dalszym ciągu uważam, że odbywa Waszmość jakąś wojnę w wyobraźni.

Nawiązując do informacji z http://www.zskhiw.pun.pl/forums.php oraz artykułu z odnośnika przytoczonego przez ekscelencję:
AW: <śmiech>  Dzieli nas 600 lat. KW nadal dysponuje łukami. Ich katapulty zostaną zmiecione przez Transylvany pułkownika Actimela!
6wieków różnicy a (domniemanie) zniszczyli wam forum.

edit://
Przez forum mam na myśli całe państwo ZSK... itd. i to łukami.
« Last Edit: Maj 20, 2011, 21:29:19 pm by Martin Dorian Vilander »
(~)Martin Dorian Vilander

Arkadiusz von Wettyn

• Zaawansowany użytkownik
  • Król Hirshbergii i Weerlandu
    • ZSKHiW
« Reply #21 on: Maj 20, 2011, 21:31:53 pm »

Forum zniszczyliście.
Kraj pozostał.
Poza tym w tym wywiadzie mówię o wojnie z punktu widzenia RLS.
(-) Arkadiusz II Filip (von Wettin)
Król Hirshbergii i Weerlandu, Prezes ZJAREX.Korporejszyn

Johan Calgari

• Aktywny użytkownik
« Reply #22 on: Maj 20, 2011, 21:32:16 pm »

Szybciej dokonały tego katapulty załadowane wojowniczymi żółwiami ninja  ;D

Einar

• Królestwo Nordii
« Reply #23 on: Maj 20, 2011, 21:37:22 pm »

Zwykle to oskarżający musi udowodnić winę oskarżonego... a póki co nie padły żadne dowody wskazujące na winę Królestwa Wurstlandii.

Sam atak na suwerenne państwo jest zwyczajnym, bandyckim aktem agresji i w obecnym świetle sytuacji tylko za taki może zostać uznany.

Póki nie zostanie udowodniona wina Królestwu Wurstlandii, ani same władze Królestwa się do tego nie przyznają nie uwierzę w kierowane pod adresem Królestwa oskarżenia.
Einar Bjørn Olavsen
Król Nordii

Guedes de Lima

• Aktywny użytkownik
    • Przegląd Polityczny
« Reply #24 on: Maj 20, 2011, 21:52:15 pm »

Wystrzelcie bombę atomową i zaatakujcie ich chemicznie, biologicznie, itp.  ::)
(-)GUEDES bnt DE LIMA h. SZACHOWNICA

- Poseł Konstytuanty Królestwa Sclavinii
- Redaktor Naczelny Przeglądu Politycznego
- Redaktor Naczelny Sclavińskiej Agencji Informacyjnej
- Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
- Dyrektor Alei Zasłużonych Królestwa Sclavinii

Robert Dąbski

• Aktywny użytkownik
« Reply #25 on: Maj 20, 2011, 22:38:13 pm »

Po co atakujecie Wurstlandię?
Robert Dąbski

2011 - ?

Harold

• Stary Młody Winek
« Reply #26 on: Maj 20, 2011, 23:57:44 pm »

Dziecinada... nie jestem po stronie Weerlandu czy coś, ponieważ jest to państwo jednoosobowe, ale jestem także przeciw wciąż debilnemu zachowaniu polityków i władców Wurstlandii...

1. Widzę że Ludwik Bourbon wnosi "swoje" do Wurstlandii i zaczyna przemieniać ten kraj w UKZT, nasączony bucami, ironią, pogardą... (nie chce mi się wymieniać wszystkiego)
2. Markus Vilander, dalej zachowuje się, że tak się trywialnie wypowiem, jak nadąsany, i niewychowany dzieciak, który wyzywa, przeklina, i niestety brakuje mu kultury osobistej... oczywiście nieumiejętnie próbuje to zatuszować, negacją, oraz wywyższaniem się nad innymi. Do tego wszystkiego Pan Markus, głęboko gdzieś ma zdanie innych, i robi swoje usuwając z kraju, banując, zabijając mieszkańców v-świata, którzy mają inne zdanie niż owy król Wurstlandii...

Według mnie Pan Markus w ogóle nie powinien się wypowiadać na arenie międzynarodowej, puki nie wydorośleje, i nie nauczy się żyć w zgodzie z innymi, bo po prostu, niszczy wizerunek państwa które reprezentuję, przez co większość ludzi uważa Wurstlandię za kraj nie do zamieszkania.

Mógłbym robić większe wywody, ale wiem że Pan Markus jest na tyle, zadufany, i zakochany w swojej osobie, i rzecz jasna uparty, że będzie oczywiście wszystko negował, lub po prostu walnie jakiś tekst "a ty jesteś głupi" lub coś z cyklu "nie będę z tobą pisał bo to nie ma sensu" lub znowu będzie się przekomarzał, i wypisywał argumenty, zamiast od razu zejść ze sceny jeszcze z honorem, jeśli jeszcze mu owy pozostał...
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Ludwik Bourbon

• Ekspert
  • gadu-gadu: 5299529
« Reply #27 on: Maj 21, 2011, 00:14:02 am »

1. Widzę że Ludwik Bourbon wnosi "swoje" do Wurstlandii i zaczyna przemieniać ten kraj w UKZT, nasączony bucami, ironią, pogardą... (nie chce mi się wymieniać wszystkiego)
2. Markus Vilander, dalej zachowuje się, że tak się trywialnie wypowiem, jak nadąsany, i niewychowany dzieciak, który wyzywa, przeklina, i niestety brakuje mu kultury osobistej... oczywiście nieumiejętnie próbuje to zatuszować, negacją, oraz wywyższaniem się nad innymi. Do tego wszystkiego Pan Markus, głęboko gdzieś ma zdanie innych, i robi swoje usuwając z kraju, banując, zabijając mieszkańców v-świata, którzy mają inne zdanie niż owy król Wurstlandii...

Według mnie Pan Markus w ogóle nie powinien się wypowiadać na arenie międzynarodowej, puki nie wydorośleje, i nie nauczy się żyć w zgodzie z innymi, bo po prostu, niszczy wizerunek państwa które reprezentuję, przez co większość ludzi uważa Wurstlandię za kraj nie do zamieszkania.

Mógłbym robić większe wywody, ale wiem że Pan Markus jest na tyle, zadufany, i zakochany w swojej osobie, i rzecz jasna uparty, że będzie oczywiście wszystko negował, lub po prostu walnie jakiś tekst "a ty jesteś głupi" lub coś z cyklu "nie będę z tobą pisał bo to nie ma sensu" lub znowu będzie się przekomarzał, i wypisywał argumenty, zamiast od razu zejść ze sceny jeszcze z honorem, jeśli jeszcze mu owy pozostał...

Ad 1
Cechujesz się wyjątkową ignorancją. Nie znasz jaka atmosfera panuje chociażby każdego wieczoru na czacie KW, ale już wiesz że jesteśmy bucami, nadęci etc.

"większość ludzi uważa Wurstlandię za kraj nie do zamieszkania"
Dziwne że Wurstlandia cechuje się aktywnością nieraz większą od Twojego "do zamieszkania" WinkTown.
« Last Edit: Maj 21, 2011, 00:18:45 am by Ludwik Bourbon »

Harold

• Stary Młody Winek
« Reply #28 on: Maj 21, 2011, 00:28:55 am »

Ad 1
Cechujesz się wyjątkową ignorancją. Nie znasz jaka atmosfera panuje chociażby każdego wieczoru na czacie KW, ale już wiesz że jesteśmy bucami, nadęci etc. ---> (Proszę, pomyśl troche czytając posty... chodziło mi rzecz jasna o zachowanie w stosunku do innych ludzi, ale wy tego nie zauważycie, bo jesteście na tyle sztywni i skrzywieni, że zachowujecie się między sobą jakbyście mieli kołek w dolnej części pleców..)

"większość ludzi uważa Wurstlandię za kraj nie do zamieszkania"
Dziwne że Wurstlandia cechuje się aktywnością nieraz większą od Twojego "do zamieszkania" WinkTown.
---> Aktywność nie ma nic do tego, bo chodzi mi o przybywanie przyszłych mikronacjonalistów, którzy po prostu po wstępnej "recenzji" na podstawie tekstów takiego Pana Markusa po prostu sobię odpuszczą. btw. Oto i przykład, dlaczego można by było nazwać Pana/Ciebie typowym bucem... "Dziwne że Wurstlandia cechuje się aktywnością nieraz większą od Twojego "do zamieszkania" WinkTown."

Po odpowiedzi Pana Ludwika, wszystkie moje argumenty wydają się prawdziwe, tym bardziej że moich argumentów nie pisałem w złości, ani żeby dopiec Wurstlandi, a wy Panowie, spinacie się i od razu musicie się odegrać, albo w ironiczny sposób, albo tak że się chce po prostu machnąć np. na takiego Pana Ludwika ręką, i rzec "A niech sobie gnije w tym pseudopaństewku, nie chce pomocy, to niech się pier..."

Niektórzy mają dystans do siebie, i są w stanie dostrzec w sobie wady, i odpowiedzieć po prostu "Ok, mój błąd, postaram się coś z tym zrobić" niestety... Mikroświat jest pełen napompowanych niczym kompresorem bufonów, którzy nie potrafią dostrzec pomocnej dłoni, i chcą ją odgryźć...
« Last Edit: Maj 21, 2011, 00:34:15 am by Harold »
Zapraszam do Wolnej Republiki Winktown!
http://www.mw.propl.eu/

Imelda Darc

• Nowy użytkownik
  • *
« Reply #29 on: Maj 21, 2011, 00:56:42 am »

Witam i ja :D
A raczej powinnam powiedzieć, dobry wieczór.
Przede wszystkim wypraszam sobie stwierdzenie typu, że jestem sztywna. Nienawidzę jak ktoś wsadza wszystkich do jednego wora! To nie fair...
Po drugie: swoje osobiste urazy, proszę zatrzymywać dla siebie. Bo to, że ktoś kogoś nie lubi to nie znaczy, że ma nie lubić cały Kraj i go że tak powiem wyzywać...
A po trzecie... śmieszy mnie takie wypowiadanie wojny. Pan Akradiusz sobie napisał, że porwał Króla Markusa i Król Markus jest porwany?!? Gdzie, skoro siedzi i piszę z nami na czacie :P Bądźmy dorosłymi ludźmi i nie oszukujmy się. Nie da się wirtualnie wojen prowadzić...
A jak ktoś realnie komuś coś zarzuca, to jest coś takiego jak policja, prokuratura, sąd. Proszę tam się udać i wszystko się wyjaśni :)

P.S: I rada na przyszłość, jeśli ktoś za kimś nie przepada to jest takie coś jak PW czy GG, proszę sobie prywatnie dać po mordach, a publicznie się ignorować. Czyż świat nie byłby piękniejszy? :)

Pozdrawia Was wszystkich, Sztywna i Skrzywiona Mieszkanka Królestwa Wurstlandii - Imelda D'arc :D