Forum Mikronacje

Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  

News:

Jeżeli przypadkiem nie zatwierdziliśmy Twojego konta na forum, napisz maila na mmkgtc@gmail.com

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8

Author Topic: Our Sound Budapest 2011 - Micronation Song Contest  (Read 9648 times)

Tivadar Zoltan Szücs

• Aktywny użytkownik
Odp: Our Sound Budapest 2011 - Micronation Song Contest
« Reply #20 on: Maj 21, 2011, 22:56:12 pm »

Żyję majem stąd ten błąd :) Wiadomo, że chodzi o czerwiec. Co do nazw państw - w rozpisce są oficjalne nazwy państw, gdyż to jest dokumentacja. A swoją drogą - pełni to też swojego rodzaju informację o dokładnych nazwach państw, ale nie rzutuje przecież na zgłoszenie konkursu, bo to tylko rozpiska. ;)

Krzysztof Hans van der Ice

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #21 on: Maj 24, 2011, 17:54:39 pm »

Do 16 czerwca możecie tutaj informować o imprezach towarzyszących - dla delegacji udostępniamy specjalne miejsce do rozgrywania imprez czyli Our Club : http://austro-wegry.strefa.pl/forum/viewthread.php?forum_id=90&thread_id=1322
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Osama bin Ramzani

• Użytkownik
  • **
  • Ojciec założyciel :)
    • Federacja Al Rajn
« Reply #22 on: Maj 30, 2011, 12:10:32 pm »

Kalifat Al-Farun, Sułtanat Al Rajn oraz Zjednoczone Emiraty Chattycji i Shanii ! Jeszcze raz ktoś przekręci nazwy to przestanę być miły.
(-) Jego Wysokość Osama bin Ramzani
Sułtan Federacji Al Rajn

Krzysztof Hans van der Ice

• Zaawansowany użytkownik
« Reply #23 on: Czerwiec 02, 2011, 18:11:21 pm »

A teraz pora na małą prasówkę. Na dobry początek Krytyk Wurstlandzki z Wurstlandii i wywiad ze mną w nim opublikowany :
OUR SOUND – wywiad z Krzysztofem Miśkowiczem
Opublikowano 2 Czerwiec 2011, autor: Johan Calgari

Wielkimi krokami zbliżamy się do ogłoszenia wyników II edycji OUR SOUND. Krytyk Wurststadzki przeprowadził krótki wywiad z pomysłodawcą tego przedsięwzięcia, które cieszy się dużą sławą. Oto całość rozmowy:

Johan Calgari: Witam! Rozmawiamy o konkursie OUR SOUND, zacznijmy od samego początku. Skąd wzięła się inicjatywa tworzenia takiego konkursu i kto ja zainicjował?

Krzysztof Miśkowicz(Poland): Pomysł inicjatywy wziął się od mojego wieloletniego śledzenia Konkursu Piosenki Eurowizji, którego jestem fanem od blisko 8 lat. Nawiasem mówiąc jestem członkiem realnego stowarzyszenia OGAE Poland, stąd znam ten konkurs mniej więcej od podszewki.

JC: Ile trwały przygotowania do organizacji OUR SOUND, jeszcze wtedy w Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizolandu?

KM: Około kilku miesięcy, ponieważ przygotowanie samego projektu poprzedziły jeszcze konsultacje na szczeblu krajowym. Jako datę narodzin konkursu przyjmuje się maj ubiegłego roku.

JC: No tak… jeśli aktualnie odbywa się druga edycja, to na pewno było to warte zachodu. Przejdźmy teraz do aktualności…Frekwencja zaskoczyła?

KM: Frekwencja zaskoczyła i to nawet bardzo – bardzo duży jej człon stanowią debiutanci, w tym sami gospodarze ubiegłorocznego koncertu tj. Królestwo Sclavinii. Oczekiwałem, że w konkursie weźmie udział 20-25 państw, ale okrągłej trzydziestki się nie spodziewałem. Smuci co prawda odejście Mikrosławii i Winktown, ale tak potężna liczba uczestników naprawia i napawia z resztą optymizmem.

JC: Zapewne mało kto się spodziewał. Dużą część stanowią jednak bardzo młode mikronacje, o których v-świat nie słyszał. Czy nie ma obaw, ze owe mikronacje nie wywiążą się z obowiązku przesłania wyników ?

KM: Obawy oczywiście są, ale mam nadzieje że wywiążą się one ze swoich obowiązków. Wierzę w nie :)

JC: Duża frekwencja świadczy o zainteresowaniu tym konkursem. Co samo w sobie OUR SOUND daje mikronacjom, że tak chętnie biorą w nim udział?

KM: Myślę że przyczynia się do ich promocji w Mikroświecie, a nawet daje szanse na zaistnienie w nim i zostanie w nim na stałe.

JC: A co zyskują większe mikronacje?

KM: Większe natomiast umacniają swoją pozycje, a niektóre z nich pokazują swoją kulturę.

JC: Na pewno też budują w ten sposób swoją sferę kultury. 30 uczestników daje nam do zdobycia aż 360 punktów. Ekscelencji zdaniem ile może zdobyć zwycięzca?

KM: Uważam, że stawka może być wyrównana i każde państwo może coś dostać

JC: Potrafi Ekscelencja wskazać trójkę faworytów? :)

KM: Nie zajmuje się bezpośrednio głosowaniem, więc mogę wskazać swoich czterech faworytów, a są to ciekawe utwory z Królestwa Sclavinii, Księstwa Sarmacji, Monarchii Austro-Węgier, no i oczywiście mojego rodzinnego Królestwa Trizondalu.

JC: Chociaż Ekscelencja, tak jak pisze, nie zajmuje się samym przebiegiem losowań, potrafi Ekscelencja powiedzieć nam ile mniej więcej państw przesłało już wyniki glosowań w swych krajach?

KM: Około połowa z stawki konkursowej – wiem, że na 100% w tym gronie jest mój Trizondal

JC: Powoli zbliżając się do końca naszej rozmowy chciałbym zapytać o wizję OUR SOUND za 5 lat. Jak Ekscelencja wyobraża sobie ten konkurs po 5 latach?

KM: Myślę, że to za wcześnie bym o tym myśleć – pożyjemy, zobaczymy.

JC: Dobrze, dziękuję za rozmowę. Mam nadzieję, że OUR SOUND będzie się rozwijać i będziemy mogli się bawić wspólnie jeszcze przez wiele lat.

KM: W takim razie życzę powodzenia waszemu krajowi – pomyślnego miejsca i dużej liczby 12

JC: Dziękuję! Miłego dnia :)

OUR SOUND zbliża się powoli ku końcowi, emocje rosną i już niedługo dowiemy się kto będzie organizatorem następnej edycji. Krytyk Wurststadzki głęboko wierzy w fakt, że z każdą następną edycją liczba uczestników będzie rosnąć.
Co sądzicie o tym artykule ? Czekam na wasze konstruktywne opinie w jego sprawie.
(-)Krzysztof Hans van der Ice
Syn Katarzyny i Marcela Hansów oraz Brat Roberta Dąbskiego-Hansa
- Założyciel konkursu Our Sound

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #24 on: Czerwiec 04, 2011, 09:03:14 am »

Wywiad jak wywiad?

Pel Nander

• Ekspert
« Reply #25 on: Czerwiec 07, 2011, 18:56:35 pm »

Co do wyników mam nadzieję że tak jak w Realowej Eurowizji będą podawane jawnie na tym forum lub na jakiejś przeznaczonej do tego stronie.
Nie dla ACTA !!!

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #26 on: Czerwiec 07, 2011, 22:10:42 pm »

Nie, pozostaną zatajone.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #27 on: Czerwiec 08, 2011, 18:52:14 pm »

Nie, pozostaną zatajone.
Najlepiej przed towarzyszką :D

Aleksander Hergemon-Euskadi

• Ekspert
« Reply #28 on: Czerwiec 08, 2011, 21:09:22 pm »

Te informacje są tak tajne, że mimo, iż o nich mówię, to nie mam pojęcia na temat ich istnienia.
Элена Петрешку
Красный гроф с вагином

Статул Ципрофлоксюл

Забиеж тен плебс спшед мего облича!

Morfius Kringiham

• Moderator Globalny
  • Aktywny użytkownik
    • Korinat Gaudium
« Reply #29 on: Czerwiec 09, 2011, 17:43:44 pm »

Nie nie wątpię.
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 8